Чу Ча• 29 апреля 2025
Читали про писательницу и аутиста?
В новостях попалось
"Дитяча письменниця образила хлопчика з аутизмом: "Істота, яка привертає до себе увагу""
Ситуация странная.
Сама собі лікар• 29 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо вам, як істоті, не зрозуміло у чому тут справа, то й пояснювати не потрібно
У вас ник неправильный, без царя
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Дитина прийшла разом зі своїм класом, однокласники знають і розуміють його поведінку, він їм не заважав.
Вы уверенны?) А у них выбор есть?)
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Якби попередили дорослих, то за ним би приглядали. І на етапі розтібнутих штанів знали б що робити.
Хто? Ви б за ним приглядали?
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Вы уверенны?) А у них выбор есть?)
Так, впевнена. Однокласники ж цого перед Ворониною і захищали.
Фиона Шрековна• 29 апреля 2025
Ось тому мій малий вже 7-й рік на домашньому навчанні + онлайн репетитори. На заходи де гучно, наприклад, багато людей та емоцій і є ризик отримати сенсорне перевантаження ми не ходимо. Якось виросли без дитячий днів народжень в трц, піци (яку не можна сину), вересків нейротипових дітей і негативу від людського оточення. Важливість соціалізації на мою скромну думку дуже перебільшена, а інклюзивні класи є такими лише на папері, бо у держави немає грошей на тьюторів, малочисельні класи і сенсорні кімнати в школах.
З царем в голові• 29 апреля 2025
Ответ дляСама собі лікар
У вас ник неправильный, без царя
А у вас правильний, лікуйтесь краще
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
А что они сделают еще?) Но в таких классах падает успеваемость. Страдают все
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Якщо що, то хлопець з інциденту з приватної школи.
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Моей кумы дочку такая деточка покусала до крови))причем как тут говориться, не тяжелая, вербальная
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
А вас ніхто не кусав?
Хлопець з інциденту ніяк не пов´язаний з приголомшливою історією вашої куми.
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Можно кратко суть?
кратко там не получится. там каждая стороная свою простынь описывает.
Карапулька• 29 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У однієї сторони є відеозапис. Але вона відмовляється його надавати. А так було б все коротко.
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляКарапулька
у обеих сторон есть видеозаписи, и у школы тоже есть видео.
его нальзя выкладывать изза участия на записи несовершеннолетних.
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
и какая взаимосвязь между этой историей и дочкой вашей кумы? или вы думаете что это один и тот же мальчик?
СкокоМнеДадите• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Хто? Ви б за ним приглядали?
Так я. Якби до моєї доньки на д. Р. Привели таку дитину і попередили мене, я б приглянула. І у разі чого дзвонила би мамі. Хай приходить і забирає, якщо я не можу впоратись з ситуацією. І взагалі, попереджайти мене про несподіваних гостей. Питайте, а можна прийде...? Бо моя дочка братів не звала на Д.Р.
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Це відбулося на події яку зробила Ірена Роздоьудько. Дуже гарна письменниця. Хоча і недитячча.
мне реально за нее обидно. человек по сути не сделал ничего чтобы оказаться на перекрестным огнем.
Я тут Живу• 29 апреля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Вот и вся суть детских писателей.... Сплошь и рядом такое. Как почитаешь биографии того же Андерсена или Успенского, и их отношение к детям, брр..
А як почитаєш порадницю, то кожна друга вважає норм лупити дитину)) подвійні стандарти якісь) раптом що - письменницю не виправдовую
СкокоМнеДадите• 29 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Вона вбачається і берк відповідальність на себе. Єдина розумна людина в цій ситуації ( серед директорів шкіл, батьків супроводжуючих і т. Д.)
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну вы не знаєте а вже засуджуєте.
Я так само не знаю. Але невихованій дитині я б теж зробила зауваження.
Звісно, якби не побачила інклюзію
а как бы сделали по типу А можно не кричать, вы вообще те мешаете всем.
или по типу Жывотина рот закрой, задолбал вусмерть.
можно ж по разному сделать замечание.
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Читала об этой ситуации и видела извинения писательницы, кажется, Леся Воронина. Но непонятна сама ситуация, что же там было. В комментариях кто-то писал, что этот ребенок выкрикивал нецензурные слова и поэтому такая реакция была. Не знаю, правда или нет. А его мама писала, что он очень одаренный, рано начал показывать успехи (не запомнила, в чем именно). То есть получается хоть ребенок и аутист, но не тяжёлый.
это таланливое дитя.
он САВАНТ.
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Це неправда, ця дитина на цій прещентації ніякої нецензурщини не вигукувала. У Воррниної був інший інциндент на іншій презентації, де таке було.
ну дела, прямо пороблено.
СкокоМнеДадите• 29 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
можно ж по разному сделать замечание.
Ми з вами не знаємо, що сказала ( зробила) дитина. Не знаємо що сказала письменниця. Тому нема що обговорювати.
Мамкиня доця• 29 апреля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так, попереджати треба. Щоб уникнути непорозумінь. Типу я повинна сидіти і думати передімною невихована дитина чи з певними проблемами по здоров´ю.
Письменницю не підтримуючи звичайно. Але попереджати треба. Такі діти можуть вигнукити зауричати, кинути чимочь. До речі звичайні діти теж таке можуть зробити. І треба сказати останньому про норми поведінки. Звичайно без хамства.
Тобто вашу чи мою здорову дитину письменниця має право назвати істотою?
І як і кого попереджати, всіх ситуацій не передбачиш.
Письменниця (як і будь яка інша людина) по замовчуванню не повинна агресивних коментарів робити і не має права називати будь яких дітей істотою.
Тобто якби вона доброзичливо звернулася і запитала чи міг би хлопчик не заважати, то їй так само доброзичливо все пояснили б і конфлікту не було б.
Я чомусь згадала як мене колись в транспорті змушували уступити місце і при цьому штовхнули саме в плече прооперованої руки, мовляв вставай, чого розсілася. Було фізично боляче і неприємно від конфлікту. При цьому рука і частина тулубу ще й погано функціонували після контрактури. Невербально я попередила - рука в спеціальному бандажі, але хто б на нього дивився. То виходить, що я б мала ще зайти в транспорт і на кожній зупинці повідомляти новим пасажирам, що я умовно інвалід і маю право сидіти. Ні, проствше нікого не штовхати і ввічливо попросити уступити місце, я б пояснила чому не можу.
Так само і з дітьми з аутизмом - всіх не попередиш. А зараз ще й чоловіків на протезах не усі помітять, і що воював на лобі не написано.
А так банальна ввічливість і нікого ні про що попереджати не доведеться.
КАПСЛОЧНИЦА• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
На Книжковій країні на презентацію книги Роздобудько прийшов інклюзивний клас, а також була присутня полруга Роздобудько Вороніна. Інклюзивний хлопець щось вигукував на презентації, воронина вирішила навести тишу, зробивши пасивноагресивне зауваження дитині використавши слова про істоту, яка хоче привертати увагу до себе. Вчителька сказала, що дитина з ооп, вороніна сказала, що воно й видно. І не вибачилася. Презентація продовжилася.
Після опису ситуації мамою хлопця і директоркою школи, Воронина спромоглася на черговий шедевр-недовибачення:
1) я не знала, що дитина з ооп. Типа здоровій дитині таке можна сказати.
2) нас не попередили, що будуть такі діти. Тобто це якесь диво, що серед нас є особливі люди, і про таку надзвичайну ситуацію треба попереджати заздалегідь.
А навіщо взагалі вести інклюзивний клас на таку подію? Вони навряд чи стануть в майбутньому читачами Роздобудько. Треба ж думати, які події підходять для таких дітей, а які - ні.
Викачую яйцями• 29 апреля 2025
Ответ дляЧу Ча
Ребёнок вероятно стоял или ходил, а писательница что, пьяная была, что подумать забыла перед тем как сказать? Странная ситуация
Вы книги Ворониной читали? Я - да, поэтому ситуация вообще не удивляет
У меня даже ребенок спросил, шо она курила перед тем, как начать творить
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Незачем их вести на презентации. Но и мамку можно понять, она тоже выйти куда то хочет, а все слились родичи...я подобное счастье много раз видела-знаете, на месте бабки я бы тоже выбесилась, презентация книжки это не открытый урок в психушке, и окружающим сложно с психом контактировать. Но и мамку жаль, там посидев с ним пару часов вагон может поехать
послушай, ну мы же тебя как то терпим. а у тебя тоже давно поехал вагон. и ничего, мы от тебя не разбежались, несем свою ношу. толерантны к тебе и тебе подобным.
мысль мою улавливаешь, куда я введу?
ЧупакабраЗеБест• 29 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
да, а шо там она такого пишет? тряхомудию какую то?
Ответ дляЧу Ча
Типа инкоюзию всегда видно.
В общем, вы за эту писательницу. Фу
что фу? у моего ребёнка в садике была одна проблемная девочка. целый год вся группа терпела дискомфорт из-за её неуправляемости и неадекватности. потом как-то её родителей дожали и из группы девочку убрали.
все такие толерантные, пока их личный комфорт не нарушился неадекватным поведением другого человека. осуждать новости очень легко.
Пешеходик• 29 апреля 2025
Ответ дляЧу Ча
Типа инкоюзию всегда видно.
В общем, вы за эту писательницу. Фу
я теж за неї. На лобі дитини було написано, що він особливий ? Ні. Але вів себе не виховано3, то чого його невихованість має іншим заважати? Якщо дитина не може вести себе нормально на людях, то хай сидить вдома . Вчора була у нас ситуація, коли ми покинули заклад бо 1 дитина вела себе разгнузданно, нагло , агресивно. Мені було без різниці чи аутист , чи просто гівно не виховане . Ушли, щоб не портити собі нерви.