Біле пальто• 27 апреля 2025

А як ви думаєте, що вилізе через багато років про цю війну?

Ну скільки всього вилазить з часом про всі історичні події, війни. По любому буде щось і про цю. От як думаєте, що саме?
Конфиденциальность• 28 апреля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Серьезно? Никто не знал что идет уже война в 39 году? Ничего что части Польши отошли УССР в те годы? Накануне та же Польша «оттяпала» Тешинскую область у чехов, будучи в союзе с Германией
Разговор с литовцем.

- Скажите, необходимо ли вернуть Польше город Вильно?
- То, что было в те времена, нужно забыть.
- Скажите, Вы осуждаете пакт Молотова-Риббентропа?
- Да. Этого нельзя забыть!
- Но именно по нему Вильно оказался в Литве.
- Я плохо знаю русский язык.
Омлетик• 28 апреля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вы знаете о том как наносились удары по Крыму с 22 года? Вы правда думаете что это ресурсы Украины?
Так з 22 року чи в 21?? І що в 22 році сталося, що в України зявилися невеличкі ресурси ?
КонхфЭдкаТузик• 28 апреля 2025
Конфликт между Пакистаном и Индией — отголоски британских колоний, заявил глава пакистанского Минобороны в эфире RT International.

Хаваджа Асиф подчеркнул, что процесс разделения двух стран был крайне кровавым, Британия оставила всё в руинах, но так и не взяла на себя ответственность за это: «Пять или шесть раз мы воевали из-за Кашмира. Так что Британия должна объясниться за это».

Эскалация между Индией и Пакистаном, напомним, началась после теракта 22 апреля в Кашмире. Тогда погибли 26 туристов, писали СМИ.

Пазл)
Невісточка ж• 28 апреля 2025
Ответ дляmafansiya
Воно сива секта
До чого Ваша постійна ця писанина. Я голосувала свого часу за Порошенка. І ніяк мені не подобається Зе, але я чітко розумію, що зараз він президент. І паплюжити його- це паплюжити українців. І якщо пишуть, що він не хоче закінчення війни- люди з інтелектом розуміють, що війну розпочали кацапи і лише вони в змозі її зупинити при бажанні.
Радостина• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
,,Сумы близко так же как и Харьков. Почему Харьков утюжат с первого дня , а Сумах в первый год ни одного прилёта?,,

Так бомблять чи не бомблять, бо я щось заплуталася у ваших коментарях.
В первый год написано - что не так? Бомбить начали позже гораздо , а сносить все когда наши в курскую зашли
Крошечка-хаврошечка• 28 апреля 2025
может откроется тайна Чонгара
Омлетик• 28 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Разговор с литовцем.

- Да. Этого нельзя забыть!
- Я плохо знаю русский язык.
Як ви маніпулюєте)))
Засуджувати якісь історичні події та кроїти заново це все ж різні речі. Адже де межа, історична глибина згідно якої будемо кроїти та ділити?? Саме тому країни Європи після 2СВ домовилися зафіксувати все як є.
Омлетик• 28 апреля 2025
Ответ дляРадостина
,,Почему Харьков утюжат с первого дня , а Сумах в первый год ни одного прилёта,, ви знаєте якусь конспірологічну версію чому??
Конфиденциальность• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Як ви маніпулюєте)))
Пакт Молотова-Риббентропа ’осудили’ пока только интеллектуалы Верховной Рады. Литовский Сейм от соответствующего предложения тихо отпетлял; Польскую Вильну они оккупировали ДО включения в СССР.

Из Вильно, кстати, литовцы депортировали поляков, после включение его и виленской области в состав Литвы...
Там все розмивчато• 28 апреля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Моя бабушка и дедушка не знали🙄
Они жили в то время портретами Сталина и защитой родины.
Это ’вы сейчас умные ’ стали
через 45 лет после тех событий.
Карамелька• 28 апреля 2025
Вилізуть історії як катували людей, скільки пропало без вісти, моя Херсонщина не дає мені спокою. .. я працювала з багатьма районами, я знаю людей в окупації повсюду з різних міст. Люди продовжують чинити опір, постійно повідомлення що мордують уивільних
Конотопська відьма• 28 апреля 2025
Ответ дляКарамелька
Звичайно вилізуть ці історії.А ще українці дізнаються про діяльність тцк.Ту діяльність,про яку зараз мовчать залякані люди.
Карамелька• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Тому що були ударні кулаки, ціль була Харків узяти, а не Суми. Наче очевидно.
ОдинРазНадетое• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Кацапи зайшли в Суми, а в Харків -ні. В чому таємниця?
Омлетик• 28 апреля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Я про це знаю, бо мої знайомі виїздили по коридору, по дорозі в Європу у нас ночували.
Але Радостіна, впевнена, знає якусь таємницю.
ОдинРазНадетое• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
А хто така Радостіна?
Радостина• 28 апреля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Когда они зашли в Сумы? Сумы небыли окупировпны. А в Харткрв как раз зашли, правда их быстро выгнали и стояли они в Циркунах и гатили
язззззь!!!• 28 апреля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Через некоторое время узнаем много правды о зеленском и его команде
Да какая правда, если она и не скрывается, просто 73% не хотят ее слышать?
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Прям самі відійшли? Як мило
Польща відтяпала? Вона навіть не була підписантом Мюнхенського договору. Це те саме, якщо б пуйло вимагало приєднати Одеську область до Придністровʼя, а Трамп погодився, щоб його умиротворити. Мета - розідрати Чехію, щоб використати її військові ресурси і територію як плацдарм. Нічого не нагадує?
Ms. Откровенность• 28 апреля 2025
Ответ дляМотористка
що нам промили мозок не менше, ніж кацапам.
Мени здається, навіть більше
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А что Обама должен был сделать? Сесть в Киеве и отдавать приказы? РФ вошли без шума и пыли, не встретив сопротивления нигде. Ни в частях, ни в силовых структурах, ни среди населения. Киев молчал. И не потому что очень переживал за местных и пролитую кровь. Как видно было позже, плевать всем на местных. Все последующие действия - игра. Стоны и песенки 95 квартала, вопли про санкции, бюджеты на содержание Крыма. А в 21 году - громкие заявления на тему «мы идем отвоевывать Крым», при этом в 22 году РФ вошли в Херсон так же без проблем.
Та ви шо, а хто йшов у 21 відвойовувати Крим, а то я щось пропустила
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Друзі, сьогодні стало модним лаяти Трампа за його «план миру». Проте давайте спробуємо подивитися на ситуацію без емоцій і прагматично.

Що пропонує Трамп? Припинення війни, збереження незалежної України, забезпечення прозорості бюджету під міжнародним контролем і ліквідацію основних корупційних схем, зокрема сумнозвісних оборудок із ВВП-варантами. Так, Україна змушена буде тимчасово погодитися на втрату частини територій, але отримає шанс поступово їх повернути — шляхом дипломатії та посилення держави в майбутньому.

Що пропонує Зеленський? Продовження війни за підтримки Заходу до повної перемоги. Однак нам так і не пояснили, що саме мається на увазі під «перемогою»: повернення кордонів 1991 року чи щось інше?

Якщо США справді відновлять допомогу на рівні часів Байдена, війна триватиме у тому ж режимі, що й останні два роки. Це означає постійне виснаження ресурсів України та Росії, тисячі нових загиблих щомісяця і перспективу конфлікту ще на 10–15 років. Україна вже втратила щонайменше 250 тисяч людей убитими й зниклими безвісти, а також близько 10% території на додачу до втрат до 2022 року. Якщо ця динаміка збережеться, потрібно чесно запитати себе: що залишиться від України через 3–5 років?

До того ж існують серйозні геополітичні ризики. Китай, який перебуває у стані економічної війни зі США, може активніше підтримати Росію, аби створити для Америки додаткові проблеми. Якщо Росія отримає не лише зброю Північної Кореї, а й масштабну підтримку Пекіна, ціна війни різко зросте. Це ризик, який не можна ігнорувати.

А тепер уявімо ще один сценарій - мрії Зеленського збуваються повністю, і Україна отримує необмежену військову підтримку. Так, це посилить наші військові можливості. Але це також означатиме неконтрольовану ескалацію конфлікту. Якщо Україна почне використовувати далекобійні ракети по Москві, Путін не підніме лапки і не поїде до Гааги. Швидше за все, відповіддю стануть масовані удари по містах, критичній інфраструктурі, логістиці — аж до використання тактичної ядерної зброї. Це не перебільшення. Це проста логіка будь-якої ескалації великої війни.

Подумайте над цим.
Бла-бла-бла, а зараз путін не бомбить, бо просто не хоче, і вообще, он еще не начінал🤦‍♀️
Ms. Откровенность• 28 апреля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
навіть тут вже видно людей, у яких коли думки інших не схожі на те шо говорять в марафоні, то це бот/матрьошка/методичка.
думати не боляче, спробуйте. може теж очі відкриються
Так, кастрюлеголових ще дуже багато, нажаль(
Ще ладно пенсіонери, у яких той телемарафон з ранку до ночі йде. Но дорослі люди...
Дуняша• 28 апреля 2025
Прям якихось щдивувань для мене не буде. Просто вилізуть щустрвчі перед війною, де наших повідомляли, що вони мають вписатись і щазистини європу. Наші знали, що це на роки і що прстраждають мирні, але цинічно брехали. Також про реальну кільсть вбитих військових. Також про руйнування де рашкині, а де ні. Щаразлом бумаю, що це виліще не через багато років, а значно раніше
Дрібка щастя• 28 апреля 2025
Ответ дляя Кукарача
Коли перестануть голосувати за гречку ,по приколу і т.д.
Тобто ніколи ,на жаль
Граблі наше все, і не тільки у нас. Судячи з виборів в Сша і інших, всюди всі однакові.

Мені б хотілося багато чого знати- так
Хто заказав Чорновола, Гонгадзе, хто стояв за снайперами за майдані, Хто за вбивством Шеремета , ін ,чому ми не підготувалися до війни після доповіді голови розвідки Сша в січні 2022 р в Києві, і щоб винні були покарані.
І дуже б хотілося щоб пуйло і режим отримав по заслузі, тоді б була віра в світ і право, закон.
Дуняша• 28 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну якби і да і не начінав, про свої можливості, він показав недавно у Києві. Чи ви сумніваєтесь, що при бажанні він може випустить всі ракети по цивільних, і руйнувпння будуть в 10разів більше і смертей буде більше.
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляДуняша
Я не сумніваюсь, що він цього зробити не може чисто технічно. А от США при бажанні можуть за пару годин добити і ті літаки, і наземні установки, що лишилися
Ms. Откровенность• 28 апреля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Розпочали кацапи, але хто там казав, що хоч з чортом лисим буде домовлятися, аби не допустити війни!
На ділі що ми бачимо: спочатку шашлики на травневі, коли вже всі знали про війну, потім Джонсонюк-відмова від переговорів у Стамбулі, потім перед Трампом всіма діями показує, що не треба йому той мир!
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляmafansiya
ой у петьки ондо рейтинг нижче плінтуса а в олешки ще нижче
Удалено администрацией...
Дрібка щастя• 28 апреля 2025
Ответ дляСнегопадка
Ну, естественно. А на самом деле мирные российские танки, вертолеты, мотолыги и С300 просто зашли через границу чисто посмотреть, как тут у нас дела.
И ничего плохого бы не случилось, и ничего плохого и ужасного не планировалось
И, вместо того, чтобы поприветствовать вторую армию мира, вынеся на обочину хлеб с солью, преступная украинская власть с преступным украинским генштабом зачем-то решила спровоцировать и великую российскую армию, и великого российского президента.
От этого вся беда и пошла.
А можно было ещё после обеда 24.02.2022 просто перестать стрелять.
100%