Будьте так ласкаві• 22 апреля 2025

Місячні, страшно

Вперше прямо кровотеча, не справляються засоби, згустки, вибачте за деталі. Почалися вчасно, але вперше так інтенсивно. В когось так було? Переживаю
Все знаю від і до• 22 апреля 2025
Купите таблетки транекса и пройдет
ПодругаМужа• 22 апреля 2025
Если ночная прокладка полная уже спустя полчаса-час, то это кровотечение. Можно, кстати, вызвать скорую.

У меня было такое (у меня киста фолликулярная), пила дицинон несколько раз, потом - к гинекологу
автор Будьте так ласкаві • 22 апреля 2025
Ответ дляПодругаМужа

Та от думаю, що мабуть це кровотеча, прокладки миттєво повні
ПодругаМужа• 22 апреля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Звоните в скорую, бо это не шутки(
Единорог помог• 22 апреля 2025
Краще швидку. Бо якщо до лікаря, то узі треба сьогодні зробити, а це зараз складно. І воду не пити, не снідати.
Я шалунья• 22 апреля 2025
Узд давно робили? Кровотоечу може спровокувати міома або поліп.
Ответ дляЯ шалунья
Була на огляді щорічному 3 місяці тому, робила пап тест
Я шалунья• 22 апреля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Пап-тест ніякого відношення до доброякісних новоутворень в матці не має.
Міома ( лейоміома) та поліпи заважають якісному відторгненню ендометрію під час місячних.
Узд бажано робити 1 раз на рік.
волосатое стекло• 22 апреля 2025
У мене теж отак сильно як у вас автор цього разу. Ніколи так не було, а тут заливає. Але я препарати для щитовидки почала приймати, думаю воно вплинуло. А вам краще до гінеколога зранку попасти на прийом.