Сама вумна тутички• 22 апреля 2025
Кто пробовал алое от LR?
Читала чудо отзывы, что и кисты исчезли и похудели на 10 кг. Интересно узнать реальные отзывы, потому что есть ощущение что это просто реклама.
Может кто-то пробовал его пить, скажите, какие изменения ощутили?
Сама вумна тутички
• 22 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Гель для миття посуду
Там жидкое какое-то алое в бутылках, которое нужно пить, геля для посуды не видела
Злюсь до кипіння• 22 апреля 2025
Похудели на алоэ - это вместо еды употребляли? Ну, логически возможно.
Невгамовна сила• 22 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Хто вам сказав, що це потрібно пити?
Гелем перуть і миють посуд
Невгамовна сила• 22 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не знаю, як на це ведуться((
Тупі люди, по іншому не скажеш
В магазині вичитують склад продуктів, а тут ладні лити в себе все що завгодно, невідомого виробника
КартаБезКомиссий• 22 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Тупі люди, по іншому не скажеш
Та ще й за такі кошти. Сусідка торгує цією хернею, постійно повний багажник везе на НП. Треш(
Невгамовна сила• 22 апреля 2025
А за рекламу блогерам, потрібно притягати до кримінальної відповідальності за принесення шкоди здоров´ю
Невгамовна сила• 22 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
А через кілька років виявиться, що від цієї субстанції в людей рак виникає
Почекуха• 22 апреля 2025
В мене є питний гель алоє, купила в DM, ніяких змін не помічаю, єдине що є алергія якщо застосовувати як маску.
Зяблик протестант• 22 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Тупі люди, по іншому не скажеш
Чому невідомого? Виробник Німеччина.
Невгамовна сила• 22 апреля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Чому невідомого? Виробник Німеччина.
Ого, якщо Німеччина, то зверніть два))
Невгамовна сила• 22 апреля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Чому невідомого? Виробник Німеччина.
І що німці іншим чином як збути свою продукцію не придумали, як розповсюджувати через українських бюргерів в ІГ чи тік ток?