Їжак в панчохах• 01 мая 2025
Діарея 5 день, що може бути?
Вже добу нічого не їм, але не допомагає нічого. Сорбенти різні, ентерол, ніфороксазид. Що може бути? Які ще варіанти допомогти?
Слоник-тоник• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Ні, не можу, ніякий, завтра до гастроентеролога записана, але страшно, накрутила себе.
А чого ви накручуєте? Температури і рвоти нема уже добре. Крові я так розумію теж немає. То якась фігня у вас, нічого серйозного, пройде. Лікар щось порадить дієве
Слоник-тоник• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Так, пила. Боюся щось їсти, все виходить таке, як і заходило майже ((((
Ферменти мабуть треба додавати. Ви правильно зробили, що записалися до гастроентеролога. То все легко лікується.
Байрактара• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Не лякайте мене, мені і так страшно. Боюсь щось їсти. Воду не міняла.
Кушать нужно, чтоб питать мозг кислородом, иначе будет гипоксии и отмирать нейроны будут в Головном мозге. Если это длится неделя, ничего страшного. Но кушать нужно.
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну так у вас сахар упадёт окончательно и потеряете сознание . Я вас не пугаю это реальность. Давайте перечисляйте Какие таблетки в день Вы пьёте сейчас
З 10 квітня все це п´ю. Гормон 26.04 припинила пити, як і призначали. Все інше пила до вчора. Сьогодні ще не пила, не знаю що робити, пити, чи ні. Там 3 місяці все треба пити.
Слоник-тоник• 01 мая 2025
Автор, у моєї дитини подібне було після лікування пневмонії декількома антибіотиками. Почалось таж не одразу після антибіотиків, а згодом. Що не з´їсть - зразу на горщок, як наче там пряма кишка, нічого не затримувалось. Гастроентеролог призначив правильне лікування і все пройшло дуже швидко. Не переживайте. Пийте багато води, якщо не хочете їсти. Рео купіть, чи регідрон розводьте і пийте
Байрактара• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Ясно, у вас нарушена работа кишечника. Придется пить специальные таблетки по часам, чтоб запустить работу кишечника. Не запускайте, А то срк появится. Его я лечила пол года.
Когда врач будет выписывать, если не выпишет таблетки Альфа Нормикс, то спросите за них. Они считаются лучшими. Кушайте рис и сухарики, все наладится. Эти все последствия лечения от АБ
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую, що заспокоюєте, діти малі. Темпи немає, але ввечері, як шкіря гусяча стає і ніби лихоманить.
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляБайрактара
Що порадите з´їсти?
Слоник-тоник• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Я думаю, що зараз то все треба припинити приймати. Як налагодиться з кишківником, то тоді почнете лікування по схемі.
Спасу мир• 01 мая 2025
Энтерол или сахаромицеты булларди попробуйте. Вообще у меня диарея - триггер, я болела псевдомембранозным колитом, лечилась в целом около полугода, причиной были антибиотики после операции. Но там и температура кроме диареи... Сейчас при расстройстве желудка принимаю сахаромицеты.
Дякую_аж_підскакую• 01 мая 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я не пропоную їх пити без лікаря. Я пропоную звернутися до терапевта/інфекціоніста.
Якби діарея була від АБ, то вона б почалася одразу при прийомі АБ, а не через 1,5 місяця.
Що ви лікували?
на самом деле может и через и 2, и даже через 3 месяца, если антибиотики спровоцировали развитие псевдомембранозного колита
Но обычно, конечно, начинается раньше
Слоник-тоник• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
То не дивно, стільки поносити. Організм мусить якось реагувати.
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляСпасу мир
Пила ентерол, нічого.
Спасу мир• 01 мая 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Но обычно, конечно, начинается раньше
у меня было, выше писала.. через неделю. три раза в больнице по две недели.. вспомню-вздрогну..
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляСпасу мир
А що робили в лікарні вам?
Дякую_аж_підскакую• 01 мая 2025
Ответ дляСпасу мир
да, та еще зараза, особенно если в тяжелой форме
Спасу мир• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А що робили в лікарні вам?
ой таблеток ведро по часам, включая два вида антибиотиков, капельницы. я похудела на 10 кг почти
Міряю від одиниці• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Конечно не пить. Смысл? Оно не задерживается а кишечник раздражать иожет. Пейте чай сладкий крепкий и лоперамид по инструкции
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
А цукор не провокує діарею?
Міряю від одиниці• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А цукор не провокує діарею?
Нет. Вам нужно что-то мозг поддержать и вцелом организм. Рис, сухари и сладкий крепкий чай- стандартная схема. Плюс лоперамид
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Дякую!!!! Піду сухарі робити.
Всім дякую за підтримку, а то самій так страшно.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
З лікарнями все складно. Завтра до гастроентеролога в приватну записалася. Виділила собі окремий санвузол.
Отдельная посуда, мойте руки с мылом перед и после всего, дезинфицируйте. Пейте жидкости больше, чтобы не было обезвоживания, желательно с электролитами. Гастро тут не сильно поможет, инфекционист скорее нужен
Поки пити крепкий чорний чай з сухариками, рис, овочі та молочку прибрати. Там інфекція, я би вже Левомецитин пила б та від дегідратації щось, бо електроліти вилітають мгновєнно. Вам енфікцеоніст потрібен, а не гастроентеролог, який і направить до нього ж. Вам пробу калу треба здати і висіяти ту бактерію та швидко лікуватись, 5 днів - я б вже здохла без лікування. Це як ви схудли за цей час(((
ГейТуда• 01 мая 2025
Здайте кал на клострідії А,В токсини. Бажано сьогодні. Ентерол, регідрон. Все, що ви п’єте з БАДів відмінити. Рис, яйця, сухарі, чорний чай, філе курки відварне. Можна ще здати кал на бакпосів. Хай буде. І ЗАК.
Їжак в панчохах
• 01 мая 2025
Ответ дляtereska
Левоміцитин теж пила, нічого не міняє стан. Калу немає, а просто жовта вода замість нього. Завтра почну з гастроентеролога, а далі буду розбиратися.