Слухи-руки не распускаю• 29 апреля в 20:36

Хто користувався засобами з азелаїновою кислотою?

Ввожу серум, чи можна кожного дня? Чи схема як з ретинолом поступово вводити?
куркулиха• 29 апреля в 20:37
Я пользуюсь каждый день, когда розацеа в расцвете. Потом, когда проходит, то не пользуюсь))
Пиши-пропало• 29 апреля в 20:38
Син лоб протирає. Бо прищі.
Допомогає.
З горіха зерня• 29 апреля в 20:42
Зверніться до дерматолога, я користувалась і азелаїнової кислотою, и Юсолаб з вит К, але купероз перетворився на розацею. На разі пропила ліки, мазала облича ліками, дуже домогло. Сьогодні лікар призначив нову мазь, знову місяць буду лікувати. С жовтня піду на лазарні процедури для усунення куперозу, дерматолог одобрив.
автор Слухи-руки не распускаю • 29 апреля в 20:43
Ответ дляЗ горіха зерня
В мене висипи хочу злізти з ретинолу, косметолог сказала можу замінити азелаїновою любою яка мені сподобається
З горіха зерня• 29 апреля в 20:45
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Мій дерматолог не одобрив поради мого косметолога, обов´язково при розацеї потрібно звернутися до лікаря. Також люблю ретинол, але він заборонений при розацеї, там потрібні аптечні мазі.
З горіха зерня• 29 апреля в 20:47
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
І не зволікайте - це хронічний важкий діагноз, потрібно як найскоріше ввести його в ремісію.
автор Слухи-руки не распускаю • 29 апреля в 20:49
Ответ дляЗ горіха зерня
В мене немає розацеа тільки прищі(
Оце так цабе• 29 апреля в 20:49
Косметолог говорила на месяц, потом убирать. У меня гель Азелоджи, очень нравится, сыпь убирает
З горіха зерня• 29 апреля в 20:51
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
В мене немає розацеа тільки прищі(
Прищі різні бувають, можливо потрібно пропити системні ретиноїди, можливо у вас акне, можливо у вас прищі через порушений мікробіом шкіри, тоді потрібні пре і пробіотики, цераміди. І ще багато є причин.
З горіха зерня• 29 апреля в 20:54
Від прищі мені ще гарно домогав ніацинамід з цинком
автор Слухи-руки не распускаю • 29 апреля в 20:56
Ответ дляЗ горіха зерня
Ніацинамід + пептиди використовую такий серцем на ранок
все по ГОСТу!• 29 апреля в 21:19
Ответ дляЗ горіха зерня
Які? Солантра чи щось інше?
З горіха зерня• 30 апреля в 18:37
Ответ длявсе по ГОСТу!
Які? Солантра чи щось інше?
Були таблетки і розамет - місяць, тепер солантра