Witty• 26 апреля в 22:22

Посоветуйте толкового косметолога в Киеве

С мед.образованием и опытом, которая хороша в инъекциях. Район не важен.
Сложное лицо с несимметричной мимикой, нужен ботокс. Ну и био, пигментация и все остальное, конечно.

Можно в личку
На границе• 26 апреля в 22:27
Якщо зможете в інстаграм їх знайти Чумаченко, Катерина Гуменюк, Флюндра, але там буде складно потрапити запис на декілька місяців вперед, в них є лікарі які працюють під їх протоколами
Сіґеле-міґеле• 26 апреля в 22:28
0664691613 з мед.освітою. Моя мама ходить вже довгий час. Це саме лікар
автор Witty • 26 апреля в 22:29
Ответ дляНа границе
От я вже Гуменюк дивилась, запис на серпень
На границе• 26 апреля в 22:31
Ответ дляWitty
Але вона дійсно хороший лікар, можна стати в чергу очікувань, в неї наче Лілія також нормальна
автор Witty • 26 апреля в 22:32
Ответ дляНа границе
Дякую. Спробую до Лілії. В серпні вже можна ботокс той повторювати буде) на літо якраз треба, щоб білі полоски на лобі не лишились поки мружусь
Пацан к успеху шел• 26 апреля в 22:32
Ответ дляWitty
Багато гарних лікарів з записами і через 3 тижні
Пацан к успеху шел• 26 апреля в 22:33
https://www.instagram.com/dr_pakhniuk?igsh=

Гарний лікар
На границе• 26 апреля в 22:33
Ответ дляWitty
Так я саме роблю перед сонцем в березні, бо маю міміку сильну
Mrs.Sexuality• 26 апреля в 22:48
Io clinic, Коломинская или Гайдар
автор Witty • 26 апреля в 22:55
Ответ дляПацан к успеху шел

Гарний лікар
Дякую. Не знаю, наскільки правдиві картинки, але губи в цій інсті не відштовхують, що рідкість)
Я не в теме• 26 апреля в 23:04
https://www.instagram.com/kosmetologist_dmytrenkof...
прекрасно делает ботокс, работает с альдженес. микроигольчатый рф нормальный