Хомо_сапиенс• 26 апреля в 21:29

Почала заробляти більше чоловіка, почалися проблеми

Мій дохід зараз більший за дохід чоловіка. До цього заробляли майже однаково, виняток декрети( хоча я виходила на роботу значно швидше 3 років). І почалися проблеми, мене бісить те, що хатня робота в основній частині на мені, уроки. Він бачите втомлений. Так, робота в нього важка, але мені теж даремно ніхто не платить. Зараз я все, що більше розміру його з/ п просто переводжу у валюту.
Питання до жінок, які заробляють більше своїх половинок- у вас все ок у стосунках?
Благоуханочка• 26 апреля в 22:31
Меня не парит , сейчас такой период...но быт всегда был делом обоих. он полноценно всегда
Все до блиску• 26 апреля в 22:33
Ответ дляХомо_сапиенс
Всі ми різні. Для мене це величезна проблема.
То скажіть чоловіку, взагалі не проблема найняти помічницю і не пиляти чоловіка,але ви так не зможете
Поміркована думка• 26 апреля в 22:42
А до чого тут дохід. Якщо жінка менше заробляє ніж чоловік то вона має все робити в якщо більше то ні? Завжди має бути поділено на двох.... А в вашому випадку чоловік обнаглів
Поміркована думка• 26 апреля в 22:45
Ответ длядякую аж підскакую
Мне кажется ваша проблема в том, что вы вы начали конкурировать с мужем (кто больше зарабатывает, у кого яйки больше/тверже/тяжелее)

Проблема не в быте (на это можно всегда нанять помощницу по дому), а в том, что вы перестали его уважать
Как эта помощница по дому должна работать? Дать ей ключи от квартиры? Как то стрёмно
Реанимация• 26 апреля в 22:50
За двадцять років шлюбу ми з чоловіком десь п´ять разів мінялись місцями - то він більше заробляв, то я більше. Щодо вашого доходу, пам´ятайте - завжди так не буде, все проходить. І робіть , як радять інші - наймайте няню, домогосподарку. А сім´я має залишитись сім´єю.
автор Хомо_сапиенс • 26 апреля в 22:55
Ответ дляРеанимация
Так, але я, наприклад, собі можу щось пошкодувати, адже знаю, що може бути потрібно брекети дитині, оновлення одягу і т д. А він собі не шкодує ніколи
За це теж злюся
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:58
Ответ дляПоміркована думка
Моя подруга запускает и уходит (ценный вещи заносит подруге по соседству)
Мы запускаем, но кто-то дома (или я, или муж)

Как вам комфортнее будет
Реанимация• 26 апреля в 23:01
Ответ дляХомо_сапиенс
За це теж злюся
Подивіться на цю ситуацію з філософської точки зору - є у вас достатньо коштів, щоб оплачувати брекети, лікування - тіштеся, що можете їх заробити - більшість жінок живуть на 6-10 тисяч. Чоловік є, здоровий, не п´є, не ображає - чудово. В більшості жінок чоловіка взагалі нема, або на фронті. Намагайтеся шукати позитивне і дякувати Богу за те, що є.
автор Хомо_сапиенс • 26 апреля в 23:03
Ответ дляРеанимация
Так, я розумію це. Бити не бʼє ( це виключено), але випити може
Законна дружина• 26 апреля в 23:18
Мій чоловік був би щасливий якби я заробляла більше за нього.
РокерША• 26 апреля в 23:27
Ответ дляПодругаМужа
Я сама забезпечую сімʼю, чоловік не працює. По дому робить багато, більшість часу проводить з дитиною 3 р, я дуже рідко можу щось приготувати чи прибрати, коли є час і бажання.
В принципі, все ок
А його це не бентежить? У нас теж так само але я вже задовбалась чути як він хоче на роботу, як втомився і тд.
Глас_Народа• 27 апреля в 00:28
Ответ дляПросто Фіфа
Не 20)
Звісно поважаю

Але в зсу у багатьох зараз 20
Я так розумію їх вже в сім´ї списали
А ви думаєте чоловіки які не в ЗСУ всі заробляють більше 20 або у них нема сімей?
Глас_Народа• 27 апреля в 00:29
Ответ дляТишком_нишком
Значит у вас изначально есть чувства. А если брак построен на материальном и она вдруг стала больше зарабатывать, то уже может и недостатки в муже искать и неудовлетворенность
Так. Але незважаючи на почуття все ж таки хочеться від чоловіка більшого і це для себе треба вирішувати з самого початку. Бо в 45 залишитися самій не дуже перспектива, а чоловік не став гіршим, просто ти роками сподіваєшся, що все зміниться, а час біжить
Не за Будка• 27 апреля в 08:18
Ответ дляГлас_Народа
На СЗ це не природно?
Нет
Просто Фіфа• 27 апреля в 08:22
Ответ дляГлас_Народа
Це був приклад
Не за Будка• 28 апреля в 19:19
Ответ дляРеанимация
Вы серьезно ?
Хотя с последним предложением я полностью согласна.
Не за Будка• 28 апреля в 19:51
Ответ дляИдууу--уууу блин
Иностранца ищите постарше. В Украине вряд ли найдете добытчика в 46 лет
Почему ?
Я наоборот согласна на столько же или моложе, старше зачем ?