Айпишница• 29 апреля 2025
Сил моїх вже немає! Чим годувати дитину зранку?
Завтраки то катастрофа! Кожного дня стрессс
Це не хочу, це не буду...
Готувати зранку майже немає часу. Рано на роботу біжу.
Дівчата допоможіть будь ласка. Чим саме ви годуєте своїх дітей? Як справляєтесь? Особливо якщо часу обмаль..
Це не хочу, це не буду...
Да будет так• 29 апреля 2025
моей 9, последнее время покупаю бургерные булочки , половинку на гриле присушиваю , сверху ( заранее наготавливаю котлеты куриные под бургер в духовке , очень быстро и не на один раз)котлетку + сыр, растопить и с чаем , это мало времени занимает , ну и еще вариант - хлеб с нутеллой+чай , не завтракать не вариант, завтрак в школе аж в 10-30 и не вкусно
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2025
Ответ дляВкаблучках
Сколько людей далеки от медицины
Завтрак очень важен
Те що організму дійсно потрібно він потребує що фіг відмахнешся! і дійсно голодні люди їдять все. Якщо не їдять - організм не потребує.
Вкаблучках• 29 апреля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Тюрюнь_Тюнь• 29 апреля 2025
Ответ дляСіточка
вы ленитесь даже сделать ребенку чай? что вы за мать?
Мать єхідна, ага.
Я теж така.
Сам чай собі може зробити і бутерброди.
І по дорозі в школу ще сміття має винести.
Я теж така.
Сам чай собі може зробити і бутерброди.
Непонятно• 29 апреля 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Прям уявила як діти в 6.30 ранку борщ і котлети топчуть
Як же виросли наші батьки, яким ті котлети взагалі за щастя були... Батько розповідає, як в сусіднє село пішки ходив в школу. До речі, борщ він обожнює все життя, і дійсно готовий їсти його тричі на день)
Ленивица-красавица• 29 апреля 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Уявляйте собі на здоров´я.
Заздрість то погано• 29 апреля 2025
Мвй в 10 років вфдмовився снідати. Взагалі погано їсти став.
Вранці тільки чай і тост з маслом, сиром і ковбасою іноді. З собою брати теж не хоче. Приходить із школи і їсть суп. От суп має бути щодня в нього
175см55кг19лет (она)• 29 апреля 2025
Моя любить гранолу з йогуртом, омлет, типу львівський сирник але без родзинок і шоколаду( повітряна творожна запіканка), відварені сосиски міні і перепелині яйця варені.
ЯспАкойнаЯ• 29 апреля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Звечора сирники замістила,зранку на сковороду,сама в душ бігом,вийшла,перевернула.Зробила салат шпинат,огірок,перець,зварила яйця,було куряче філе печене з вермишеллю вчорашнє.Все поставила на стіл,хто що хотів,те і їв.Мама,діти,інше собі на роботу і на вихід.
Вы или немытая или сырники сгоревшие у вас:))
ЯспАкойнаЯ• 29 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
Ходить, пробували(((
И что вам не понравилось?
Автор,не все едят с утра.
Вот я такая. И дочь моя такая. Причём я пыталась её приучить к завтраку. Но если организм не принимает еду после сна, то зачем?
Автор,не все едят с утра.
Шукаю стакан• 29 апреля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не кормите, если не хочет. В школе поест. Здесь по темам можно посмотреть, что у многих и во взрослом возрасте первый завирак или кофе в 12 часов дня, раньше не хочется.
ага поест а в школе кормят? у нас не кормят- наестся прям. Только 1-4 клас едят. даже булок не продают
вАлнуюся сильнА• 29 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Можно с собой дать денежку или бутерброд.
Заздрість то погано• 29 апреля 2025
Ответ дляСіточка
Скільки я тут читала, що в кого діти ходять в садок, то взагалі не готують. Типу в садіку ж поїла, а ми з чоловіком поїмо вне дома.
Ввечері чай попили з вкусняшками і нема чого паритись.
А як дииина не захоче їжі і в садочку?!
Шукаю стакан• 29 апреля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
денюжку жевать? сильно. не во всех школах продают еду- в нашей не прордают хотя город большой не село не пгт. вот так вот.. и не прифронтовой. До войні все было , а сеййчас Кривой Рог дыра благодоря самопровозглашенцу меру вилкуляке
Единорог_помог• 29 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
9 років
Або питайте що приготувати, або давайте вибір: ти що будеш на сніданок - запіканку, вівсянку чи гарячий бутерброд?
вАлнуюся сильнА• 29 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Тогда положите ребенку еду с собой: печенье, булочку, напиток. Захочет - перекусит на перемене. Это все решаемо.
Шукаю стакан• 29 апреля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
в мене проблем нема- вже звикли. Є АТБ де випічки купа. чи сама можу щось у лаваш їй накрутити . та і ходять діти 2 чи дні на тиждень
Полонянка SexShop-а!• 29 апреля 2025
Вафли
Блинчики
Оладьи
Горячие бутерброды
Йогурт
И так по кругу. В выходные ест овсянку.
Блинчики
Оладьи
Горячие бутерброды
Йогурт
И так по кругу. В выходные ест овсянку.
Котогосподиня• 29 апреля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ніколи не танцювала над їжею. Не їсть - голодна ходить. Коди дійсно зголодніє з´їсть усе що дадуть.
І да, я розумію що можна не любити певні страви, але це 2-3-5 блюда/продукти, а не 2-3 десятка: то не їм,це не подобається, це не хочу
Себе любити і цінувати треба, а не стелитися заради дитячих капризів в стилі ’виковиряй родзинки з кексу ’
А мені цікаво, чому діти зараз так не люблять ті родзинки в кексах???? Я не пам´ятаю, щоб в моєму дитинстві ми так повально це не любили
Помеха справа• 29 апреля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Есть дети, которые не едят. Я например. Все детство пихали еду. Я есть не любила вообще. Мои дети едят с удовольствием, я никогда не заставляю.
У мене старша завжди снідала перед школою, а молодша категорично відмовляється щось їсти, не лізе їй зранку. Тому їсть в школі+даю перекус з собою.
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Томущо пересичення. Фактичне це перше покоління котре живе в профіциті їжи та ресурсів.
Копирайторша• 29 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
9 років
- Їсти будеш?
-ні.
-кладу бутерброд у рюкзак. Захочеш поїси.
-ні.
Котогосподиня• 29 апреля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Перенасиченням можна назвати те, що багато дітей багато чого не їдять, це правда. Я не розумію як дитина можне не їсти м´яса. Ну от сіла сім´я за стіл, поставили тарілки з картоплею і котлетою, дитина котлету не їсть і давиться однією картохою? Чи чим заважає помідор на піці?
Пекельнi Борошна• 29 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
Ходить, пробували(((
И что? Голодные обмороки были или анорексия?
Кусман Сиру• 29 апреля 2025
Пеку булки и круассаны. Дети едят с салями, сыром, с нутеллой. Покупаю полуфабрикат, ставлю на 10 минут в аэрогриль и готово. Чай, творог иногда молочные каши.
60 метрів сметани• 29 апреля 2025
Я з тих дітей,котрих зранку старались ’нагодувати’.. От ’НЕ ЛІЗЕ’, і все... ,максимум- спокійно могла чай з хлібом з маслом ..( я 69 р..тоді з продуктами було тугувато..)
Коли постаршала- зрозуміла,що я виражена сова, і біоритми батьків мені не підходять категорично..
Своїх дітей їжою не напихала,,їли,коли хотіли..
організм сам знає.
ЛюбимаЯНЬ• 29 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
9 років
Моїй 10, сьогодні сирники робила, їх з 0 швидко робити, але коли працювала, то робила напередодні і в морозилку, зранку встала, на пательню, 5-7 хвилин і готово. Донька їсть і солодкі, і солоні, ще яйця пашот + кус-кус, скрембл, гарячий бутерброд, тости зі всілякими намазками, намазку напередодні готую, тост зранку, на тарілку гарно виклала, пару гілочок зелені, огірок гарно виклала, вона може все і не їсти, але їй подобається вигляд і вона пробує, починає їсти. Зазвичай з´їдає все. Написала її улюбллені сніданки.
Байрактара• 29 апреля 2025
Спробуйте заморозку зробити на вихідних: млинці з улюбленими начинками, пельмені. Зранку це все швидко вариться/розжарюється, плюс чай та хліб з маслом і до побачення.
У мене одна ще мала, 7 років - не годую зранку, тільки чай та хліб з маслом максимум. Снідає в школі. Пробували давати сніданок - блювала у школі. Напевно, організм ще просто був неготовий сприймати важку їжу так рано.
Старша, 11 клас, також вже не снідає, бере з собою в школу щось у лаваші (робить вже сма собі те, що їй подобається).