Радикальная• 22 апреля в 07:46

Мобілізували чоловіка. Як вижити одній з дитиною?

Дитині 5 років, дуже хвороблива. Бабусь, які могли б посидіти з дитиною чи забрати/відвести в садок немає. Як самостійно вижити з дитиною за умови відсутності підтримки? Дівчата, хто зумів так налагодити свій побут, працювати - поділіться досвідом
Will_Be...• 22 апреля в 09:28
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
В чем заключается мошенничество? Мужчины хотят пообщаться о том, что их интересует, я готова это делать, но за деньги. Это не является мошенничеством. Если бы я у них просила бы деньги или подарки, что-то обещала и не выполнила, тогда, можно было бы постараться и что-то предъявить, но этого нет. ТОЛЬКО общение.
Укр_жіночка• 22 апреля в 09:28
Ответ дляРадикальная
Чоловік працював,я займалася домом і дитиною
вот всем домохозяйкам вечным декретчицам читать
Мизимец• 22 апреля в 09:29
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
В себе она, видите как топит за продолжение, не хочется ей назад в Украину возвращаться.
Уси Пуси• 22 апреля в 09:29
Ответ дляWill_Be...
Следователь расскажет вам более подробно в чем заключается мошенничество выдавать себя за другое лицо и вести переписку от имени чужого человека
Попихтю та й годі• 22 апреля в 09:29
Ответ дляМизимец
За продолжение войны только те, кто на ней зарабатывает! Беженцы туда же
sim_sims• 22 апреля в 09:30
Ответ дляПопихтю та й годі
Вряд ли она за 1000 гривен в месяц работает. Пост был про таких соседок, дешёвых
До чого тут та тисяча? Я ж написала про цю жінку, що не дешево. Але вона також пенсіонерка.
Так що писати про пожежі та іншу неадекватність у такому віці немає сенсу.
Шукайте відповідно до своєї кишені)
JannyMoney• 22 апреля в 09:30
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
а вы что хотите от чужих мужей? от тех, кто пошел защищать вас?
Это не я тут в теме стартанула на многодетную маму и на защитников из ВСУ.
Мизимец• 22 апреля в 09:30
Ответ дляУкр_жіночка
Слушайте, ну а вы прямо карьеру построили одна с ребёнком? Это нормально, когда ребенок с родителем маленький, а не родили и скинули.
Гербарія сушу• 22 апреля в 09:30
Ответ дляПопихтю та й годі
Нет, главный кошмар - что могут мобилизовать сына
Наверное, но моему пока полтора, настолько далеко не заглядываю.
Но был бы сын старше - его бы вывозила всеми правдами и неправдами, хоть бы жопомойкой работала, но он бы не воевал.
Танго утрьох• 22 апреля в 09:31
Ответ дляГарачий Чокалад
З 5ти річкою однією мені здається дуже легко вижити.
Багато дівчат виживають з новонародженими дітками самі. Там мені здається набагато важче
Ви праві. Важче, на мою думку, з підлітками
Мизимец• 22 апреля в 09:31
Ответ дляПопихтю та й годі
Да, но беженцы разные есть, но многие да, тоже хотят продолжения
Укр_жіночка• 22 апреля в 09:31
Ответ дляМизимец
в 5 лет? не нормально, мама уже должна заниматься чем то дополнительным, что приносит ей доход
Примарочка• 22 апреля в 09:31
Ответ дляВишня на торті
Человек жил, у них был свой уклад в семье. Резко все перевернулось. Тупо забрали у нее мужа. А тут целый жабогадюкинск развели.
И про войну они не слышали и мобилизацию и про повестки?
Вот так взяли и вынули с семьи как с клетки хомяка
Will_Be...• 22 апреля в 09:32
Ответ дляУси Пуси
тысячи людей на обычных сайтах знакомств используют чужие фото - они все мошенники? Здесь, добрая половина советчиц выдают себя не за тех, кем являются - они тоже? Всех в тюрьму?
Обнемашечка• 22 апреля в 09:32
Ответ дляJannyMoney
Вам лучше вообще не стартовать
Я ж не на мужа вил би нападаю, а комментирую ее поведение и заметьте, не я одна знаю её форумные странности
Люди устали от войны и сами говорят,что защищать нас не нужно лишь бы мир наступил
Но вам этого не понять
И против военных я ничего не имею
Бабця в мештах• 22 апреля в 09:32
Ответ дляОбнемашечка
Да. Но хоть не тупые
Тупые. И маленькие, да, как хомячки, с такими же примитивными жизненными потребностями.
Уси Пуси• 22 апреля в 09:33
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Обнемашечка• 22 апреля в 09:33
Ответ дляБабця в мештах
Вы категоричны к себе и очень требовательны
Швендяю містами• 22 апреля в 09:33
Ответ дляМизимец
Так может надо это прекращать, а не ждать, пока за твоим мужем очередь придет?
Так может надо не сидеть всю жизнь в декрете, а думать о том, что муж может просто не проснуться утром? Или уйти, или заболеть? Мужчин не только мобилизуют. Они ещё теряют работу, болеют и умирают. А вечные уставшие в декрете думают, что их мужья вечные и бессмертные
Гарачий Чокалад• 22 апреля в 09:33
Ответ дляТанго утрьох
Перш за все треба зібратися з силами і діяти.
Автор скоріш за все ніяких питань не вирішувала коли чоловік був вдома. Тільки доглядала за дитиною коли та хворіла, кормила, водила в садочок.

Такій жінці буде важко з будь якою дитиною. Да навіть саму себе доглянути і вирішити свої питання.

Конкретно в цій темі немає різниці у віці дитини. Питання в організованості жінки
Will_Be...• 22 апреля в 09:33
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Вот, когда докажете, что это криминал - будете говорить, а пока - Вы не правы.
ЗЫ: погуглите значение фразы ’презумпция невиновности’.
Ищу-брожу• 22 апреля в 09:34
Ответ дляБабця в мештах
А кто дал возможность спокойно выехать и вывезти? Кто прикрывал им зад, пока те собирали свои чемоданы, детей, жен и драпали за границу?
Не ЗСУ?

Вы ватница, ждуниха?
Вы не в Украине? Не знаете что после 24.02.22 никто не мог выехать «спокойно» из мужчин?
Блиск думки• 22 апреля в 09:34
Блін, дівчата, ви серйозно? У автора дійсно складна ситуація. В першу чергу, морально складна. А більшість тут (принаймні, перші кілька сторінок) знецінюють її почуття і тривоги. Молодці, що сказати!
Автор, тримайтеся. Не можу сказати, що буде легко. Але ситуація - не смертельна. Починайте вирішувати питання поступово. Як каже одна моя знайома: ’слона варто їсти по шматочках’. Для початку, визначте які питання є нагальними і починайте їх вирішувати. І не соромтеся просити про допомогу.
І ще. Якщо є можливість ще у вашого чоловіка, хай залишить вам якісь контакти, до кого ви зможете звернутися для рішення тих питань, які ви, як жінка, вирішити не зможете (та ж забита каналізація, скажімо, чи замок, що заїв). Якісь його довірені друзі. Бо, з досвіду, все можна поступово вирішити, але от ці, дрібні по суті, питання, до яких, навіть, не знаєш як підступитися, вибивають з колії добряче.
Ще, якщо у вас в родині є авто, варто собі поставити за мету навчитися водити. Так, спочатку це витягне добряче часу і сил, але потім їх буде гарно економити.
Бабця в мештах• 22 апреля в 09:34
Ответ дляОбнемашечка
Да, достаточно требовательна к себе.
Но вам, хомячкам-ждунихам, не понять, не напрягайтесь.
СкумбріяП8• 22 апреля в 09:35
Ответ дляРадикальная
За дитиною турбувалася я, він забезпечував фінанси. Тепер я не знаю, як це разом зкомбінувати, якщо дитина більшість часу з хворобами. Кому такий працівник буде потрібен. І як знайти підходящий графік
Чоловік вам дає кошти за свою службу.Та ще й не треба його годувати,речі прати.
Доглядайте за дитиною як і раніше.
Попихтю та й годі• 22 апреля в 09:35
🗣Более 50 тысяч украинцев считаются пропавшими без вести, ещё около 10 тысяч находятся в плену, — уполномоченный по вопросам пропавших без вести Добросердов
Уси Пуси• 22 апреля в 09:35
Ответ дляWill_Be...
загугли термин- ай-пи адрес
Швендяю містами• 22 апреля в 09:35
Ответ дляМизимец
Карьеру -не карьеру, но на жизнь многие зарабатывают. И смогут заработать. И это нормально, когда у женщины есть специальность и она может прокормить себя и ребенка
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля в 09:35
Ответ дляНе стесняюсь
Вибачте, але я не вірю що витрати на дорослого чоловіка це 1-2 тис грн на місяць. Ви сама в це вірите? Чоловік п´є каву, їсть і це 1-2 тис усього? Те що побутову хімію треба купувати це ясно, але якщо доросла людина не користується то і купувати треба рідше і так у всьому.
Я не знаю як інші чоловіки.
Шампунем мій користується моїм, або купує собі Нівею максимум за 200 грн. Гель для душу мій. Мило теж, тобто тут нічого не міняється, коли його немає.
Їсть мій небагато, як для чоловіка, і їсть все не перебирає. Ми звикли до простої їжі. Якщо я раніше готувала плов на трьох, тепер те саме але на двох. Ну на скільки там менше продуктів? Або борщ. Варю ту саму каструлю, тільки їмо не 2 дні, а три з дитиною.
Мій якщо їсть тарілку борщу, більше не їсть нічого, чай з булкою хіба що.
Каву він не п´є.
Шматками м´ясо я готую рідко. В основному це тефтелі, котлети, овочі тушковані х м´ясом, плов, гречка з м´ясом. Тобто м´яса у нас йде і з чоловіком небагато. А ми з дитиною ж теж їмо. Не сидимо на одніх овочах.
На дитину йде на харчі більше, бо в школу потрібно щось дати, щось смачне купити.

А коли чоловік не вдрма - він там теж харчується, при чому за свій рахунок. Бо максимум можуть пайок дати в то не на всі дні. Тобто коли він не вдома - втрати у нас більші. Бо його проїзд до місця (а це в поля), плюс там поїсти, плюс всякі штуки - москітка, спреї, серветки, сухий душ і інше.
JannyMoney• 22 апреля в 09:36
Ответ дляМизимец
у меня гражданство немецкое. Здесь семья, работа, друзья, родственники, вся жизнь здесь. Это только мой выбор, возвращаться или нет. Так что бред, что я топлю за продолжение оставьте при себе.
Вы за что топите?