Ашотакоя• 24 апреля 2025
Без макияжа. Сколько лет?
Перша на селі• 24 апреля 2025
Ответ дляКумася
Невдалий приклад. В неї рхп, купа операцій, складне розлучення і т.д.
І не всі зірки прагнуть виглядати молодо.
Сандрі Баллок 60, виглядає не набагато гірше ніж автор теми.
Я привела в припер Анжелину, тк ее фото реально найти без грима. Но вот Сандра и фото не новое. Где она моложе автора выглядит?
Перша на селі• 24 апреля 2025
Ответ дляКумася
И Сандра не выглядит «хуже», но старше выглядит точно. Лет на 15 минимум, а с учетом что она звезда на все 20, тк уход и образ жизни другой. Вот еще фото с ее инсты
Кумася• 24 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Вона чоловіка поховала, не виглядає на 20 років старшою за автора, аж ніяк. Тому обʼєктивно автор виглядає на 40+, хоч і доволі доглянуто. Дуже здивуюсь якщо насправді до 40.
Перша на селі• 24 апреля 2025
Ответ дляКумася
А я не удивлюсь. Хотя думаю ей 42. Но если ей 37, например, сильного шока не испытаю. Удивлюсь, если ей до 30 или 50+
Ашотакоя
• 24 апреля 2025
Я вже викладала тут фото з макіяжем , дали в середньому 30-35
Перша на селі• 24 апреля 2025
Ответ дляАшотакоя
Так а сколько вам на самом деле?
Ашотакоя
• 24 апреля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
В машине же ваще фото? Вы сами писали что 38. Что-то поменялось? У вас сегодня др?
Так, ви впізнали)
Нетутешня• 24 апреля 2025
Ответ дляАшотакоя
То не ваше було з червоною помадою? Але там у дівчини родимка була
Ответ дляАшотакоя
Так, ви впізнали)
Ги ги, там на фото велика родимка на підборідді, тут немає. Все ясно з вашим ’без фільтрів’, ’без макіяжу’. Коротше я мабуть єдина, хто тут чесні фото без фільтрів викладав в такій темі) як ще раз мені понаписують місцеві красуні ’без фільтрів’ яка я страшна і стара, просто поржу
Девальвация• 24 апреля 2025
Ответ дляAnnaOst
Так чим ви не задоволені? Так і є . Ржать можете скільки завгодно. А ще ваша зовнішність гарно гармоніює з таким де ’ гарним’ нутром
Люблю пиво• 24 апреля 2025
У меня такой же типаж как и ваш +\~ думаю вы по возрасту как и я 42 года
Сіточка• 24 апреля 2025
хорошо выглядите, но есть уже возрастная грубость в лице как в предменопаузе, поэтому около 45.
Весела пiсенька• 24 апреля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
38????. Мне вообще показалось, что это кто то типа Монро . Вот честно
Залізна пані• 24 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
GPT чат каже 35-ть.))
От мені цікаво, люди які ставлять після цифри ці «-ть» як читають без цього? Тридцятьпʼя? Чи думають, что тридцатьпʼять-ть якось краще читається?)
Коржик• 24 апреля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ми Читаємо «тридцятьпʼять» і в 1-шому і в 2-гому випадку
Вишневий цвіт• 24 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
По моему большая часть советчиц на улицу вообще не выходит и с внешним миром контактов 0, другого объяснения не нахожу. Какие 50? Вы вообще наших женщин в 50 видели? Автору 40+, возможно даже 39, но не 50 точно.
Автору 45-52, в этом промежутке. Я редко ошибаюсь)
Ну какие 39
Перша на селі• 24 апреля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Ну какие 39
Ей 38 вообще то…
Вишневий цвіт• 24 апреля 2025
Ответ дляПерша на селі
Ей 38 вообще то…
То автору так бы хотелось) или она реально выглядит на 10 лет старше