Хомо_сапиенс• 26 апреля в 21:29

Почала заробляти більше чоловіка, почалися проблеми

Мій дохід зараз більший за дохід чоловіка. До цього заробляли майже однаково, виняток декрети( хоча я виходила на роботу значно швидше 3 років). І почалися проблеми, мене бісить те, що хатня робота в основній частині на мені, уроки. Він бачите втомлений. Так, робота в нього важка, але мені теж даремно ніхто не платить. Зараз я все, що більше розміру його з/ п просто переводжу у валюту.
Питання до жінок, які заробляють більше своїх половинок- у вас все ок у стосунках?
Из Кукуева я• 26 апреля в 21:44
Взагалі незрозуміло в чому ваша проблема? Заробляєте гарно двох, валюту складаєте, не виживаєте, не хворієте. Проблема лише в брудних тарілках і шкарпетках? Дякуйте Богу, що інших проблем немає.
автор Хомо_сапиенс • 26 апреля в 21:45
Ответ дляНе за Будка
Ну не знаю, я бы не говорила что больше зарабатываю, а домашние дела 50/50, и то как по мне мужчина в доме выполняет более тяжелую работу : поменять фильтр, почистить слив, покосить газон, принести что то тяжелое, повесить карниз. А готовить, пылесосить, мыть пол, можно по очереди.
Я і не кажу)
Важкої роботи дуже немає, живемо в квартирі. А кран поміняти раз в рік- це не щодня вдома щось робити
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 апреля в 21:45
Ответ дляХомо_сапиенс
І я так думаю, що утримувати сімʼю- це завдання чоловіка. Звичайно, є винятки ( хвороби в т д)
А Ваш муж как думает?
#Пойду_кгадалке• 26 апреля в 21:45
Так.
Бо ми давно в шлюбі.
І були ой різні перепади на користь кожного з нас. Зазвичай, хто менше загружений/оплачуваний, бере на себе побут.
Коли різниця не дуже велика, і навантаження співставне, то побут обоє пильнуємо, але спрощуємо де можемо - готова їжа, напівфабрикати, робот пилосос коли встигаємо запустити і тп
Та никада в жизни• 26 апреля в 21:45
Ответ дляГлас_Народа
А якщо з часом здається, що чоловіку просто зручно не напружуватися і він тебе використовує.
Ну тоді розлучатися і шукати домінанта
Глас_Народа• 26 апреля в 21:47
Ответ дляПросто Фіфа
Все життя заробляю більше, ніж чоловік.В стосунках все ок
Поважаєте? І давайте все ж таки в сумах. Бо якщо умовно чоловік 60тис, а дружина 120 це одне, і якщо чоловік 20 , а дружина 120 -це буде зовсім інша ситуація. Бо зарплатня 20 не покриє базові потреби сімʼї
Не за Будка• 26 апреля в 21:48
Ответ дляТа никада в жизни
Ну тоді розлучатися і шукати домінанта
Да, но где искать мужчины добытчики - вымирающий вид..
Не за Будка• 26 апреля в 21:49
Ответ дляГлас_Народа
Это точно, даже если муж 20, а жена 40 это уже не ок ИМХО
Та никада в жизни• 26 апреля в 21:51
Ответ дляНе за Будка
Вони є, але такі чоловіки висувають дуже жорсткі умови для жінки, на які багато хто не погоджуються, тому що доводиться жертвувати своїми бажаннями та принципами. Мені особисто легше заробити і бути на рівні
Не за Будка• 26 апреля в 21:53
Ответ дляТа никада в жизни
Думаю это миф, дело не в том что я не хочу зарабатывать, я хочу чтобы мой муж зарабатывал больше ну или столько же.
Идууу--уууу блин• 26 апреля в 21:57
Ответ дляНе за Будка
А сколько вам лет? Вы в отношениях?
Не за Будка• 26 апреля в 21:59
Ответ дляИдууу--уууу блин
А сколько вам лет? Вы в отношениях?
46, нет, в разводе, несмешно :(
автор Хомо_сапиенс • 26 апреля в 21:59
Ответ дляИз Кукуева я
Навіщо Ви так пишете? Ми хворіємо, свекруха на хіміотерапії, яка коштує 80 тис і потрібна що три тижні
Не за Будка• 26 апреля в 22:02
Ответ дляИдууу--уууу блин
А сколько вам лет? Вы в отношениях?
Почему вы спрашиваете, какое имеет значение мой возраст и отношения ?
Идууу--уууу блин• 26 апреля в 22:03
Ответ дляНе за Будка
46, нет, в разводе, несмешно :(
а где думаете добытчика искать? вы знакомитесь? где?
Не за Будка• 26 апреля в 22:04
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не ищу, не знаю где знакомятся :(, как по мне все должно быть естественно.
PORKA• 26 апреля в 22:05
Все ок, бытом занимается тот у кого работа легче и больше времени, в основном сейчас я, так на удалёнке.
Идууу--уууу блин• 26 апреля в 22:05
Ответ дляНе за Будка
естественно - это как?
Не за Будка• 26 апреля в 22:07
Ответ дляИдууу--уууу блин
естественно - это как?
На работе, на концерте, а может просто в АТБ, не знаю в 20лет как то легче было...
Идууу--уууу блин• 26 апреля в 22:09
Ответ дляНе за Будка
Иностранца ищите постарше. В Украине вряд ли найдете добытчика в 46 лет
PORKA• 26 апреля в 22:10
Ответ дляНе за Будка
Почему?
Тишком_нишком• 26 апреля в 22:10
Все начинается с вас. С вашего бешенства. Или поговорите нормально, что не хотите выполнять ещё и домашнюю работу, пусть выполняет он или нанимайте кого то.
По моему мнению, когда женщина много зарабатывает, она начинает понимать, что может позволить себе другого мужчину, кого угодно, просто из за желания, страсти, чувств, а не материального . И у неё растут запросы, появляется неудовлетворенность мужем
Та никада в жизни• 26 апреля в 22:11
Ответ дляНе за Будка
І це логічно. Просто бувають різні часи в родині, різні обставини. Якщо це стало - то ясно, що або жінку це влаштовує, або вона йде. Але якщо гойдалки, як буває у на, в Україні - то це інша справа
Та никада в жизни• 26 апреля в 22:14
Ответ дляХомо_сапиенс
Спробуйте звернутися до польських лікарів. Але потрібно, щоб свекруха була зареєстрована як біженка. Подробиць не знаю, але співробітниця, за мала онко захворювання, поїхала до Польщі і якщо тут лікування їй обходилося 120 тис на місяць, то там воно стало безкоштовним
автор Хомо_сапиенс • 26 апреля в 22:18
Ответ дляТа никада в жизни
Дякую, внучка цікавилася, в Польщі немає цього препарату по страхуванні
Глас_Народа• 26 апреля в 22:24
Ответ дляНе за Будка
На СЗ це не природно?
Глас_Народа• 26 апреля в 22:26
Ответ дляТишком_нишком
Мені здається це не так. Як раз дивлюся на чоловіків на вулиці і всі не такі. А мій все ж таки рідний вже і його недоліки вже не сприймаєш і його запах рідний. В 20 Набагато легше приймати і пристосовуватися до іншої людини і фізично і психологічно
Благоуханочка• 26 апреля в 22:27
Ответ дляХомо_сапиенс
это в каком веке ?
Просто Фіфа• 26 апреля в 22:29
Ответ дляГлас_Народа
Не 20)
Звісно поважаю

Але в зсу у багатьох зараз 20
Я так розумію їх вже в сім´ї списали
Тишком_нишком• 26 апреля в 22:31
Ответ дляГлас_Народа
Значит у вас изначально есть чувства. А если брак построен на материальном и она вдруг стала больше зарабатывать, то уже может и недостатки в муже искать и неудовлетворенность