Синиця у спідниці• 25 апреля в 18:39
Хелп. Укус кліща. Чи в межах норми таке почервоніння?
Позавчора зняли кліща в медпункті. Сидів не глибоко. Сказали звернутися до інфекціоніста, якщо буде кільце червоне. Але в мене ось такий, наче укус комара. Це норма? Чи бігти завтра до лікаря? Відгукніться, хто розуміється на цьому
Синиця у спідниці
• 25 апреля в 18:40
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да, норм
Дякую.
У вас таке було?
Почемучечка• 25 апреля в 18:42
Я б радила за три тижні здати аналіз. Ерит4ма не завжли буває, а інфікування є. у мене бореліоз був без ерітими, щоправда температура 37 була(але багато людей її і не відчули б)
Леді Душка• 25 апреля в 18:42
это не кольцо. Кольцо вы не пропустите, поверьте. Оно именно кольцо, а не кружок.
Мадам Тю-лю-лю• 25 апреля в 18:42
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую.
У вас таке було?
Да, клещи много раз кусали, два раза пришлось пить аб, но у вас нормальное покраснение, оно чешется, может до 10 дней проходить
Синиця у спідниці
• 25 апреля в 18:43
Ответ дляЛеді Душка
Так, я розумію, що то не круг. Може, хто мав досвід, поділиться, як воно проходить
Забобонний фрукт• 25 апреля в 18:43
Не слушайте никого, идите к инфекционисту, просите нужный антибиотик, если не хотите в старости разваливаться...
Леді Душка• 25 апреля в 18:43
Ответ дляСиниця у спідниці
вам правильно вверху пишут, все в норме
Почемучечка• 25 апреля в 18:44
Ответ дляНіка Найз
Анализ называется Борелия!
Аналіз називається імуноблот (або вестернблот) до борелій.
Але кліщі не лише борелії переносять
english book• 25 апреля в 18:44
Кольца может и не быть.В любом случае,если клещ на вас был больше суток,то нужно к инфекционисту.Либо если Киев,то в институт эпидемиологии и инфекционных заболеваний.
У меня кольцо появилось примерно на 2 или 3 день.
Почемучка• 25 апреля в 18:45
Не дивіться на оті сині морди пийде антибіотик в перші 72 годи можна профілактично, повірте наслідки від бореліозу набагато страшніші ніж антибіотики.
Синиця у спідниці
• 25 апреля в 18:45
Ответ дляenglish book
Дякую!
А як туди можна потрапити? Потрібен запис?
Почемучечка• 25 апреля в 18:46
Ответ дляПочемучка
З власного досвіду скажу, що 7 дній антибіотика одразу після укусу (з першого дня) не допомогли. Яещо борелії передались то тільки жовгий курс.
Синиця у спідниці
• 25 апреля в 18:47
Ответ дляПочемучечка
А як виглядав ваш укус? Була температура чи якісь інші симптоми?
Ищу-брожу• 25 апреля в 18:47
Ответ дляПочемучка
Доведено що профілактика не дієва
Але ефект плацебо ніхто не відміняв
english book• 25 апреля в 18:48
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую!
Я болела давно,просто пришла сама,так как в поликлинике отсутствовал инфекционист.В регистратуре объяснила ситуацию,выписали карточку+благотворительный взнос 100грн(2009 год),и направили к врачу.У них и лечилась.
Только не знаю где они сейчас находятся.Нужно звонить спрашивать в институт.С территории КиевоПечерской Лавры они ушли.
Почемучка• 25 апреля в 18:48
Ответ дляПочемучечка
Я взагалі аеі кліща ані еритеми не бачила а коли отримала враження всього орнанізму від серця до суглобів тоді і виявила антитіла
Ищу-брожу• 25 апреля в 18:49
Автор , це не мігруюча еритема
Реакція на укус теж можлива
Спостереження 30 днів
Якщо еритема - одразу курс антибіотику
Реакція на укус теж можлива
Спостереження 30 днів
Якщо еритема - одразу курс антибіотику
Ищу-брожу• 25 апреля в 18:49
Ответ дляНіка Найз
Анализ называется Борелия!
Так і написано в лабораторії
Борелія
Ищу-брожу• 25 апреля в 18:51
Ответ дляПочемучка
Бо німфи теж кусають а вони малі
Тому часто і не фіксують укус або якщо волосиста частина голови