Продаю витрішки• 30 апреля в 09:27

Проверка куда потратили детские

Здравствуйте 🌸
Мне позвонила знакомая ( она работает в соц.службе )
И говорит что к нам проверка : "Цільове використання коштів " помощь при рождении.
Первому сыну 12 лет , второй дочке 1.5 годика ..Оно разнополые .

С первым никто не проверял .
У ребенка все есть то что нужно мы нормальная семья.
Вопрос у кого такое было ? Какие сроки после выплат должны осуществлять контроль.
Выплаты сейчас копейки ..
Одна коляску купили за 9 тысяч...
Не понимаю , неужели государство и его представители думают что они много платят ?😥
автор Продаю витрішки • 30 апреля в 10:29
Всем благодарю за ответы ! Всем желаю всего хорошего .
А ник ’Клептоманка’ ещё то чудо , в каждой теме вылазит ехидна , видно нечем заняться с утра в будний день 🥱😂 стилистика ответов одна и та же . Скорее всего очень завистливая , неухоженная тётенька , с тремя высышами образованиями , зарплатой в 50 тысяч и пентхаусом
Клептоманка• 30 апреля в 10:30
Ответ дляПродаю витрішки
Я тебя добью ! Это ещё и хорошая знакомая ...сейчас созвонились договорились ... А ты и дальше там сиди ..умничай , поддергивай. .Для тебя старалась тему создать , шоб скучно тебе не было ....Давай или в другие темы ... развлекайся...,умничай , ..
Шта...
Коли і як добивати будеш...
То ти з армії кацапії...АСВІБАДІТІЛЬНІЦЯ
Клептоманка• 30 апреля в 10:32
Ответ дляПродаю витрішки
Та та то я...майже вгадала
Почемучка• 30 апреля в 10:34
У нас проверяли еще в 17 году. Зашли, посмоирели, что у детей есть коляска, кроватка, заполняли бумажки 20 мин и ушли. Сказали, что все родители этими тетками пугают детей, если будут баловаться, тетки заберут с собой. Самое интересное, перед их приходом я своей сказала то же самое
-Ань-• 30 апреля в 10:37
Ответ длякнопкодав
Если они ничего не оформляли, то откуда о них узнали?
Може вони в роддомі вказали свою справжню адресу проживання.
Люблю кетчуп• 30 апреля в 10:38
Ответ дляПродаю витрішки
1.5 года прошло ..😕
Було раз, моїм 15 і 10.) Якось вибірково, прийшли, показала кроватку, памперси виставила на видне місце, пляшечки, підігрівач, ще щось, коротше видно було, що дитина не потребує, дитячі пішли куди треба)))))))).
Дюагональ• 30 апреля в 10:39
Ответ дляВкаблучках
Девочки, реально выплата сейчас в месяц 860 грн? В шоке… Я на ребенка так получала еще в 2014-2015 году. Ну так в те времена это было 100 у.е., а сейчас…
Я пару месяцев назад об этом в какой-то теме прочла, в ахере была. Я в 2014 родила и тогда столько было и это было не ахти. А сейчас просто насмешка какая-то
Люблю кетчуп• 30 апреля в 10:39
Ответ дляМайданщица
Ой, с этим хохма😂 знакомые живут в очень дорогом жк, люди не оформляли эти выплаты вообще/ и к ним приходили проверять как и что с ребенком😂😂😂😂😂там смеялись все🤦‍♀️
Я думаю вони вас ввели в оману, що не оформляли.
Люблю кетчуп• 30 апреля в 10:42
Ответ дляLove_Love_Love_
А що смішного?
Смішно те, що знайомі автора допису скоріш за все набрехали, йдуть не по списку з пологового, а по конкретним людям, які оформили виплати.
Пиу!Пиу!• 30 апреля в 10:42
Ответ дляВкаблучках
Нічого не змінилося
Та сама 41 тисяча
автор Продаю витрішки • 30 апреля в 10:44
Ответ дляПочемучка
Класс))))
Деловитая• 30 апреля в 10:46
Ответ дляКлептоманка
То чого вона так очкує?
І чого таку дорогу купляли?
Можу поспорити що вони щей малозабезпечені олігархи по документах що їх вирішили провірити
ото швондерів ковбасить
Деловитая• 30 апреля в 10:47
Ответ дляМайданщица
Да, но как проверить семьи неблагополучные- так тишина там .
там по голові можна отримати за мість відповіді на ’куди потратили?’
-Ань-• 30 апреля в 10:47
Ответ дляСиреневенькая
До мене ходили перевірки , бо дитя народилося вдома. Довелося викликати поліцію там подати позов до суду.
Конституція України, стаття 30:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’
Великий сатирик• 30 апреля в 10:51
Ответ дляПиу!Пиу!
Не вигадуйте
Це ж дуже помітно
Навіщо ви це робите?
А что , детям одежду , кроватку и коляску нужно покупать исключительно в пределах суммы пособия ? Сфига ли ?
Коко Шанель• 30 апреля в 10:53
Ответ дляВкаблучках
так, а потім ті діти як виростуть усім шось винні
-Ань-• 30 апреля в 10:55
Навіщо маленькій дитині сторонні особи в домі?! Які скрізь ходять, всяку заразу збирають і розносять. А якщо вони ще й отримали по кілька уколів експериментального препарату, який позиціонувався як ’вакцина від коронавіруса’, то ще треба узнати наскільки вони небезпечні особи. Чи закінчився медичний експеримент і які результати.
Всі маленькі люди з великих міністерств обколоті (або купили записи). Їх там дрючать/обколюють і в хвіст, і в гриву. А вони потім по чужих хатах ходять, по чужих холодильниках шарять, і висказують своє ’Фу’.
Мами, які пускають сторонніх осіб в свій дім до своєї дитини, навіть не перевіряють у тих осіб службове посвідчення! І довідку зі свіжим медоглядом або санітарну книжку.
-Ань-• 30 апреля в 10:56
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
-Ань-• 30 апреля в 10:58
То навіщо вам в домі сторонні особи, які брали участь у медичному експерименті? Якщо ви навіть не знаєте, чи закінчився медичний експеримент, які наслідки, наскільки небезпечні обколоті особи.
Деловитая• 30 апреля в 11:01
Ответ дляАnnеt
ой, а что так бедно? а почему в холодильнике мало еды? нипарядок! срочно добавить пенсию!

типа такого, да?
та ні, тіпа, ’ти гляди, мало що живе, то ще й холодильник повний... так.... срочно урізати пенсію, діток податковій на перетрус здати, явне приховування доходів’
Пиу!Пиу!• 30 апреля в 11:01
Боже знов ця навіжена зі своїми простирадлами.
Деловитая• 30 апреля в 11:02
Ответ дляВкаблучках
а сєйчас - кінець епохи бідності
Мона_Лиса• 30 апреля в 11:23
Ответ дляПродаю витрішки
1.5 года прошло ..😕
Это формальность.Покажете им коляску или чек на нее.
Сиреневая цапля• 30 апреля в 11:39
Ответ дляМайданщица
Прям не оформляли, вы контролировали их, что уверены?
Проверять условия для ребенка - это нормально.
Сиреневая цапля• 30 апреля в 11:41
Ответ дляМафиозная
Ну отримала я 10 тис наприклад. Коляска тоді коштувала біля 40. Що вони перевірять?
Щомісячна виплата 860, підгузники 700
Причем тут вы. Вы в детдоме были? Этих всех детей тоже родили, не синтезировали. Пока ребенок не в саду и не в школе как условия его жизни проверить? Педиатр ещё может сообщить, если ребенка педиатру показывают.
Попельшка• 30 апреля в 12:02
13 лет назад к моей подруге приходили с такой проверкой. Живет в обычной панельке. Ребенку на тот момент был годик. И начали: у вас свежий ремонт, у вас новая стиралка, у вас два телевизора. А все делалось и покупалось до рождения ребенка. Такое ощущение, что нужно было в бомжатнике жить, раз пособие оформил
Багиня• 30 апреля в 12:53
Ответ дляМайданщица
Смешной вопрос куда потратили деньги, которые не брали😂
Вы же сами написал , что проверка была относительно ребенка. При чем тут деньгам, ЖК и что смешного? Хорошо, что проверяют
кнопкодав• 30 апреля в 17:17
Ответ для-Ань-
И зачем роддом передал информацию в соц службы?
-Ань-• 30 апреля в 20:28
Ответ длякнопкодав
Тому що вони передасти.
Насправді, в Україні дуже багато персональних даних передаються незаконно.
Або людям підсовують на підпис папірець, що ви згодні на обробку персональних даних і передачу ваших персональних даних третім особам.

*Якщо персональні дані збирають/обробляють передають в рамках закону - то ваша письмова згода не портібна.

*Якщо хочуть обробляти і передавати ваші персональні дані значно більше, ніж їм дозволяє закон - тоді потрібна ваша письмова згода.

Вас будуть обманювати, що без вашого підпису, не зможуть обробляти ваші персональні дані = не зможуть надати вам послугу.
АЛЕ велика різниця між ’’забороняю обробляти персональні дані’’ і ’’не даю згоду на обробку персональних даних’’.

Маленький приклад. Ви дзвоните на гарячу лінію. Перед з´єднанням з оператором вам автовідповідач наговорює, що залишаючись на лінії Ви даєте згоду на обробку персональних даних. Тобто вам пропонують договір-оферту, що виконуючи певну дію ви тим самим погоджуєтесь на умову, яку вам запропонували. Або ви можете відхилити договір-оферту, заявивши про це. Або ви можете запропонувати свій договір-оферту.

Привітавшись з оператором, одразу говорите: ’Я не даю згоду на обробку персональних даних. Я не даю згоду на передачу персональних даних.’
Не до всіх операторів одразу доходить, деякі навіть трубку кидають.
Або говорять, що не можуть прийняти ваше звернення/скаргу/запит...
Тоді ви питаєте: ’А в чому проблема?! Я ж не забороняю обробку персональних даних! Я не надаю згоду на обробку персональних даних.’
І їм доводиться обробляти персональні дані виключно в рамках закону.
автор Продаю витрішки • 30 апреля в 20:33
Ответ дляПопельшка
Ну в моем случае проверка на те выплаты что при рождении ребенка прдодены всем ( не по малообеспеченнности ..)