Біле пальто• 27 апреля 2025

А як ви думаєте, що вилізе через багато років про цю війну?

Ну скільки всього вилазить з часом про всі історичні події, війни. По любому буде щось і про цю. От як думаєте, що саме?
буреЛОМКА• 28 апреля 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Зачем об этом думать сейчас, что там когда - то где - то вылезет? Людям нужно сейчас выжить.
Вы,не правы нужно думать о будущем.А, не вот это ваше ’не на часі’
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Расскажут правду про Оман, как поделили страну( о том, сколько предателей сейчас с нашей стороны в этом участвуют
+++так и сейчас встречался в Африке с прелставителем и ранее говорили встречи были.
Невісточка ж• 28 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Розпочали кацапи, але хто там казав, що хоч з чортом лисим буде домовлятися, аби не допустити війни!
На ділі що ми бачимо: спочатку шашлики на травневі, коли вже всі знали про війну, потім Джонсонюк-відмова від переговорів у Стамбулі, потім перед Трампом всіма діями показує, що не треба йому той мир!
З Вами путін хоче домовитись?
Послушная• 28 апреля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вы не ответили на вопрос по поводу Японии, там пострадало огромное количество людей. Не верю что можно об этом не знать. Кто в этом виноват?
Японці вбили китайців майже 27 млн, то була бійня, де вбивали немовлят, жінок, літніх людей, то жертви після ядерної бомби не співставні із тим, що накоїли японці.
Prervana• 28 апреля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
А еще люди помнят что Нутелла была полосатой. А она никогда не была такой
Планшетница• 28 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
Ну дивіться, про Чорнобиль влада спершу замовчувала, про ковід також потроху спливає. Що там ще? Про 11 вересня також є інформація не радісна.
Про нашу війну також починає випливати
Що саме починає випливати?
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Так, кастрюлеголових ще дуже багато, нажаль(
Ще ладно пенсіонери, у яких той телемарафон з ранку до ночі йде. Но дорослі люди...
О, про кастрюлеголових українською, маладец, премію дадуть
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляДуняша
Прям якихось щдивувань для мене не буде. Просто вилізуть щустрвчі перед війною, де наших повідомляли, що вони мають вписатись і щазистини європу. Наші знали, що це на роки і що прстраждають мирні, але цинічно брехали. Також про реальну кільсть вбитих військових. Також про руйнування де рашкині, а де ні. Щаразлом бумаю, що це виліще не через багато років, а значно раніше
Хоч текст перед відправкою чи після перечитуйте, кров з очей
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
может откроется тайна Чонгара
Она давно открыта, есть конкретные фамилии, кто это сделал, но в этой стране никто никогда ответственности не несёт, все сваливают заграницу, и ныкаются в своих замках, потому что здесь цепочка, все повязаны, это мафия. И если один начнёт говорить...
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляДрібка щастя
Граблі наше все, і не тільки у нас. Судячи з виборів в Сша і інших, всюди всі однакові.

Мені б хотілося багато чого знати- так
Хто заказав Чорновола, Гонгадзе, хто стояв за снайперами за майдані, Хто за вбивством Шеремета , ін ,чому ми не підготувалися до війни після доповіді голови розвідки Сша в січні 2022 р в Києві, і щоб винні були покарані.
І дуже б хотілося щоб пуйло і режим отримав по заслузі, тоді б була віра в світ і право, закон.
А є якісь сумніви щодо снайперів на Майдані?
Одна_на_всей_планете• 28 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Та досить газлайтити, це просто смішно
Послушная• 28 апреля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Да всю войну много разной информации идет, иногда даже буквально. Приход Трампа уже многое вскрыл. Только людям забили мозг марафоном и они не способны что-либо воспринимать и переваривать.
Вот, к примеру, Британия намекает. Неожиданно даже)
’Вам внушали пропагандистский бред об Украине и вымышленной российской угрозе. Это та ложь, которой вас кормили’.

Под таким заголовком вышла статья в Daily Mail авторства журналиста Питера Хитченса.

Основные тезисы:

– в британском обществе никогда не было открытой дискуссии об Украине;

– по утверждению автора, рядовые британцы понятия не имеют, каковы были причины войны в Украине и почему Великобритания заступилась за Киев;

– автор повторяет тезис Трампа о том, что война была спровоцирована разговорами о стремлении Украины вступить в НАТО;

– автор вспоминает Мюнхенскую речь президента России 2007 года: ’если бы кто-то вроде Путина заговорил с тобой в пабе поздним вечером таким тоном, ты бы воспринял это как предупреждение, что он серьёзно взбешён. И если бы не хотел драки, ты бы отступил. Но мы не отступили’;

– когда в 2008 году заговорили о перспективах вступления Украины в НАТО, либеральные британские СМИ предупреждали, что это ’взбесит’ Путина;

– автор критикует западный нарратив о защите свободы и демократии: ’Чем больше Запад заявляет, что заботится об этом, тем меньше он на самом деле помогает’;

– автор называет смещение Януковича в 2014 году незаконным.
І чим цей Пітер відрізняється від пропагандистів кремля? Всі наративи підтримані, про вступ в НАТО, Януковіч легітимним (тільки чомусь його на Україні не було, щоб виконувати свої функції). Мабуть багато грошей платять, щоб зрадоньку сіяти і зневіру ботам і різним поторочам.
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляКарамелька
Вилізуть історії як катували людей, скільки пропало без вісти, моя Херсонщина не дає мені спокою. .. я працювала з багатьма районами, я знаю людей в окупації повсюду з різних міст. Люди продовжують чинити опір, постійно повідомлення що мордують уивільних
Так там организовали жовту стричку, типа партизанские загоны, они там всё подрывают и листовки цепляют, поэтому на них охота, это их выбор.
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Через некоторое время узнаем много правды о зеленском и его команде
А что там знать, это очевидно запомнился до 22 года как человек катастрофа, после 22 уже можно почитать, издали учебник истории, там главный герой конечно он
Послушная• 28 апреля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Друзі, сьогодні стало модним лаяти Трампа за його «план миру». Проте давайте спробуємо подивитися на ситуацію без емоцій і прагматично.

Що пропонує Трамп? Припинення війни, збереження незалежної України, забезпечення прозорості бюджету під міжнародним контролем і ліквідацію основних корупційних схем, зокрема сумнозвісних оборудок із ВВП-варантами. Так, Україна змушена буде тимчасово погодитися на втрату частини територій, але отримає шанс поступово їх повернути — шляхом дипломатії та посилення держави в майбутньому.

Що пропонує Зеленський? Продовження війни за підтримки Заходу до повної перемоги. Однак нам так і не пояснили, що саме мається на увазі під «перемогою»: повернення кордонів 1991 року чи щось інше?

Якщо США справді відновлять допомогу на рівні часів Байдена, війна триватиме у тому ж режимі, що й останні два роки. Це означає постійне виснаження ресурсів України та Росії, тисячі нових загиблих щомісяця і перспективу конфлікту ще на 10–15 років. Україна вже втратила щонайменше 250 тисяч людей убитими й зниклими безвісти, а також близько 10% території на додачу до втрат до 2022 року. Якщо ця динаміка збережеться, потрібно чесно запитати себе: що залишиться від України через 3–5 років?

До того ж існують серйозні геополітичні ризики. Китай, який перебуває у стані економічної війни зі США, може активніше підтримати Росію, аби створити для Америки додаткові проблеми. Якщо Росія отримає не лише зброю Північної Кореї, а й масштабну підтримку Пекіна, ціна війни різко зросте. Це ризик, який не можна ігнорувати.

А тепер уявімо ще один сценарій - мрії Зеленського збуваються повністю, і Україна отримує необмежену військову підтримку. Так, це посилить наші військові можливості. Але це також означатиме неконтрольовану ескалацію конфлікту. Якщо Україна почне використовувати далекобійні ракети по Москві, Путін не підніме лапки і не поїде до Гааги. Швидше за все, відповіддю стануть масовані удари по містах, критичній інфраструктурі, логістиці — аж до використання тактичної ядерної зброї. Це не перебільшення. Це проста логіка будь-якої ескалації великої війни.

Подумайте над цим.
У вашому спічі немає допису, що хуйло не хоче миру, а все інше вода.
Дуняша• 28 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я не сумніваюсь, що він цього зробити не може чисто технічно. А от США при бажанні можуть за пару годин добити і ті літаки, і наземні установки, що лишилися
І що йому технічно заважає випустить 20ракет ракет по багатоповерхівкам у ті міста де нема ппо?
Ви за три роки не зрозуміли, що у сша нема бажання і за наших мирних вони точно не впишуться. Чи ви досі вірите, шо на тяо буде отвєтка? Вони з самого початку бачили, що вбивають мирних і дітей і пожлобились закрить небо.
Дайте згадаю• 28 апреля 2025
Может узнаем наконец-то те 4 позиции откуда на Беларусь готовилось нападение, хз.
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Так з 22 року чи в 21?? І що в 22 році сталося, що в України зявилися невеличкі ресурси ?
У Украины ресурс один-люди, готовые воевать и умирать
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Конфликт между Пакистаном и Индией — отголоски британских колоний, заявил глава пакистанского Минобороны в эфире RT International.

Хаваджа Асиф подчеркнул, что процесс разделения двух стран был крайне кровавым, Британия оставила всё в руинах, но так и не взяла на себя ответственность за это: «Пять или шесть раз мы воевали из-за Кашмира. Так что Британия должна объясниться за это».

Эскалация между Индией и Пакистаном, напомним, началась после теракта 22 апреля в Кашмире. Тогда погибли 26 туристов, писали СМИ.

Пазл)
Да. Но следуя логике здешних дам, это все неважно кто там чьей колонией был, зачем и когда. Важно кто сейчас «напал»… поразительно, но факт
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляМотористка
що нам промили мозок не менше, ніж кацапам.
Незнаю как можно промыть, нормальному человеку нужно иметь критическое мышление, и все новости делить на 50%, я ещё в 22 году была в шоке от людей, свято верующим потужному и его менеджерам, и мне понятно было что эти все лозунги, марки, корабль и тд развод, манипуляция дешёвая, они делали свои дела под шумок, и говорят они то, что нужно влить в уши на данный момент лоху.
Prervana• 28 апреля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Та досить газлайтити, це просто смішно
Так может кому-то надо прекратить врать, чтобы не получать газлайтинг? И желательно перестать додумывать за собеседника
Дайте згадаю• 28 апреля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
а банка с огурцами это вообще эпично, я до сих пор поражаюсь в наивности нашего народа
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
навіть тут вже видно людей, у яких коли думки інших не схожі на те шо говорять в марафоні, то це бот/матрьошка/методичка.
думати не боляче, спробуйте. може теж очі відкриються
++++++
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Як ви маніпулюєте)))
Засуджувати якісь історичні події та кроїти заново це все ж різні речі. Адже де межа, історична глибина згідно якої будемо кроїти та ділити?? Саме тому країни Європи після 2СВ домовилися зафіксувати все як є.
Каждые сто лет примерно что-то в мире «перекраивается». Но не все могут это принять
Свідок Перемоги• 28 апреля 2025
Нічого нового
Притомні попереджали про майбутні події ще в 2019
Охрініємо хіба що від масштабів цинізму цього звіздєца, хоча куди вже більше
Дайте згадаю• 28 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Нічого нового
притомні, як ви кажете, попереджали про це ще в 2013 році!
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Пакт Молотова-Риббентропа ’осудили’ пока только интеллектуалы Верховной Рады. Литовский Сейм от соответствующего предложения тихо отпетлял; Польскую Вильну они оккупировали ДО включения в СССР.

Из Вильно, кстати, литовцы депортировали поляков, после включение его и виленской области в состав Литвы...
Остановитесь) вы сейчас тут мозг людям сломаете😂
Телячі ніжноСті• 28 апреля 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Моя бабушка и дедушка не знали🙄
Они жили в то время портретами Сталина и защитой родины.
Это ’вы сейчас умные ’ стали
через 45 лет после тех событий.
Что именно не знали ваши бабушка и дедушка? Что началась война в Европе? Что расширились границы СССР?
Так и сейчас многие не знают элементарных вещей, это не новость. Это выбор.
Послушная• 28 апреля 2025
Ответ дляРадостина
Так речь шла именно об этом, никто не отрицал нападения и всех зверства России. Вы тему перечитайте. Кстати , Сумы близко так же как и Харьков. Почему Харьков утюжат с первого дня , а Сумах в первый год ни одного прилёта? Вы помните когда взялись за Сумы?
Зовсім куку? В Суми кацапня заходила, йшли бойові дії, по вулиці їздила військова техніка. Мої родичі описували все яскраво, що відбувалось, а у вас Суми не бомбили.
7 березня 2022 року, на Суми російські військові з літака скинули авіабомбу, загинуло 14 людей, включаючи 4 дітей.
Обстрілювали з РСЗВ, але звісно, не порівняти з обстрілами Харкова, хоча у вашому альтернативному світі Суми до 2025 жили собі спокійно і не тужили
Голова колгоспу• 28 апреля 2025
Ответ дляНевісточка ж
З Вами путін хоче домовитись?
Ну так вводе ж президент у нас есть? Да, хочет, но на условиях рф, Украина здесь рассматривается в слабее позиции, поэтому здесь палка с двух концов, либо воевать до полного победного, либо идти на условия рф.