Засомневаю• 28 апреля 2025
Ви б пробачили?
Запалила переписку в телеграмі. Ми з ним разом зустрічаємося 4,5 роки з яких 4 живемо разом. Просто помітила, що він якийсь закритий. Вона його колега на роботі, Працюють в цеху, бачаться 1 годину на перезмінці. Спілкувалися вони «по роботі» рік. Не зовсім бачила з його сторони якесь не таке спілкування, а ось з її… скидувати свої фотки при покупці плать, туфель, писати, що холодно бо піжами немає, жалуватися, що така красотуля з цими брекетами. Короче, вона тупо клеїться, а він їй це не забороняв. Сказав, що йому не вистачало підтримки на роботі. Але чи є це адекватним? Для мене це ментальна зрада. Я дуже його кохаю і зовсім не розумію, чи можна таке пробачити, але лише на своїх умовах. Мені зараз так погано( Як вважаєте?
Байрактара• 28 апреля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Звичайне? В мене дуже дружні стосунки з хлопцями колегами, але сукні з примірочних я їм точно не шлю...щось не вважаю це нормальним.
А я коли не можу дійти згоди з чоловіком щодо мені, то можу відправити фото з примірочної нашому спільному другові) чоловіку, ага.
Дружба, вона без сексуального контексту, якщо ви раптом не знали.
Мудрецыха мира• 28 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
У вас реально стільки сексу в житті? От типу будь-які ваші слова чи дії (чи чоловіків, що вас оточують) або ведуть до сексу, або зумовлені бажанням сексу? Іноді банан - це просто банан
Ага, тут на днях одна писала про банани і як чоловік до того банану пішов.
Мудрецыха мира• 28 апреля 2025
Ответ дляЗаикальница
Если она знает , что у него есть девушка , что вполне логично, если они коллеги и они общаются - зачем ей об этом писать ? У меня есть женатый друг, было бы очень странно , если бы он мне об этом писал в ответ на мои сообщения. А я ему о своём муже
В ответ на ваши фото в платьицах и туфельках? Разве сто напомнить, что б не забывалась.
празники не помню• 28 апреля 2025
Якщо через рік чоловік не зробив пропозиції, він ще в пошуках. Переписка до сраки
Холодная каша• 28 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ну якщо так, і за рік з його боку жодних поползновєній до неї як не до друга, то зараз мене закидають синіми мордами, але нічого такого тут може і не бути)
еще как бывает, был когда-то такой ’дружок’, в результате через пару лет в трусы таки полез
Холодная каша• 28 апреля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Але чи нормально, що дорослий мужик дозволяє другій до себе клеїтися?
ненормально, и вы это прекрасно понимаете
Холодная каша• 28 апреля 2025
Ответ дляЗаикальница
А друга-жінку шукають для чогось інакшого, ніж друга -чоловіка ??
разумеется для другого, любая самка это потенциальный сексуальный партнер для мужика
ВыФсеВрете• 28 апреля 2025
Ответ дляЯ натуралка
Автор, вам сейчас мудрожены начнут рассказывать, что ничетакова. Ну фотки шлет, ну пишет про пижаму, ну завтра на шашлык поедут вдвоём. Так, по-дружески посидеть. И у всех мужья с какими-то бабами лазят типа дружат - и ниче.
Не зрозуміло, до чого тут мудрожени, хоча очікувано) Це не про терпіти і смоктати, це про повагу до іншої людини і до себе в першу чергу. Хоч обзабороняйся з іншими жінками спілкуватися, якщо мужика хтось зачепить - чхати йому буде на ваші заборони, хоч ви мудрожена, хоч самодостатня, хоч і трохи тиранічна бізнесвумен)
Я натуралка• 28 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Я не про заборону. Я не знаю як можна дорослій людині забороняти щось. Я про те, що як тут доказують та нічого такого, чому не можна дружити, і на шашлик на вихідних поїхати з подружками чоловіку норм. І фоточки з примірочних слати, і писати про піжами. Це не норм. Хоче - нехай йде до тієї подружки і не морочить голову.
Сижуревувшоке• 28 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
А зачем запрещать. Мужчина должен знать, что для тебя ок, а что нет. И, если любит, ему не будет плевать, что тебя это огорчает. А если не любит, пусть идет нахер
Мудрецыха мира• 28 апреля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Я понимаю, что, возможно, веду себя, как дура наивная. Но на протяжении этих 4,5 лет это был лучший мужик для меня. Такой момент был лишь раз в начале отношений. Мне дарят цветы, подарки. Каждый день говорят, что любят. Конечно мне будет тяжело всё взять и закончить. Я прислушаюсь к некоторым советам. Просто не буду дурой.
Заканчивать явно рано, а вот о серьезности поговорить давно пора
Мудрецыха мира• 28 апреля 2025
Ответ дляБайрактара
Без сексуально контексту, це без фоточок із примірочних. А у вас флірт, який вам дозволяє чоловік. У всіх свої еротичні ігри, але не для всіх різні ігри однаково допустимі.
Байрактара• 28 апреля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Який сексуальний підтекст може бути в фото в сукні?
Для мене ´друг´ це людина без статі.
А для вас, що, ні?
А для чого ви сексуалізуєте своїх друзів?
Щоб що?
Для мене ´друг´ це людина без статі.
А для вас, що, ні?
Щоб що?
Мудрецыха мира• 28 апреля 2025
Ответ дляБайрактара
Для мене ´друг´ це людина без статі.
А для вас, що, ні?
Щоб що?
Для мене ´друг´ це людина без статі.
А для вас, що, ні?
Щоб що?
Ви можете робити що завгодно, хоч спати втоьох прикриваючись ’ дружбою’, для мене дружба не = фото з примірочних, я розумію, що жінці мого друга це буде дивно і неприємно, від цього у мого друга можуть бути проблеми в родині, родинний спокій мого друга для мене важливий і точно важливіший за дивне бажання фотографуватись у примірочній. Ви можете ліцемірити скільки завгодно і виправдовувати свої еротичні ігри з чоловіком. Ні до дружби, ні до почуттів вашого ’ друга’ ці ігріща відношення не мають.
Файна дівка• 28 апреля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Так. Каже, що він просто шукав собі друга. Йому ніхто не потрібен….
Звпомните,автор
МУЖЧИНА НИКОГДА НЕ БУДЕТ ОБЩАТЬСЯ С ЖЕНЩИНОЙ,КОТОРАЯ ЕМУ НЕ НРАВИТСЯ КАК ЖЕНЩИНА.
Послушайте мужчин психологов,которые говорят тоже самое. Плюс в окружении много мужчин. Я задала им вопросы по поводу вашего сожителя и его общения. И ВСЕ в один голос сказали,не сговариваясь,что она ему нравится. И не друга он искал.
Засомневаю
• 28 апреля 2025
Ответ дляФайна дівка
Звпомните,автор
Ситуация для меня очень печальна.