ВерСаСе• 23 апреля 2025

Прошу допомоги.

Підкажіть справді помічну молитву чи слова, щоб налагодити сімейні відносини.Свекруха руйнує сім"ю, виганяє з хати, чоловік їй підтакує і мовчить
Подмигашка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А яким чином я мала назбирати ті гроші як він ані копійки мені не давав і не дає.Кожен чек контролює. я сама ледво виживала до декрету а тепер залежна.
То нашо ж ви із ним жили для декрету? Ідіот якийсь. Шукайте роботу і готовтеся на виход, то найкраще для вас
Сиджу тихенько• 23 апреля 2025
У вас насправді 2 варіанти, і тбидва передбачають важку працю. Або йти від чоловіка і жити самій, неважливо тут чи за кордоном, у мами або в гуртожитку. Доведеться пахати як коняка, вчитись новому.
Або лишатись з чоловіком і до скону задовольняти його і його матір. Інакше ви там не потрібна.
Подмигашка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
дитина маленька, яка поміч з дитини .1 рік і трошки дитині.
Яслі є у вас там?
Твердая валюта• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Підкажіть як добитися максимальних аліментів? від чого то залежить?
У меня сестра когда разводилась с мужем, то просто в заявлении в суд написала что требует 25% от его зарплаты. Суд удовлетворил ее требование.
Кстати с 1,5 лет уже вроде в ясли детей берут.
Айпишница• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
С паршивой вівці, хоч шерсті клок.
Да не нужен ей клок, Вы не поняли)))) ей нужно стадо овец)))
Ей нужны деньги, чтобы не работать никогда. И чтоб её никто не беспокоил
Корсет_на_шурупах• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Така я є , комплекс меншовартості.себе не люблю, і так сталось
Ось! Ось корінь Ваших проблем!
Чудово, що Ви це зрозуміли та визнали.

Ви хочете, щоб ця свеХрЮня, ще й Вашу дитину ображала?
А це буде, бо вона її так само буде не любити як і Вас, ви ж її народили.

Якщо не можете постояти за себе, Ваше материнське сердце не дасть образити дитину.
Беріть себе в руки і проявіть сміливість не принижувати себе!
Чим далі - буде тільки гірше. Вони не зміняться, а будуть цькувати Вас і дитині спортять життя.

Ви у себе - одна, ЛЮБІТЬ СЕБЕ та ЦІНУЙТЕ, заступіться за себе!

Ви у дитини - одна матір, хто її захистить???

Якщо не будете проявляти зарактер, дитина буде вчитись у батька та Вас же принижувати.
Отжигающая• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
це дикість ви пишете.
Дикість вы тут пишете
Губной рояль• 23 апреля 2025
Почитайте свій старпост. Ви просите молитви, а не поради, де знайти роботу, щоб з малою дитиною можна дома підробляти. Робити треба у вашому випадку, нажаль, а не молитися.
Так, з нормальним чоловіком, жінка в декреті повина бути з дитиною, до садочка. Але не ваш випадок. Вважайте, що ви сама, без чоловіка.
Отжигающая• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Офіційно.Але в нього офіційно мала зарплата а має підробітки.ТО аліменти будуть маленькі.
То краще , ніж нічого
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляОле Лукойе
А що ви від нього вимагаєте?
В тому то і справа шо нічого. А він і тим тикає шо памперси купляє і суміш дитині. А я кажу а ти спитай чи іншим дітям малим тато купляє чи чужий дядько.
НеГолосую• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Згідна зі всіма вами, але нема грошей шоб жити самій з дитиною.Чоловік слухає маму і не дає ані копійки.
А за що живете з дитиною, якщо самі не заробляєте і чоловік не дає ані копійки?

Погано підготувалася, троляка.
Кукарачка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Год и сколько? Капец вы ж даже ответить не можете ясно, юлите
НеГолосую• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Тато помер, мама на мінімальній пенсії в 3000.,хвора старша.
’хвора старша’ - це про що?
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
Да бачу я. Молитися хоче, а не робити.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПодмигашка
Ідіот це правда.Та так привикла і терпіла.
Там-тарарам• 23 апреля 2025
Такой молитвы не существует в природе. Автор, вам пора взрослеть и брать ответственность за свою жизнь и жизнь ребенка на себя. Ныть и ничего не делать легче всего. Езжайте к маме, ищите работу, на которую либо можно взять ребенка (уборщица, дворник итд) или отдавайте ребенка в ясли. А как вы думали, дал Бог зайку, а лужайка сама нарисуется? И кстати на ваше место взяли человека временно на период вашего декрета. И вы имеете полное право вернуться на свое рабочее место. Я как бухгалтер вам это говорю.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляПодмигашка
Яслі є у вас там?
Нема
НеГолосую• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Нема запасів.Зарплату мала теж пару тисяч, сама все купляла, він нічого мені не купляв.Всі його гроші десь ховає в мами своєї
’Сама все купляла’ аж на всі пару тисяч? Ого! Нічого собі!
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Яка суміш, вже рік. Починайте дитину кормити їжею.
Кукарачка• 23 апреля 2025
Может свекровь права?
Автор, вы как не от мира сего. В 40 уже надо иметь мозги, жизненный опыт, практичность
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ось! Ось корінь Ваших проблем!
Чудово, що Ви це зрозуміли та визнали.

Я це все розумію а зробити нічого не можу.Не вмію дати собі раду в житті.Не маю також здоровя і нерви здали.
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Нема
Де ви живете?
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Бляяяя, нема слів. Та встряхніться ви хоч трохи.що за йо@твоюмать.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляНеГолосую

Погано підготувалася, троляка.
якби я хотіла бути тролякою.Бачите ви навіть не уялвяєте шо можна так жити і мати такого скота а не чоловіка.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляКукарачка
1і 2 міс
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Та ви ж його вибрали.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляНеГолосую
’хвора старша’ - це про що?
ходит з паличкою ледво по кімнаті.
Там-тарарам• 23 апреля 2025
Да, и еще, подавайте на алименты и на себя тоже, имеете право на время декрета. Это можно сделать даже будучи в браке. Взрослейте уже. По тексту вам не 40 а лет 15((Если будете просто сидеть и ныть, не будет ничего.
НеГолосую• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ну то покиньте скота і йдіть собі живіть самі.
автор ВерСаСе • 23 апреля 2025
Ответ дляНеГолосую
Та ж купляла продукти до хати бо він тикав шо тільки він і купує отак хитро використовува мене.