ФсеСама• 25 апреля в 15:12

Київ Аліканте

добрий день.
Дуже хочеться поїхати до подруги в Іспанію, але панічно боюсь перельотів. чи є якісь альтернативніі варіанти : ідкльно поїзд. чи все ж літаком з Польщі? Дякую.
Інно4каа• 25 апреля в 15:14
можна перевізником KLR бус,прямі рейси в Аліканте , наче з 1 пересадкою по Україні,але їхати більше 2 діб
Кусюче сонечко• 25 апреля в 15:14
тоді автобус.
Типа, подруга не знає
Леопардові панчохи• 25 апреля в 15:15
Прямого поезда нет, самолет из Польши или другой европейской страны
Інно4каа• 25 апреля в 15:16
Я так їхала з Бенідорма(недалеко від Аліканте), був іншший перевізник,дуже не комфортні автобуси,тому мені 2 доби було важко, в KLR бус дуже класні автобуси(на той час у них не було даного маршруту)
ПростоБелка• 25 апреля в 15:16
Якщо є автобус до Туреччини, то до Іспанії точно є.
Анонимус Я• 25 апреля в 15:18
Есть автобусы с Испании в Украину
Точно знаю, так как мне передают посылки с Малаги, а это ещё дальше Аликанте
Но ехать будете долго ….
автор ФсеСама • 25 апреля в 15:24
Ответ дляКусюче сонечко
тоді автобус.
Типа, подруга не знає
вибачте, а до чого тут подруга. вона не знає, бо тут давно не була, і нічим сюди не добиралась. я питаю реальних порад
Кусюче сонечко• 25 апреля в 15:32
Ответ дляФсеСама
Грандес тур.
Сели в Киеве, вышли в Аликанте.
Фоточки нема• 25 апреля в 15:33
Лучше 2,5 часа понервничать, чем 2,5 суток страдать. Плюс можно накатить немного, тогда умирать будет не так страшно. Я так первые разы летала, постепенно привыкла.
Турагенція Tourdream• 25 апреля в 15:47
Наступного тижня стартують прямі чартерні автобусні рейси з Києва до Аліканте. У дорозі заявлено по розкладу 51-56 годин

З травня з Кишиніва будуть літати рейси до Аліканте.
ГороховаЯ• 25 апреля в 15:55
Вы знаете что самолет самый безопасный вид транспорта? Я бы больше боялась двое суток в автобусе ехать, чем пару тройку часов в самолете лететь
Кусюче сонечко• 25 апреля в 16:17
Ответ дляГороховаЯ
Согласна.
Крушений автобусов з жертвами больше чем авиакрушений.
Сонные водители регулярно переворачивают автобусы, каждый месяц, наверное.
А чтоб упал самолёт - раз в пару лет бывает
Кіна не буде• 25 апреля в 16:45
Летіть з Польщі або Молдови. Наш Скай ап до Аліканте планував з Кишинева літати
Указка• 25 апреля в 18:38
Ответ дляТурагенція Tourdream

Мабуть в сезон квитки дорогі, чи іноді нормальні проскакують ? Якщо можете підкажіть, будь ласка
Дякую
Турагенція Tourdream• 25 апреля в 19:15
Ответ дляУказка
Дякую
На автобус чи на літак?
На літак вартість залежить від конкретних дат. Але, як правило, вигідно брати заздалегідь.
TAM-rico• 04 мая в 17:32
Ответ дляФоточки нема
Так і я роблю
Боюся страшно літати, але виходить швидше, часто дешевше,і таки безпечніше.
Минулого разу іхала з нашим перевізником. Він був без напарника. Добу за кермом і у Львові просто впав головою на кермо
Реально страшно. Як вони не бояться ще й людей наражати на таку небезпеку?
автор ФсеСама • 05 мая в 16:28
Ответ дляКіна не буде
але квитки через Skyup від 160, менше не знаходила
Кіна не буде• 05 мая в 16:31
Ответ дляФсеСама
Так, дорого наші коштують( Тому Раяни або Візз поки що в мене в пріоритеті