Ламборджини• 30 апреля в 19:24
Рибка Алла Іванівна, лікар ультразвукової діагностики, приймає в поліклініці на Симиренка 10
Рибка Алла Іванівна, лікар ультразвукової діагностики, приймає в поліклініці на Симиренка 10, хто знає, вона робить УЗД дорослим, чи робить вона в цій поліклініці УЗД гінекологічне. Якщо так, це УЗД вагінальне чи абдомінальне? Записалась через хелсі на прийом, додзвонитись туди нереально. Не хочеться просто так поїхати, мені треба УЗД малого тазу інтравагінальне.
Саджу все зарання• 30 апреля в 19:33
Пишіть їй,якщо є контакт,або ел.адреса.
Лікарі завжди просять не дзвонити,а писати.
Ламборджини
• 30 апреля в 20:22
Ответ дляКарма хамелеона
Якщо у вас був секс, то інтравагінальне 100%
Так от тому й питаю, робить Рибка його чи ні?
Ламборджини
• 30 апреля в 20:23
Ответ дляСаджу все зарання
Пишіть їй,якщо є контакт,або ел.адреса.
Контактів її нажаль немає
Ламборджини
• 30 апреля в 23:19
Ответ дляЯ супер-пупер
Рибка робить гінекологічне.
Дуже вам дякую!