Пффф 100%• 22 апреля 2025

Про мій досвід роботи з психологом. І що тепер робити далі?

В мене синдром "спасатєльніци"
Все життя мені потрібно було когось спасати, допомогати. Я прям відчувала що так я чогось варта в цьому житті.
Зараз під наглядом психолога я контролюю себе коли мені хочеться когось спасти. Це прямо як з алкоголем.
Але в мене виникла проблема - дирка в душі. Втратила орієнтир.
Психолог каже звернути увагу на себе, своє здоров´я. А я ще не дійшла до того моменту щоб любити себе, але вже відходжу від " любити оточуючих"
Хтось проходив цей шлях? Можете дати. Пораду
Дадосвидания• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
А що ви там мені написали? Бо я не встигла прочитати
Написала, що ви абсолютно здорова людина, і фізично, і психологічно, не обов´язково витрачати час на психологів, подорожі, природа, спілкування з адекватними людьми замінять будь-якого психолога
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Вона написала що ви хєрней страдаєте
А, ну в кінці кінців хтось же на порадниці мав це написати
Снегопадка• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
Подорожі люблю, море люблю, природу люблю, воду
Это глобально )
А так чтоб менее масштабно ?)
Точная копия плова• 22 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Це значить що є багато чого що ви ще можете відкрити про себе, працюючи з психологом

Запитайте її про звʼязок тіла і ваших емоцій . Це дуже цікаво
Я обожнюю масаж, але тільки від чоловіка.
На професійний йду виключно до жінки.
Це що означає?
Снегопадка• 22 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
На професійний йду виключно до жінки.
Це що означає?
Что брезгуете чужими мужиками
Это нормально
Точная копия плова• 22 апреля 2025
Ответ дляСнегопадка
Что брезгуете чужими мужиками
Это нормально
дякую!
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца

Так, вона тілесно орієнтований психолог, вона мені розповідає про зв´язок тіла і емоцій .
Але я ще дуже зажата.
я тільки тільки почала щось відчувати в тілі
Снегопадка• 22 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
дякую!
🌹
Викликаю на дебати• 22 апреля 2025
Ответ дляДадосвидания
От краще нехай подорожує
Кому краще?
Мстящий за Зайца• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
Але я ще дуже зажата.
Ви на правильному шляху

Розвиток це шлях. У вас все попереду . Тільки не пресуйте себе швидкими змінами.
Дадосвидания• 22 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Кому краще?
Психологам точно від цього гірше
Снегопадка• 22 апреля 2025
Автор , а Вы не одинока в фобиях ))
Обратите внимание , в этой теме одна или парочка особ упорно преследует бесячие ее комментарии , но тему не покидает 😂
Мстящий за Зайца• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
Але я ще дуже зажата.
Зажата - це всі наші комплекси, страхи, тривоги .
З часом, працюючи з психологом, вони потроху будуть зменшуватися.
Більше свободи зʼявлятиметься
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Автор, а можна приклад? Кого і від чого ви рятуєте?
В мене трохи інше - чомусь завжди виправдовуюсь
Коли себе зупиняю і відповідаю по іншому - виходить ніби грубість. З одного боку - яке запитання, така і відповідь, але людей це ображає. Не можу знайти ’середину’
О! Скільки завгодно!
Чоловіка собі знайшла бєдолагу. Сирота, без кола без двора. Хто ж за нього піде як не я.
Брат ( ще один) потрібно пожити у мене 2 роки? Живи
Потрібно йому роботу найти? - найдемо!
На роботі хто вийде за відсутнього працівника? Я!
І подруги всі такі - як не розлучені так мама одиначка.
Точная копия плова• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
О! Скільки завгодно!
Потрібно йому роботу найти? - найдемо!
Дякую
Точно серйозний випадок
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляДадосвидания
Нажаль в зв´язку з тим що війна, я переселенка, знову рятувала всю сім´ю,
І дорятувалась до депресії. Почала втрачати зір, і організм дав збій.
Психіатр, АД все пройшла.
Зараз, в порівнянні з минулим роком можу назвати себе здоровою
Мстящий за Зайца• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
О! Скільки завгодно!
Потрібно йому роботу найти? - найдемо!
Значить, якісь свої потреби ви закривали, обираючи такі дії для себе.

Нічого страшного.
Працюючи з психологом - ви можете зрозуміти що це за потреби. І реалізовувати їх іншим , більш оптимальним для себе шляхом.

Ви робили так - бо не знали іншого шляху, не вміли. Ми всі такі. Потроху будете робити по-іншому і все буде добре
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляСнегопадка
Это глобально )
А так чтоб менее масштабно ?)
Раніше любила парфуми і догляд за обличчям.
Але втратила втіху від цього
Ну спати дуже люблю, сон для мене це реальний кайф. У ві сні мені спокійно і безтурботно
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви на правильному шляху

Дякую, 😘 за підтримку
Тарабарщина• 22 апреля 2025
Ответ дляДадосвидания
на психологів витрачають час тоді, коли це все вже спробували, але воно все рівно не допомогло.
Снегопадка• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
Але втратила втіху від цього
Берите оплату пробниками парфюмов ))
Вам все равно никто ничего не даст , зато Вы остынете помогать ))
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляСнегопадка
Берите оплату пробниками парфюмов ))
Ахах. Коли дуже захочеться допомогти, згадаю вашу пораду
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Більш того, вже алкоголь не рятуваа
Снегопадка• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
95% что Вам либо откажут либо Ваша помощь будет уже неактуальна )
И тут Вы начнете осознавать , что от Вашей помощи смысла нет )

Придется создавать смыслы в других вещах )
Психологічка• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
Так. Саме тому звернулась до психолога, бо коняка вже не тягнула.
Зараз фізично набагато легше.
А диркою в голові не можу справитись
Посмотрите на Ютубе видео. Там полно практик и медитаций, как научиться любить себя. Практикуйте и всё наладится
Товари з Європи• 22 апреля 2025
Мені допомагає ось ця практика-,,Якщо допомога не вартує 100 доларів ,то не потрібно пхатись до когось із своєю поміччю ,а тим більше якщо не просили про допомогу’.
От як згадую цю мудру річ ,то одразу зупиняюсь...і попускає
Всюди влазю• 22 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Увы, мозг не перестраивается у большинства людей за неделю, как выше пишут.
Минимальный минимум для новой привычки 21 день, а по себе знаю - что надо не меньше 2-3 месяцев.
вообще -то сорок дней. Для формирования новой цепочки нейронной связи нужно 40 дней. И то, при условии постоянной работы в этом направлении
ЯсноВидящая• 22 апреля 2025
Ответ дляПффф 100%
Дякую, таку ж техніку дає мені психолог. Але ця вправа ще не дається мені. В мене думки моментально переключаються
Это нормально. Вы условно опору в жизни потеряли, на которой жизнь много лет строилась. Разные практики работают, но это все довольно медленно. Может даже быть такое в какой-то момент, что все - ни к какому психологу не пойду, работать над собой не хочу, мне ничего не надо. Это тоже нормально.
Просто не стесняйтесь об этом говорить, выполняйте практики - и постепенно, незаметно, все будет меняться. Причем оно незаметно, а потом через время оглядываешься назад - и видишь разницу в себе существенную.
автор Пффф 100% • 22 апреля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Ви дуже вірно описуєте мій шлях! Багато разів зневірювалась. Думала немає ніякого результату
Але місяць назад коли я по всім правилам жанру мала спасти подругу от ’ неминучої гибелі’ я вперше усвідомила мозгами, що мені це не треба.
Вважаю це дуже гарним результатом.
mirask• 22 апреля 2025
Я бы порадила Вам змiнити психолога, потому что виходить що со своим ви не попрацювали проблему, могу дати контакти свого)