ВерСаСе• 23 апреля 2025
Прошу допомоги.
Підкажіть справді помічну молитву чи слова, щоб налагодити сімейні відносини.Свекруха руйнує сім"ю, виганяє з хати, чоловік їй підтакує і мовчить
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Зрозуміло. Сам Бог велів безмолочне харчування. Передивіться харчування, бо суміш, то не діло після рочку. Вмовляйте, забавляйте, готуйте різне. Ви не перша в світі мама , у якої дитинка погано їсть. Я вам скажу, що, я сину м´ясо ховала в макарони, бо так не їв. Отак брала в сирі, запихувала і варила. А як почав їсти м´ясо, овочі деякі не хотів. То я терла мілко моркву і кабачок в пюре і у фарш м´ясний, а з фаршу котлети, чи фрикаделі у суп. Вихід є, трохи хитрості проявіть. Ну це так порада , а ви як самі вирішите.
Вона все шо даю в рот все випльовує.Нічого не хоче ковтати.Нічого їй не смакує
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А чого має бити ,яж ні скандалю нічого, все вдома роблю
Підождіть, а вам тут за кордон не пропонували? Це теж вихід. На дитину виплати є? Скільки зараз паспорт? Назбирайте, чи у мами позичте. Вам там гірше не буде, навіть , якщо спочатку лагерь якийсь буде. Чи грошей не найдете?
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Корміть, коли зголодніє.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
на дитину в місяць 800 грн. сильно не розженешся
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Корміть, коли зголодніє.
пробувала ,то годна плачу і так засинає а не ковтне.
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Родичі є? Позичайте. Мама точно назбирала , то позичте, та перешлите потім.
Сиджу тихенько• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
Так ображає і обзиває.
Що вона хоче від вас? Ви це можете зробити?
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляРаспутница
вам нечего спасать. вам тикать надо
а фіг їм, і кадилом не відмахаються
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Мама не назбирала , практично нема грошей. теж в свій час жила скромно
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
ви пишіть а я біжу, бо будиться ,треба підколисати.
Кого колисати? 16:30. Навіщо дитині спати в такий час?
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
весь час шо небудь чіпається. побутове то шкодує синочка.все я біжу
Сиджу тихенько• 23 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
а фіг їм, і кадилом не відмахаються
Я ж кажу, треба другу народити, а там може свекруха помре а чоловік змириться.
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
та троляка, очевидно ж
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-90686454
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Всі варіанти автор відмела, молитися і все тут.
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
та троляка, очевидно ж
на жаль ні.
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
на жаль ні.
тоді біда.... мої співчуття чоловіку і свекрусі
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
яйцем хай викатає
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
на жаль ні.
В голові не вкладається. В інеті почитайте трохи, про режим дитини в рік, про харчування. До лікаря їдьте. Є ліки, вітаміни, які підсилюють апетит.
Сиджу тихенько• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Насправді є молитви для сімейного життя, для примирення. Але ….
Самі розумієте. Гуглити ліньки, читати там багато і довго, ікони такої вдома нема….дитина маленька, часу мало….
Б-Безвихідь.
Фу! Піду очі помию.
Б-Безвихідь.
Фу! Піду очі помию.
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
яйцем хай викатає
Свекруху і оленя чоловіка з хати хай викатає? Бля, оце життя у людей, хай Бог милує. І це все інфантилізм і лінь.
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
ну, не себе ж, кохану. І не кажіть.... отаке прийде - і хоч тікай з власної хати. А ще мені дуже подобається, коли відразу після весілля отаким в момент стає ’нікуди йти’
Губной рояль• 23 апреля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Б-Безвихідь.
Фу! Піду очі помию.
Б-Безвихідь.
Фу! Піду очі помию.
Та я не проти молитв взагалі, так сама собі допоможи хоч трохи. Як згадаю бабусю, а вона зранку молиться і просить Бога дати їй сил і здоров´я все переробити, всіх накормити, і встигнути грошей онукам заробити..
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
Да не нужен ей клок, Вы не поняли)))) ей нужно стадо овец)))
Ей нужны деньги, чтобы не работать никогда. И чтоб её никто не беспокоил
... і в чужій хаті бути хазяйкою
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
якби я хотіла бути тролякою.Бачите ви навіть не уялвяєте шо можна так жити і мати такого скота а не чоловіка.
та ні, тут більшість не уявляє, як можна бути такою, як автор
Неновая почта• 23 апреля 2025
Ответ дляНеГолосую
Скотиняки! (С)
і не кажіть... ні, щоб випаруватись зі свої хати і лиш гроші автору присилати
ВерСаСе
• 23 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
... і в чужій хаті бути хазяйкою
Хто вам таке сказав.Я всього лиш прошу спокою морального і підтримки чоловіка а не маминим синочком бути
Там-тарарам• 23 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Ну какой закордон?)) Денег нет ни на загран ни на дорогу, свекруха не пустит в город загран сделать, муж разрешения не даст на вывоз ребенка и еще куча не. Ясно ж сказано, нужна волшебная молитва чтобы все сделалось без усилий автора))
Видна міленіалка• 23 апреля 2025
Ответ дляВерСаСе
А навіщо ви взагалі живете з його мамою? Вам 40 років, у вас своя сімʼя і дитина, чому не знімаєте собі окреме житло з чоловіком?