Біле пальто• 27 апреля 2025
А як ви думаєте, що вилізе через багато років про цю війну?
Ну скільки всього вилазить з часом про всі історичні події, війни. По любому буде щось і про цю. От як думаєте, що саме?
Конотопська відьма• 28 апреля 2025
Ответ дляPrervana
У нас еще долго не вылезет ничего, неудобную правду будут заметать под коврик насколько возможно. Вылазить будет в международных расследованиях и аналитике. Но опять же, наши на любое расследование будут цеплять ярлык ’зрадоньки’. Так что ждать беспристрастного обзора происходящих событий нам придется долго, и не факт, что наше поколение получит реальные ответы на вопросы
Зачем ждать?У всех есть глаза,уши и мозг.Можно самому посмотреть,услышать,сопоставить факты и сделать выводы.Если отбросить эмоции и манипуляции.
КонхфЭдкаТузик• 28 апреля 2025
Памʼятаєте умови «Стамбулу»?
Там про відмову від Криму слова жодного не було. Лише типу аренда на 15 років здається
Знайшли вам інші умови тоді, де Україна зобов’язувалася:
- Дотримуватися «постійного нейтралітету», тобто відмовитися від членства у НАТО та інших військових союзах
- Відмовитися від виробництва і отримання ядерної зброї, не пускати іноземні війська в країну і не пропускати зброю
- Не надавати свою інфраструктуру, включаючи аеродроми та морські порти, іншим країнам (Очаків, привіт)
- Утримуватися від проведення військових навчань з іноземною участю та від участі у будь-яких військових конфліктах
- Законодавчо заборонити «фашизм, нацизм і агресивний націоналізм»
Москва у свою чергу обіцяла:
- Більше не нападає на Україну
- У разі нападу на Україну країни-гаранти були б зобов’язані підтримати Україну протягом 3 днів
- РФ не була проти гарантій безпеки Україні від інших країн, цей пункт був схожий на п’яту статтю НАТО
- Окуповані частини Донецької та Луганської областей частково залишилися б за Росією
Десь так💁🏻
Москва у свою чергу обіцяла:
- Більше не нападає на Україну
Десь так💁🏻
Свідок Перемоги• 28 апреля 2025
Ответ дляДайте згадаю
притомні, як ви кажете, попереджали про це ще в 2013 році!
Я про притомних, а не узкіх
Послушная• 28 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Кстати,здесь принято ненавидеть Беларусь за то,что эта страна предоставила свою территорию для нападения на Украину.А ведь сама Украина тоже предоставила такую территорию - целый полуостров с военными базами и флотом,техникой, вооружением и личным составом,который поголовно перешёл на сторону России.Но как обычно,в чужом глазу соломинку видят,а в своём и дрючка не заметят.
Російська армія була в Криму ще з часів срср, ніхто нікуди не виходив і не заходив, порівняння так собі. А з Криму вийшло багато українських частин, повернулись і Україну, але ж вам то не цікаво. І все це ніяк не змінює факта окупації росіянами Криму і інших областей України.
Дрібка щастя• 28 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Ви використовуєте свої 5 акаунтів для срачів, бо їх банять через флуд в темах і тролінг? Навіщо це все Вам? Яка мета?
Дрібка щастя• 28 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Адміни
Зверніть увагу на такі аки
Конотопська відьма• 28 апреля 2025
Ответ дляПослушная
І чим цей Пітер відрізняється від пропагандистів кремля? Всі наративи підтримані, про вступ в НАТО, Януковіч легітимним (тільки чомусь його на Україні не було, щоб виконувати свої функції). Мабуть багато грошей платять, щоб зрадоньку сіяти і зневіру ботам і різним поторочам.
Почему когда СССР разместил ядерные ракеты на Кубе,США чуть ли войну Союзу не объявили? Карибский кризис?
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Прям самі відійшли? Як мило
Польща відтяпала? Вона навіть не була підписантом Мюнхенського договору. Це те саме, якщо б пуйло вимагало приєднати Одеську область до Придністровʼя, а Трамп погодився, щоб його умиротворити. Мета - розідрати Чехію, щоб використати її військові ресурси і територію як плацдарм. Нічого не нагадує?
Так кто раздирал Чехию? Поляки не принимали в этом участие?
Нет, не сами отошли, Польша в 38 году «вернула» Тешинскую область. А в 39 была уже оккупирована и потеряла часть территорий. Вас не смущает этот факт? Что часть Украины сегодняшней оказалась в тот момент в составе УССР таким путем. Вы знаете кто принимал активное участие в захвате территорий на тот момент?
Ответ дляКонотопська відьма
Отбросить эмоции точно не получится, у этого поколения. Нужен или сторонний взгляд на ситуацию из условной Австралии, или смена поколений и разбор от тех, кому уже не болит в силу неучастия в процессах
Омлетик• 28 апреля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ну так вводе ж президент у нас есть? Да, хочет, но на условиях рф, Украина здесь рассматривается в слабее позиции, поэтому здесь палка с двух концов, либо воевать до полного победного, либо идти на условия рф.
Умови рф називаються капітуляція. Я сподіваюся вам зрозуміло для чого росія вимагає демілітаризацію да відміну військ. допомоги, тотальне зменшення чисельності війська.
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А є якісь сумніви щодо снайперів на Майдані?
Та нет конечно, про майдан то вообще всё мутно, так в итоге никто накануне не понёс никакое. Жаль очень, отличные ребята погибли, помню чернявого, кудрявого, молоденького студента со Львова, да много их, теперь и не вспоминают. А киборги Донецк аэропорт, что в итоге? Всё бессмысленно, люди ведомы, легко внушаемы.
Дрібка щастя• 28 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Это бесполезно. Я в школе обращалась к психологу, так вышло из-за буллинга, при том что это было пару раз всего в области. Об этом узнали учителя. Всё это совпало так, что мы переехали в другой город. Через 5 лет меня в соц.сетях нашли одноклассницы (это нам уже по 18 было), и рассказали, что вся школа считала, что я лежу в психушке, им так рассказали учителя. Это всё, что нужно знать о человеческих сплетнях)
Зрозуміло
Дрібка щастя• 28 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Радуйтесь. Когда окончательно вернутся с войны военные с птср, контузией и прочим, и будут тыркать население ножами, веселись, я верю что в дурке всегда весело
Який жах це все , такі дописи.
І це тут вливається з 5 акаунтів
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляДуняша
Ну якби і да і не начінав, про свої можливості, він показав недавно у Києві. Чи ви сумніваєтесь, що при бажанні він може випустить всі ракети по цивільних, і руйнувпння будуть в 10разів більше і смертей буде більше.
Я не думаю, что украинцы в принципе осознают те самые «возможности». Но вот эта история когда почти весь мир говорит открыто «мы воевать с РФ не хотим» говорит о многом.
Омлетик• 28 апреля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
То може ви не пам´ятаєте, не розписуйтеся за всіх.
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Не совсем, капитуляция это вся Украина, а он часть требует, заметьте 20% уже в оккупации, сомневаюсь что она вернётся в ближайшее время назад в Украину.
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляДрібка щастя
Воно вже з нових актів зайшло і знов само з собою спілкується)
Омлетик• 28 апреля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Другу частину коментаря прочитайте , а ще згадайте другу чеченську війну
Чумацький Шлях• 28 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
Это ж надо, так щеки раздувпть пафосно и так ничего и не сказать от пустоты в голове))))) Когда знаний ноль, всегда такие тупейшие посты.
Пустота в голове и ноль знаний у вас. Что я вам должна говорить? Ещё что-то должна?
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я не сумніваюсь, що він цього зробити не може чисто технічно. А от США при бажанні можуть за пару годин добити і ті літаки, і наземні установки, що лишилися
Давайте подумаем зачем это США в принципе. Чтобы что?
Для штатов это просто конфликт не на их территории. На этом можно зарабатывать, манипулировать и двигать внешнюю и внутреннюю политику.
Послушная• 28 апреля 2025
Ответ дляРадостина
Когда они зашли в Сумы? Сумы небыли окупировпны. А в Харткрв как раз зашли, правда их быстро выгнали и стояли они в Циркунах и гатили
З 24.02.22 по 04.04.22 тривали бої за Суми, в який теж зайшли окупанти і Сумську обл
Чумацький Шлях• 28 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
Удалено администрацией...
Нет, это о подобных вам
Ответ дляPrervana
Почему не получится?Может получиться через личную боль.Воеваки до границ 91- го (кстати,чем границы 91-го отличаются от границ 2013?) наверняка думают,что отвоевание их не коснётся.Но это же не
так,методы,которыми действуют украинская власть демократичностью и человечностью не отличается.Лес рубят - щепки летят и кольцо сжимается.
Ответ дляПослушная
Ana Fernandes• 28 апреля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Приведите пример, чтобы было понятно, о чем мы говорим.
Призрак Киеве, разные версии наводчиков, бабка сбившая банкой дрон. Полно всего было
Ответ дляКуратор дебошей
конкретно у мене ви нічого не питали.
це якийсь особливий вид мазохизму сидіти в харкові і запрошувати всіх туди хто шось не так написав на форумі? 🤣
замахали вже якщо чесно.
те шо ви сидите там не характеризує вас як найбільш просвітлену і з відкритими очима. радше навпаки
замахали вже якщо чесно.
Я не в Харкові, не вгадали
Стрекоза любви• 28 апреля 2025
Проблема в тому, що війна ще не закінчилась. Ми не знаємо ні умов, ні результатів.
Що буде в майбутньому? Вважаю, що багато українців будуть жити в постійному очікуванні війни, її повторенні. Загалом було б правильно перебрати стратегію максимального озброєння країни і обовʼязкової військової підготовки для всіх.
Але це тільки якщо ми говоримо про внутрішні обставини в країні.
А які будуть зовнішні? Як вони вплинуть на весь Світ? Ніхто не знає.