Marc Antonio• 29 апреля 2025

Питань до самотніх жінок, тільки чесно ви би могли перебувати у таких стосунках?

Ось наприклад, ваш вік приблизно років 35—45, при цьому ви розлучена, у вас є неповнолітня дитина від попередніх стосунків (шлюбу), знову заміж ви не сильно хочете, і далеко не всі чоловіки хочуть одружуватись на жінці, яка має власну дитину (не усі, але більшість), але при цьому у вас є потреба в інтимі, скажіть— ви би могли перебувати у стосунках під назвою «секс без обовʼязків» ? З чоловіком. Де вас би не повʼязувало нічого окрім регулярних зустрічей і сексу? І так до наступного разу?
Дую на вітер• 29 апреля 2025
Коли є потреба в інтимі - краще піти в секс шоп.
Зараз на дієті• 29 апреля 2025
Я точно знаю, что это не для менЯ.
Секс без обязательств у меня с вибратором. С живым человеком так не получится
Вилосипедниця• 29 апреля 2025
чисто писька в письку и все? нет, мне надо чтобы меня кружили
Магиня• 29 апреля 2025
Ні, мені не потрібен виключно секс. Мені потрібний час для двох, спільні інтереси, захоплення та інше. А дістати собі оргазм я можу самостійно і без усіляких танців із бубнами, рівно за 2 хвилини.
Ms. Android• 29 апреля 2025
Я також за вібратор. І секс і оргазм і без виносу мозку.
Колупалочка• 29 апреля 2025
Так. Якщо чоловік при цьому хоч мінімально вкладається.
Тобто суші, букет квітів,подарунок на др.
Якщо просто ахає, то ні.
Мені хотілося б хоча б мінімальної уваги і симпатії з його боку, інакше це мені не треба. Та і часто жінки так не вміють. Закохуються і хочуть більшого

Мені 38 і я заміжня вдало другий раз.
60 метрів сметани• 29 апреля 2025
Хм.. мені 46. Третій раз заміжня. Тобто два чоловіки без жодних вагань запрошували заміж з дитиною. Взагалі не заважає
Единорог_помог• 29 апреля 2025
А почему сразу замуж?
Я рассматриваю просто отношения, ростовой брак, но никак секс без обязательств. Для чего? Лучше вибратор, душа и совесть останется чистая
Фісташкова кава• 29 апреля 2025
А подарки, а кафешки? Просто давать писечку, а он мне присовует? Все равно должны быть симпатии, какие-то чувства, внимание.
Просто поиплись и разошлись - я не животное
Единорог_помог• 29 апреля 2025
Ответ дляMs. Android
И свобода❤️
Я только сейчас поняла какой это кайф быть свободным человеком
Ms. Android• 29 апреля 2025
Ответ дляКолупалочка
Якщо просто ахає, то ні.

Мені 38 і я заміжня вдало другий раз.
Зазвичай такі стосунки це коли жінка вкладається оті суші і мінет і танці з бубном коло чоловіка. А він? А він просто Вася який має член. Ні чисто ідея хороша але наші чоловіки ліниві ср@ки тому краще вібратор чим Вася.
Заліковий троль• 29 апреля 2025
От мужчины мне нужна поддержка, забота, внимание. А просто унылый пихая мне не нужен
Вилосипедниця• 29 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
И свобода❤️
и ноль риска зппп с вибратором, непонятно что этот ’свободный’ притащит в следующий раз на хвосте, презик не панацея
Единорог_помог• 29 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
И нет нервотрёпки. Каких-то друзей, родственников, бывших баб и т.д.
Ой, ну их эти отношения.
Хотя я свято верю, что в моей жизни ещё будет любовь и счастье, вот просто верю
Вилосипедниця• 29 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Ой, ну их эти отношения.
Единорог_помог• 29 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Тріль підпільний• 29 апреля 2025
Це дуже важко так. Все одно хочеться уваги і спілкування не лише на фоні сексу. Я думала що зможу так, як стосунків немає, то принаймні секс регулярний, але все одно цього замало.
Летчица• 29 апреля 2025
За віком під цю категорію підходжу (35), але без дітей та шлюбу в історії і все рівно - ні. Не хотіла б такого роду ’відносини’.
Губной рояль• 29 апреля 2025
Даже на секс без обязательств нужно время, а мне тупо его жаль тратить на мужика, тем более на того, который не хочет ´обязательств´.
Уж лучше вибратор.
Гуру троллинга• 29 апреля 2025
Для физкультуры у меня спорт, секс в удовольствие только тогда, когда есть чувства.
Дівка в намисті• 29 апреля 2025
То есть вопрос такой:готова ли я быть бесплатной проститутко ’ по щелчку пальцев’? Это как же надо ’ захотеть мужика’?????? Он - Ален Делон?
Дівка в намисті• 29 апреля 2025
Чего ж наши женщины себя так не ценят?
Дунька Кулакова в помощь мужику( ей не надо ничего.
Все возможно• 29 апреля 2025
Нет, не могла бы.
Для меня мужчина - это не только секс. Точнее секс - это далеко не первый пункт
Gvenna• 29 апреля 2025
Ні. Він має доплачувати за секс і зустрічі.
Пишу, не читаю• 29 апреля 2025
Я получаю удовольствие от секса только с тем, к кому есть чувства. Без чувств - вибратор намного удобнее
Бабка-ежика• 29 апреля 2025
Да, это очень хороший формат
Кондуктор троллейбуса• 29 апреля 2025
Если бы он был бог секса, ну может раза 3
Алина-1240• 29 апреля 2025
А мне такое зачем? Ток полное содержание, забота обо мне
Подмигашка• 29 апреля 2025
Пробувала секс онлі. На словах альфасамці і мачо. На ділі 40+, купа фантазій і абсолютно неготовність до того, що жінка реально може поставитись до них як до об´єкта для сексу. Поки чоловік думає, що це він ’бере’, все ок. Як тільки жінка поводиться так само користується і йде, то починаються сцени:
Як це ти не залишишся ночувати?!
Ти мене використала!!! (реально цитата).

В їхньому уявленні ’секс онлі’ виглядає так: вони собі трахаються коли хочуть, а жінка сидить біля дверей і чекає. Якщо жінка не чекає, а живе своїм життям — у них паніка і образа на весь світ. По факту, запит у чоловіків на реальні стосунки набагато більший, ніж вони самі собі визнають.
Коротше мій експеримент з секс онлі в 40 років досить швидко все одно перейшов у стосунки типу гостьового шлюбу. Але щоправда я без комплексів і дуже темпераментна, і запросто розділяю секс і почуття.
Маю декілька думок• 29 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
100%
Без кружіння не збуджує