Краля-Галя• 21 апреля в 21:27

Колега на роботі дозволяє собі зайвого. Як поставити на місце?

Дорослий чоловік, ясно що сильніший мене морально.
Сиджу одна я і три представники їх відділу. Двоє до мене нормально ставляться, а третій постійно дістає: починаючи від тупих запитань та підколками , закінчуючи повчаннями і відвертими придирками: там я не там посміялась, там я занадто комусь посміхалась, там я з тим стояла, там я те сказала (памʼятає кожне моє слово) , там я заговорила російською як я могла і тд. І це все реально на пустому місці.
Крім цього, постійно про мене говорить і звертає увагу.
Я не можу нічого толкового сказати, тому що на кожну мою відповідь у нього є аргументи, де він ставить мене на місце.
Довбає мій мозок щодня.
Вже не витримую, але що йому сказати?
Він не мій керівник, ми взагалі в різних відділах працюємо.
Oksania_mama• 21 апреля в 22:27
Ответ дляГорня капучіно
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3376947
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3490127
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3527383
Это разные люди пишут)
Нафаня Маня• 21 апреля в 22:36
Ответ дляКраля-Галя
Ну так, мені 24, йому 41
Подзвонити ’подрузі’ так, щоб він чув, коли решти немає поруч і проговорити, що це так швидко, коли старий пень намагається загравати до молоді, смішно виглядає та і часто у старих поведінка як у підлітків, що намагаються підколоти дівчину, щоб на себе увагу звернути
Має допомогти
Пані з калабані• 21 апреля в 23:02
я бы в основном не обращала внимание, но периодически отвечала что-то типа ’Семен Семеныч, а может вам делом заняться/у вас что работы нету/вам не надоело еще ко мне цепляться/пойдите поработайте что ли/что за детский сад/да когда ж вы уже угомонитесь/что вы ведете себя как школьник в пубертате/я в нравоучениях не нуждаюсь/знаете надоело уже конкретно ваше поведение/ведете себя максимально глупо/что ж вам снова неймется-то’ и т.д.в том же духе, но без агрессии, обиды, а так, снисходительно-устало-удивленно и чуть с издевкой, как будто обращаетесь к немного слабоумному))) и снова не обращаете внимание
Ку-кусик• 21 апреля в 23:24
Ответ дляOksania_mama
Это на уровне ощущений, эмоций. Просто такое чувство, что тебя подавляют, а ты слабая и будто должна уменьшиться или поклониться ’да, мой господин’. И возраст девушки тут не важен, важен жизненный опыт, воля и темперамент. Если темперамент какой-нибудь меланхоличный или вообще виктимный, то естественно она его не сможет осадить или послать, просто не сможет.
Мдаа... Как страшно жить.. Я бы послала или треснула уже по мордяке
Oksania_mama• 23 апреля в 11:55
Ответ дляКу-кусик
Может вы с пацанами росли или в детдоме, но обычные девушки с интеллигентным воспитанием и манерами с хамами не умеют по-хамски общаться.
Ку-кусик• 23 апреля в 17:42
Ответ дляOksania_mama
Ну тогда пусть ноют дальше. Я умею по-разному с разными людьми