сама себе прекрасная• 28 апреля в 19:57

Чоловік щодня робить зауваження з приводу зайвої ваги

Вчора -"ти як свиноматка,що поїла вже свого часнику?"
Сьогодні -"ого який вже в тебе живіт,як у вагітної груди лежать на животі"
Груди в мене обвислі самі по собі і це ще було до набору ваги.
Каже ,що це для здоров´я шкідливо,але я вважаю,що це відмазки все, насправді тобі це не подобається просто,а кому це сподобається, каже.

На роботі колеги ще повніші за мене і всі заміжні і чоловіки на руках носять і нічого.Мій каже ,а звідки ти знаєш ,що їх це влаштовує,я кажу ну не влаштовувало б знайшли б собі когось іншого.
До слова я не збираюсь через чоловіків на дієтах сидіти.
Играю_на_кларнете• 28 апреля в 20:09
Ответ дляAnanasprotivogaz
А мужик типа не облысел, не стоптался, красавец низкорослый к тому же.
Ну если так, то квиты.
автор сама себе прекрасная • 28 апреля в 20:09
Ответ дляAnanasprotivogaz
І облисів і посивів
So_so• 28 апреля в 20:09
Ответ длясама себе прекрасная
Потрібно,але я не хочу
Мене все влаштовує
На вокзал из дома больше не выгоняет?
Істеріомама• 28 апреля в 20:10
Ляжте на нього вночі і придушіть.
Троляка
автор сама себе прекрасная • 28 апреля в 20:10
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну если так, то квиты.
Він так не вважає,що ми квити
автор сама себе прекрасная • 28 апреля в 20:11
Ответ дляІстеріомама
Ляжте на нього вночі і придушіть.
Троляка
So_so• 28 апреля в 20:11
Ответ дляІстеріомама
Ляжте на нього вночі і придушіть.
Троляка
Та не, автор не совсем тролль.
Ananasprotivogaz• 28 апреля в 20:11
Ответ длясама себе прекрасная
І облисів і посивів
Ну так озвучьте это этому лысому, седому гному.
Манкоголік• 28 апреля в 20:11
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Херасе ’зауваження’
+++. Абьюз и обесценивание чистой воды. Автор, почему Вы это до сих пор терпите?
Ух яка ж Я• 28 апреля в 20:12
Ответ длясама себе прекрасная
Ні , маленький 171 сантиметрів 72 кілограмів
А в штанах там що, раз такий гонористий. А само мале яке. Кажуть малі такі і є, комплексують і потім на всіх відігруються.
Те що він вам каже , то триндець, я б кірпічіну в спину запустила б..та і не жила б з таким бидлом. Як ви з ним живете? А секс, це ж риготня, після таких образ.
Коленная ложечка• 28 апреля в 20:12
Ответ дляВот Она Я
Ого, я не худа 67 175
А я не худая , но стройная. Рост 171, вес 65, 103/65/95. До 72 в идеальной форме, после 72 уже не то
автор сама себе прекрасная • 28 апреля в 20:12
Ответ дляУх яка ж Я
Згодна із вами
Ух яка ж Я• 28 апреля в 20:13
Ответ длясама себе прекрасная
Потрібно,але я не хочу
Мене все влаштовує
Воно у вас доходяга, забийте його, щоб боявся.
МадамОхмури• 28 апреля в 20:13
Ответ длясама себе прекрасная
Удалено администрацией...
Хочу на Балі• 28 апреля в 20:15
Это ужасно. Я бы в целом с таким человеком не смогла бы вести диалог.
С мужиком имею ввиду. Наставили уже рукалицо.
Ромашкинная• 28 апреля в 20:16
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну брал он вас замуж в каком весе, мужика понять можно, с ним теперь живёт совсем другой человек?!
Ну а хтось брав когось з руками і ногами, але війна ввела свої корективи і люди продовжують жити разом. З ним/нею теж може тепер жити зовсім інша людина, що далі?
Вага-це ні про що взагалі, якби о в тобі не бачать кохану людину, то хоч із трусів випригни, хоч будь найкращою версію себе, все одно будеш не така.
Інколи мені здається, що навіть така страшна річ як війна не змусила людей переоцінити якісь цінності..
Мerida• 28 апреля в 20:16
После слов свиноматка вы прожолжапте его называть своим мужем и не валите от него? почему?
Ух яка ж Я• 28 апреля в 20:16
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
Манкоголік• 28 апреля в 20:17
Ответ дляВот Она Я
Ого, я не худа 67 175
К чему Ваш комментарий? Пытаетесь самоутвердиться за счёт автора?
Кавуся• 28 апреля в 20:17
Ответ дляКоренная киевлянка
Ооо..пригласите меня в гости ...он меня увидит в мои 100 и вы ему тростинкой покажетесь
И я могу подъехать, если нужно
Пасти Ла• 28 апреля в 20:17
По факту автор, ваш муж 100% прав. Вы жирная. Вашему мужу не нравится это и это нормально. Он хочет видеть рядом не корову а нормальную женщину. Вы чем дальше тем жирнее будете, это уже невозврат и он это прекрасно понимает. А вы вообще не думаете о своём здоровье а только бы пожрать. Печально.
Ух яка ж Я• 28 апреля в 20:17
Ответ дляВот Она Я
Ого, я не худа 67 175
Ще і довга.
автор сама себе прекрасная • 28 апреля в 20:17
Ответ дляРомашкинная
Так він мене не любить ,саме так
НеКонец-Света• 28 апреля в 20:18
Ответ дляКоленная ложечка
Та ну вы троль, не верю
💯
Играю_на_кларнете• 28 апреля в 20:18
Ответ дляРомашкинная
Не порівнюйте страшні обставини, з тим, що хтось розжерся як 🐽.
НеКонец-Света• 28 апреля в 20:18
Ответ длясама себе прекрасная
Называйте его глист
Пасти Ла• 28 апреля в 20:18
Ответ длясама себе прекрасная
Так він мене не любить ,саме так
Вы сама себя не любите. Иначе не довели бы до такого своё тело.
Манкоголік• 28 апреля в 20:19
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
О, хамло дитектед. Вам жирный дизлайк!
автор сама себе прекрасная • 28 апреля в 20:19
Ответ дляПасти Ла
А чому він мені не дарує діаманти та айфони?)
Кавуся• 28 апреля в 20:19
Ответ дляПасти Ла
печально, что вы употребляете слова ’корова’ и ’пожрать’ по отношению к людям...