Новорічна пальма• Изменено 24 апреля в 09:56
Лікарі-психіатри. Якщо є ви тут
Хто виїзжав за кордон? Як з підтвердженням диплому? Цікавить Чехія, але й можно інші країни. Чи вакансії саме на цю спеціальність? Порадьте агентства
Та_все_ок_будет• 24 апреля в 09:56
Это зависит и специальности
Прочитала, что врач
Болгария сможете подтвердить
Про Чехию не знаю
Прочитала, что врач
Болгария сможете подтвердить
Про Чехию не знаю
Купи слона• 24 апреля в 10:08
В Словаччині є попит, диплом нострифікується наче не важко, тому що вони зацікавлені в наших медичних працівниках.
Навіть іноді є програми від ІОМ, які покривають витрати на нострифікацію
Електрохарчування• 24 апреля в 10:10
А ви мову вже вивчили? Як ви будете працювати
Не думаю, що роботу психіатром через агенства шукають
Сегодня я не я• 24 апреля в 10:11
Якщо Ви лікар психіатр,то до Вас і без підтвердження черга наших стоятиме.
Лиш встигайте консультувати
Новорічна пальма
• 24 апреля в 10:19
Ответ дляЕлектрохарчування
Ні, мову ще не вчила. А через,що відбувається пошук роботи? Ви проходили через це?
Новорічна пальма
• 24 апреля в 10:19
Ответ дляСегодня я не я
Лиш встигайте консультувати
Я розумію, але виписувати ліки може тільки лікар з ліцензією в цій країні
Сегодня я не я• 24 апреля в 10:26
Ответ дляНоворічна пальма
То не Ваша турбота.
Так і кажете.
В Європі тіньовий ринок ліків теж ж.
В групах повно продають.
А варіант з України доставки?
Ваш рецепт український хіба в Європі не готується?
Колись німці нам видавали по радянським рецептам)
Так і кажете.
В Європі тіньовий ринок ліків теж ж.
В групах повно продають.
А варіант з України доставки?
Безпринципова• 24 апреля в 10:32
Ответ дляНоворічна пальма
совет, на ютуб есть канал Алиса Крыжановская (ее канал на другую тематику), НО в одном из ее роликов юрист из Словакии рассказывает всю процедуру.
Неробименінерви• 24 апреля в 10:35
Спочатку треба мову вивчити , здати екзамени. Не має різниці якої кваліфікації лікар . Екзамени по загальній медицині.
Неробименінерви• 24 апреля в 10:37
Якщо Ви психіатр, скажіть будь ласка чому від Міасер сильні набряки .
Ms. Скромность• 24 апреля в 10:44
Ответ дляНеробименінерви
Ви вирішили заодно і консультацію отримати , заощадити 😁
Новорічна пальма
• 24 апреля в 10:45
Ответ дляНеробименінерви
Набряк є однією з побічних дій препарату, можливо треба змінювати на інший. Індивідуальна реакція
Новорічна пальма
• 24 апреля в 10:45
Ответ дляБезпринципова
Дякую.
Замріяна• 24 апреля в 10:49
Потрібно підтверджувати диплом, куди б ви не виїхали. І справа не стільки в мові (хоча, безумовно, і в ній теж), але й в самій освіті. Проте знаю випадки, коли виїхавши за кордон, лікарі консультували онлайн/офлайн таких же українців, що виїхали. Проте тут тільки плата за консультацію, жодних рецептів і так далі.
Неробименінерви• 24 апреля в 10:53
Ответ дляMs. Скромность
А шо не можна 😀
Дякую , на що змінювати . Міасер добре працює , але сильні набряки
По темі , в ФБ багато інформації та груп для лікарів
Неробименінерви• 24 апреля в 10:58
Ответ дляMs. Скромность
Я можу теж надати консультацію про лікарів в Німеччині
Виправлялочка• 24 апреля в 22:57
Ответ дляНоворічна пальма
Вы практикующий психиатр?
Где можно купить сейчас циклодол? Какой рецепт на него идёт?