вентиляторная• 24 апреля 2025
На що ви готові, щоб виїхав ваш чоловік?
Я собі на це питання вже відповіла на практиці - віддала всі гроші, що мала (ну ладно не всі, але майже всі). Це були гроші зароблені мною до війни. Офіційно ми не одружені і у нас спільна дитина маленька. Три роки я живу з дитиною за кордоном, чоловік в Україні. Я просила виїхати ще в 23 році, коли зрозуміла куди це все несеться. Він не захотів, бо ми не молоді, в Україні бізнес у нього, і батьки, яких він може ніколи не побачити. Потім він захотів, але вже не так легко знайти можливість. Один раз кинули на гроші при спробі виїхати. Тепер йому не вистачає 15 тисяч. Варіант надійний. Я не засумнівалася ні на хвилину, відвезла гроші. Але зіштовхнулася з нерозумінням рідної людини, типу "ви три роки жили окремо, це все що у тебе є, у тебе дитина мала". Але для мене вибір гроші чи кохана людина, батько дитини навіть не стояв.
Цікаво як би вчинили інші на моєму місці
вентиляторная
• 24 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, проаналізувала ваші коментарі, рівень того, як ви висловлюєтесь, і знаєте що? Вважаю, вам пощастило в житті: купуєте квартири, комерційну нерухомість, батько дитини бізнес має, самі гранти отримуєте, 15 тисяч доларів готові віддати.
Цінуйте це.
Бізнесу вже немає, ну як поїде то не буде точно, гранти я вже давно не отримую, комерційна нерухомість була в прикордонній області, яку зараз рівнчють з землею. Гроші не найважливіше у житті
Ответ длявентиляторная
У вас є бізнес в Україні не прив´язаний з війною? Як він себе зараз почуває?
Мы прибыли в ес полтора года, врюернулисб в Украину в октябре 2023. Город ю-герой Днепр на связи. 15 к заработать более чем реально без всякого бизнеса, с ребёнком на руках.
Коли мовчу- приємна жінка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
А ви як думаєте?)
Так він виїхав вже?
вентиляторная
• 24 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Также,деньги это наживное,а жизнь человека- не вернуть
Я а шоці від того що ця війна виявляється нічого для людей не змінила
ГугелП@лАмался• 24 апреля 2025
Готова купить ему билет на самолет из Кишинева, а да, еще на автобус до Кишинева же
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляКаяспер
Это такую версию знает автор. Как было на самом деле только он знает.
та на баб потратил и на гулянки
Мстящий за Зайца• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
С прозрением вас)
Люблю ВалЄру• 24 апреля 2025
Ответ дляПомогалочка
Откуда у вас такие деньги....и это не последние я так понимаю. Вернее откуда он знает что у вас есть такая сумма. Не все надо говорить как бы вы его не любили...
уявіть собі жінки як і чоловіки мають дві руки, дві ноги і голову на плечах. Можутт вчитися в університеті і працювати на роботі. Бо як чоловік то ’чого не заробив’, а як жінка то ’звідки в вас такі гроші’.
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
пополамщик жлоб это как раз у вас, раз нужно скидываться все поровну и не дай бог копейкой больше он даст. В нашей семье нет пополамщиков, в нашей семье все общее, повторюсь еще раз, если вы не поняли с первого раза. Мой муж, в отличие от вашего, не смотрит сколько я внесла в бюджет, он вносит весь свой доход. Это называется не пополамщик, пополамщик это как раз у вас. Поэтому если станет вопрос заплатить из общего семейного дохода 15 тыс, чтобы его вывезти, ни на секунду не буду сомневаться. Потому что у меня не штаны, а мужчина в отличие от ваших штанов. И если бы у вас был мужчина, а не штаны, то вы бы его жизнь не променяли б на 15 тыс, поверьте. Жаль, что вам не удалось встретить достойного мужчину.
Я встретила достойных мужчин. И отец, и брат, и муж, и парни все обеспечивали и в голову не пришло бы брать деньги у женщины.
вентиляторная
• 24 апреля 2025
Ответ дляПанна Кота
То есть Вы разведены, у Вас 3 года раздельное существование. И тут дай 15 косарей??? Он евнухом три года ходил? И нормальнотлюди покупают имущество в браке и оформляют без претензий 2 супруга
Я ні з ким крім чоловіка за ці три роки сексу не мала. Я не вважаю що мій чоловік більше тварина чим я
Смурфетта• 24 апреля 2025
Ответ дляAnubis88
Читаєш весь цей треш і не захочеться ніяких відносин з такими потужними вовчицями. Бо гроші тут є а тут нема і здоров’я так само. І якщо людина готова вас кинути при будь яких проблемах то нахуй така людина потрібна.
У побратимів так жінки подрискали за кордон, а потім як гроші не шлеш то іди нахуй. А те що ти хворий поранений і у стресі завжди їй плювати.
Вот вы правильно написали
Мы на операцию для свекрови отдали 380 тыс грн, тогда курс был другой
И даже не думали
Пожила, но недолго ( а тут спасти любимого человека
И даже не думали
Помогалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ага...вчитись і працювати...якраз і назбираєш штук 25.
Всех анонимов аноним• 24 апреля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Многим это не понять, т.к. не знают что это за зверь такой «хороший муж»
А у автора точно хороший чоловік?
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Идите, продавайте все имущество и почку ради мужика
Это ж надо, ради неспособного заработать альфонса так рвать задницу.
Инстагра_мерша• 24 апреля 2025
Ответ дляКолупалочка
Хороший это тот что спит с другими, не дает денег три года войны, а берет десятки тыщ долларов у женщины и ребенка? 👀
Это Вы про кого такое пишите? У меня с автором разные мужья)
Но с чего Вы взяли что муж автора спит с другими, денег не дает и т.п.
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А, да. Вы троль. Ну или несчастная женщина с потребительским отношением к людям
Счастливая это вы, живущая с альфонсом?
вентиляторная
• 24 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
пороблять вам тут - і нічого не вийде. такі справи люблять тишу. або це все брехня.
Роблять тільки тим хто в таке вірить
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляПомогалочка
тем более ребенок есть, всегда должны быть деньги. На мужика надежды нет, он не обеспечит, а последнее заберет
Помогалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мова не про те
12 галюцинаций• 24 апреля 2025
Все кореша в Киеве у кого бизнес порешали дела,купили отсрочки,отмазки и дальше живут в столице а чего твой бизнесмен не порешал?
вентиляторная
• 24 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Як всі. Чи ви особливі якісь?
Ану як то робиться якщо люди живуть в різних країнах?)
Ответ длявентиляторная
От нафіга ви додумуєте те, чого я не писала?) нічого я не вкладала раніше. У нього не вистачає грошей тому що один раз вже кинули
Так ваш чоловік виїхав вже???
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Тобто ви б не дали своєму чоловікові зараз грошей що він виїхав якби ви їх мали? Бо він має сам
У него бы и в голове не возник вопрос - взять у женщины деньги.
Почему ваш позволяет себе брать у вас?
Почему он вас не обеспечивает?
Почему ваш позволяет себе брать у вас?
Почему он вас не обеспечивает?
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Це не інвестиційний проект взагалі то, щоб прораховувати дивіденди. Якби я знала що він мудак я б цього не робила
С кем он спит эти три года?
Каяспер• 24 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Подаётся через дию заявление на брак приходит дата росписи и расписываетесь.
Или лично приходите в ЗАГС и расписываетесь .
Ничего не изменилось.
Вы ж приехали . Значит и на роспись бы приехали.
Ничего не изменилось.
Колупалочка• 24 апреля 2025
Ответ дляМалинка
Автор, тут заливаются желчью! Особенно триггерит их наличие у вас мужчины, почему-то)))
Боже, я почитала комментарии и в шоке от этих особей-панталонов (по аналогии со штанами). Интересно, у отписавшихся есть сыновья? Они для них тоже штаны и ничтожества?
И это женщины)) кошмар.
У всех нормальные мужья сыновья, зарабатывают защищают. Как положено
вентиляторная
• 24 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Вас вичислити можна за 15 хв. Якщо ви не троль))
Ану давайте)