Ашотакоя• 24 апреля в 10:30
Без макияжа. Сколько лет?
Коржик• 24 апреля в 17:06
Ответ дляЗалізна пані
Ото ви молодець, читати що хочеться, а не те що написано 😶
А ви - не молодець:)
Залізна пані• 24 апреля в 17:37
Ответ дляКоржик
А ви - не молодець:)
Нє, я читаю те, що написано🤷♀️
Застряла• 24 апреля в 19:26
Вы до этого выставляли фото с мейком в машине
Думаете без мейка вы моложе? На свой возраст гарний вигляд, на 18 давно не тянете, надеюсь это реально ваше фото, а не чьё-то
ЗновЗдоров• 24 апреля в 20:14
Ответ дляТра Ля Ля
гарно виглядаєте, доглянуто, видно, що не нехтуєте косметологом. Років 40-45
Девочки пишут, что 38
Часто те, кто не нехтує косметологом активно до 40, выглядят старше.
Незнакомлюся• 24 апреля в 20:39
Ответ дляУдальонка
40-50. Обкололи все що могли, але ж видно що навіть не 35.
Чого не 60?
Жінка гарно виглядає, 40+, )
ОхиИВздохи• 24 апреля в 20:40
Ответ дляПерша на селі
И Сандра не выглядит «хуже», но старше выглядит точно. Лет на 15 минимум, а с учетом что она звезда на все 20, тк уход и образ жизни другой. Вот еще фото с ее инсты
Я в восторге от этого фото!
Шалена красуня• 24 апреля в 21:43
Ответ дляАшотакоя
Я вже викладала тут фото з макіяжем , дали в середньому 30-35
а можете дать ссылку на эту тему?
Тра Ля Ля• 24 апреля в 22:13
Ответ дляЗновЗдоров
Девочки пишут, что 38
ну між 38 та 40 невелика різниця. Але ще буває така ’вікова’ зовнішність і навпаки. Це лотерея. Жінка на фото доглянута, однозначно