Цирк на дроті• 28 апреля в 14:00
Де святкували дитячий день народження в Києві?
Дитина хоче в дит.кімнату з кількома друзями. Таке мироприємство у нас планується вперше, тож будь ласка, поділіться враженнями, та досвідом. А ще питання, як бути з батьками, що їм пропонувати, поки діти розважаються?
Зроблено у 80-х• 28 апреля в 14:23
Забрать детей. Поехать с ними в республику или лавину. Покатать, покормить и привезти. Можно обойтись так в минимальный бюджет и без организации. И без родителей. Мы так делали и нас так приглашали. Точнее без нас. Ребенка. И все были довольны. День свободный у родителей фактически.
ХикориДикори• 28 апреля в 14:41
В Республіці дуже класно. І атракціони, і ресторан, і аніматори.
В ресторані дуже смачно. Ми накривали окремий стіл для батьків, які хотіли почекати дитину. в закладі.