Пффф 100%• 22 апреля в 12:16

Про мій досвід роботи з психологом. І що тепер робити далі?

В мене синдром "спасатєльніци"
Все життя мені потрібно було когось спасати, допомогати. Я прям відчувала що так я чогось варта в цьому житті.
Зараз під наглядом психолога я контролюю себе коли мені хочеться когось спасти. Це прямо як з алкоголем.
Але в мене виникла проблема - дирка в душі. Втратила орієнтир.
Психолог каже звернути увагу на себе, своє здоров´я. А я ще не дійшла до того моменту щоб любити себе, але вже відходжу від " любити оточуючих"
Хтось проходив цей шлях? Можете дати. Пораду
ЯсноВидящая• 22 апреля в 17:26
Ответ дляПффф 100%
Ви дуже вірно описуєте мій шлях! Багато разів зневірювалась. Думала немає ніякого результату
Але місяць назад коли я по всім правилам жанру мала спасти подругу от ’ неминучої гибелі’ я вперше усвідомила мозгами, що мені це не треба.
Вважаю це дуже гарним результатом.
Это реально очень очень крутой результат! Вы умничка!
Леді Душка• 22 апреля в 18:59
Ответ дляТочная копия плова
Я обожнюю масаж, але тільки від чоловіка.
На професійний йду виключно до жінки.
Це що означає?
Сьогодні якраз слухала з психологом подкаст, рекомендував саме до жінки і ходити на масаж. Там щось закручено з руками мами. Типу мамини руки знімаємо так напругу.
Я не в теме• 24 апреля в 22:54
Рятуйте свою маленьку дівчинку. Або немаленьку, а ту, в якому віці ви потребували допомоги. В мене це 5, 12 та 25 років.
І да, це дійсно питання часу - вчитися себе любити, тішити. Шукати собі розваг, давати відпочинок, берегти здоров´я.