Аноним_Русалка• 22 апреля в 21:48

І шо його робити, щоб бути такою «ефектною»?

Я не кажу про якусь таку «інстаграмну» красу, я більше за натурель, але вже в мене руки опускаються.
Схудла за рік на 15 кг, хотіла б ще хоча б десять, але за останні два місяці три набрала (хоча особливо нічого не змінилось, хіба що колишній чоловік на мені після поранення, готую/перу/прибираю/слухаю постійний 3,14здьож, ще й працюю), гуляю у середньому на десять тисяч кроків щодня, харчування 1300-1600калорій, більше білку і клітковини. Періодично відвідую косметолога, привчилася вмиватися і зволожувати обличчя, взяла лосьйон холіленд, наче непогано, але шкіра ну, скажімо так, не пружна.
Лікую зуби, збираю на брекети (треба розширити щелепу, поставити коронки і вже потім на обидві щелепи).
Обрізала перепалене блондом волосся, тепер відпускаю з каре натуральне.
Ото як в людей виходить змінюватися швидко+бюджетно+ефективно? Давайте поговоримо
Кукарачка• 22 апреля в 21:48
Бюджетно - никак)
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 21:49
Ну може не бюджетно, просто не за всі гроші світу)
Мир Мир Мир!• 22 апреля в 21:49
Никак. Генетика, бабло и усилия.
Гидроусилитель руля• 22 апреля в 21:49
Швидко ніяк
Санька-4b93• 22 апреля в 21:49
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 21:50
Я сьогодні вже злюся, в мене натоптиші скоро будуть, бігаю як всратий віник, а вага йде в плюс
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 21:51
О, забула, мені 31, діти є
Гола з конопель• 22 апреля в 21:53
А скільки вам років, якщо не секрет?

Щодо зовнішності - тут вам дівчата гарні поради, думаю, дадуть. Від себе я скажу інше: не забувати про свій ментальний та емоційний стан, дбати про нього. Іноді наш настрій , наше сяйво в очах, наша постава , наша легкість і загалом сприйняття цього життя - залежить не стільки від стану шкіри, волосся, тіла (все в міру важливо). Коротше, психологія також рулить. Успіхів! І блиску в очах завжди!
Гола з конопель• 22 апреля в 21:55
Ответ дляАноним_Русалка
О, забула, мені 31, діти є
Молодуха ви! І відчувається що енергійна! Ви молодець! Все у вас вийде, з вашим завзятим настроєм!
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 21:56
Та вже «патрони закінчуються», якась така безнадьога охоплює
Гола з конопель• 22 апреля в 21:58
Ответ дляАноним_Русалка
Це тимчасово у всіх буває! Настрій - від слова настройка! Дбайливо до себе, з любовʼю і підтримкою, ви у себе одна! На дворі весна - все оживає і розквітає - і нам жінкам хочеться бути в унісон з природою - це так природньо!
Лапка• 22 апреля в 22:00
Спортзал
Капитанша• 22 апреля в 22:01
Ответ дляЛапка
Спортзал
Краще коханець
Мальчун-задирун• 22 апреля в 22:01
Ну якщо ви умовна собчак, то ніякі гроші не допоможуть, а якщо з генетикою все ок, то і нівеї вистачить.
вре_Динка• 22 апреля в 22:02
Нехай ваш косметолог підбере вам правильний догляд, не лосьон холіленд, а повноцінний проф догляд
Вмивалка, тонік, сироватки, крем, спф.
Робіть мікроструми вдома щодня - для пружності допомагає.
Поумничка• 22 апреля в 22:02
Чого опускаються руки? Ви на правильному шляху. Ні у кого не получається швидко-бюджетно- ефективно. Я тільки брекети 2.5 роки носила. Але воно того варте. Наберіться терпіння.
Виниловая пластинка• 22 апреля в 22:15
Быстро меняются те, у кого уже есть база -хорошая фигура , кожа и т.п
Их можно переодеть, постричь/покрасить , сделать мейк - и вот другой человек
А если надо работать над базой, то никак
Мишка-шалунишка• 22 апреля в 22:16
З доглядом ви тільки почали, тож змінюйте поки не побачите ефект. Купуйте міні-версії і пробники, бо це довга пісня. Пожалійте коліна, припиніть ганяти ті кілометри, краще сходіть в зал на орбітрека або велотренажер. Все вийде.
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 22:31
Ответ дляЛапка
Спортзал
В мене полостна операція у лютому була, поки не можна займатися, ну і хотілось би трохи ще вагу знизити
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 22:33
Ответ длявре_Динка
Вмивалка, тонік, сироватки, крем, спф.
В мене нормальна умивалка касмара, зволожуючий крем, лосьйон, так, холіленд, але ж сяє, спф, раз на півтора-два місяці роблю догляд касмара
З понеділка на дієті• 22 апреля в 22:48
Ответ дляАноним_Русалка
Лосьйон, це той що з ефектом ботоксу? Теж його взяла. Але виявилося, що склад поганий. То майже не користуюся
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 22:59
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Не знаю, на ньому про ботокс точно нічого не пишуть.
автор Аноним_Русалка • 22 апреля в 23:04
На ніч такий жирненький крем наношу, хоча він не жирний, а скоріше більш щільний, а зранку легкий з серії зелений чай від касмара, ось касмаровська косметика мені прям зайшла
З понеділка на дієті• 22 апреля в 23:40
Ответ дляАноним_Русалка
Він. Просто в інсті його так рекламують
Я-ваш шанс• 23 апреля в 03:52
Я би сказала, що вам варто вчасно лягати та спати достатню кількість годин. І не забувати пити воду.
автор Аноним_Русалка • 23 апреля в 09:45
Ответ дляЯ-ваш шанс
Воду пʼю, спочатку було важко, зараз не менше двох літрів+чай, зі сном, так, є нюанси поки