Щедрик ведрик• 30 апреля в 23:48
Ребёнок с большим размером ноги. Где
Где брать обувь?
У сына узкая нога 40 размера и ему 11 лет.
Почти все детские тм до 36 размера, некоторые до 39. Что делать дальше?
У кого была такая проблема?
Щедрик ведрик
• 30 апреля в 23:50
Ответ дляБорщичок
В чому проблема купити дорослі ?
Узкая нога. Я написала
Щедрик ведрик
• 30 апреля в 23:50
Ответ длякогдадеЦкие
А в чому проблема купити взуття в дорослому відділі?
Ширина
Брюльтик• 30 апреля в 23:51
Ответ дляЩедрик ведрик
Узкая нога. Я написала
Skechers на вузьку ногу. Пробуйте дорослі
Щедрик ведрик
• 30 апреля в 23:52
Ответ дляБрюльтик
У меня скечерс много - они на среднюю ногу, на ногу 11 летнего парня точно не подойдут
Брюльтик• 30 апреля в 23:52
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну а який вихід? Тільки шукати в дорослому відділі вузькі моделі
когдадеЦкие• 30 апреля в 23:52
Ответ дляЩедрик ведрик
Ширина
Мені здається зараз це не проблема, куча різних варіантів взуття, в тому числі на вузьку ногу... Хіба ні? Просто цікаво,не чула що прям немає на вузьку ногу 40 розміру... врешті решт то ж не 45+
Щедрик ведрик
• 30 апреля в 23:54
Ответ длякогдадеЦкие
11 лет ребёнку. Оооочень узкая нога.
Гопница-Советчица• 30 апреля в 23:55
Ответ дляЛизочек
Полнота не совпадает, 11 лет дитю
У меня 39 и очень узкая нога. У сыновей тоже узкие ноги. У старшего в 13 был 44. Младший в 12 тоже 40й носил. Кроссовки, кеды унисекс многие подходят. Конверсы, вансы вообще не представляю как люди с широкими стопами носят...
Гопница-Советчица• 30 апреля в 23:55
Ответ дляЩедрик ведрик
Вы в интертопе все перемеряли?
Чудовий каламбур• 30 апреля в 23:56
Ответ дляЩедрик ведрик
В жіночому відділі, в чоловічому…
Просто заходите и міряєте все, що є в магазині. Щось підійде.
У мене інша проблема - дуже широка нога з високим підйомом у дитини. Вже з 37 розміру дивились в жіночому відділі моделі. З 40 вже шукали в чоловічому…
Мульйонерша• 30 апреля в 23:58
Ответ дляЩедрик ведрик
11 лет ребёнку. Оооочень узкая нога.
пусть ходит босой, со своей узкой ногой.
культУра• 01 мая в 00:07
Дочка має 41 розмір ноги і їй підходить Адідас і звісно що купуємо вже в жіночому відділі, а не в дитячому.
Попельшка• 01 мая в 00:10
Беріть пуму. В мого така ж нога. В пумі багато кросівок унісекс. До 40розміру можете брати і в жіночому розділі. Наувужчі - модель пума турін. Вони спереду мають такі вставки, як на фото. За допомогою цих вставок відрізните від пума ранер. Пума ранер теж класні, універсальні. В мене син в них ходить в школу з осені по весну, носок можна товстіший вдіти.
Крапипопка• 01 мая в 00:12
Ответ длякогдадеЦкие
Строение детской и взрослой стопы отличается, особенно видно по пятке, во взрослой обуви она просто огромная.
Молода і нерозважлива• 01 мая в 00:14
Ответ дляЩедрик ведрик
Узкая нога. Я написала
Автор, Бартек полномерные, и на узкую ногу,посмотрите. Тоже мучения были.
Брюлик в стразах• 01 мая в 00:15
Автор, у моего среднего сына широкая стопа(как у меня) и на данный момент 46 размер. Все время сложно подобрать что-то удобное. Как и мне.
У мужа очень узкая стопа и он вполне успешно обувается даже на финальных распродажах.
Прокачую сідниці• 01 мая в 00:17
Ответ дляЩедрик ведрик
Узкая нога. Я написала
я купувала жіночі моделі (ті які схожі на чол)
Молода і нерозважлива• 01 мая в 00:17
Ответ дляПопельшка
Ось фото з інтернету
Да, кстати, Пума тоже ок, есть удобные и лёгкие.
Тирамісу на терасі• 01 мая в 00:18
Так , Бартек дуже вузеньки зазвичай, зайдіть в Дитячий світ, там багато взуття, подивіться на ОЛХ прольотів багато по розмірам, ось сьогодні продала чоловічі круті замшеві брендові туфлі 45 і дуже вузеньки, іноземні магазини вказують повноту. У доньки з 12 років 42 розмір, а це вам не ваш 40)), в магазинах взагалі немає 42 р взуття, тільки кросівки і в чоловічому відділі чи унісекс, так і шукаємо, ще сайти Модіво, Ансвер, ЕССО часто бувають вузьки, дорчеи тут на КІдстафі і дивіться в продавалці взуття, ЕССО дешевше ніж в магазинах.
Поліпривіт всім• 01 мая в 00:22
У моего в 11 лет стал 45 размер
Берем просто кроссовки. Сейчас у него найк.
Он их круглогодично носит. Но вот пятки внутри начали рваться. Надо что-то новое покупать.
Тирамісу на терасі• 01 мая в 00:23
Ось я обрала розмір, стан новий і в пошуку слова на вузьку ногу
Щедрик ведрик
• 01 мая в 00:35
Ответ дляГопница-Советчица
У меня средняя нога )
Была чуть уже, но все равно не узкая - вся обувь нормально из перечисленных вами.
У сына нога отца - очень узкая и мой подъем (точнее его отсутствие).
И теперь у меня задачка - найти что-то узкое на липучках 40 размера