Ваша прЭлесть• 01 мая 2025
Поляки щось не те роблять(
Вчора запостила полька, яку знаю з дитинства. Подруга моєї мами. Не розумію ці коливання в їхньому суспільстві. Невже не розуміють, що це лише на руку кацапам. А вони не є такі сильні, як їм здається.
Як Ваше оточення в Польщі відноситься до таких речей?
За посиланням поляки здирають прапор України, кидають у них.
оксюморон• 01 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Що означає недоступне ? Вони ліниві і не хочуть вчитися. Навчання безкоштовне . Абсолютно доступне . Плюс відсутність оподаткування зарплатні до віку 26 років зробили свою справу: навіщо це час втрачати на освіту, коли можна заробляти не 22 злотих на годину, а 30 ?
У ліцеї та університеті , де вчиться моя дитина , більшість з них не ходили на заняття, а на іспитах - беруть квиток, кладуть його назад і просто виходять . При вступі на курсі сина було більше 100 чоловік. До випуску дійшло тільки біля 30 чоловік. На спеціальність сина -12 чоловік. Зараз вчиться у магістратурі. Оплата - 100 тис грн на семестр. Для нас теж це дуже дорого. Але освіта в пріоритеті. Для поляків - ні . У нас кожен має 1-3 вищих освіти. У них - одну вищу має тільки кожен третій- пʼятий. У кращому випадку
А у нас в стране жизнь лучше, чем в Польше? Тогда судя по жизни в нашей стране, без войны даже если, нужно меньше учиться и больше работать.
Чучело-Мяучело• 01 мая 2025
Вчера только из Варшавьі- много наших прапоров, ну не как в 22, но , практически ,на каждой улице в центре. И над ’ Пьяной вишней’))))))) Никто не срьівает, никто не посьілает....
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляKorsika999
Не флага, а день Конституции, и он 3 мая
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – polskie święto wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004[1], obchodzone między świętami 1 maja (zwanym Świętem Pracy) i 3 maja (Świętem Narodowym 3 Maja).
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Яка пільга? 40 злотих за людину платили. Ви не в курсі, як в одну кімнату по 2 сім’ї селили, щоб більше грошей заробити?
А розповісти вам, що Польща майже не витратила власних коштів на українців? Поцікавтесь, скількі грошей їй з ЄС було виділено в 22 і 23 роках.
А нічого що виплати були введені пізніше ніж день коли вибухнула війна
І поцікавтесь тоді скільки з виділених грошей таки отримала Польща
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляАлиса Куклачёва
Думаю, Ви не досить уважно прочитали мій допис і особливо той, на який я відповідала. Мені доводили, що поляки - це великі благодійники.
Таки допомагали біженцям , а от українці українцям не дуже
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Ці сто вищих освіт не варті однієї нормальної
І еміграція і евакуація це довела
Алиса Куклачёва• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
З цього твердження в нас і почалася дискусія. Прекрасно, що ми дійшли консенсусу.
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Загалом, сума фінансової підтримки, яку Польща отримала від ЄС для допомоги українським біженцям, становить приблизно 1,6 мільярда злотих (близько 340 мільйонів євро). Однак, за оцінками, витрати Польщі на підтримку українських біженців перевищили 12 мільярдів євро, що становить понад 4% ВВП країни
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Розповіла непідтверджену інфо
Хоча не дивно - відомий персонаж який все знає і кругом був
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляАлиса Куклачёва
На ваш погляд
І ок
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Українські прапори досі висять не лише в Польщі, а й в багатьох інших країнах ЄС. Це прояв солідарності до країни у війні. Не треба шукати інших сенсів
В інших країнах,якщо ви були,то бачили скільки мігрантів самих різних національностей,чого не скажеш про Польщу. Ця солідарність нав´язана полякам владою,побачите після виборів чи висітимуть.
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Ну так везде есть исключения. Они иногда и на украинках женятся) просто соотношение французов женатых на иностранках и поляков - несоизмеримо.
Не иногда,а очень много,особенно сейчас. Подписана на польского юриста, там каждый день несколько вопросов от украинок которые или замужем за поляком или выходят замуж. И многие поляки женаты на иностранках - Хорватия,Литва,Молдова,Украина и тд. В Англии познакомилась с полькой у которой муж бразилец. Я бы сказала, что это наши редко вступают в брак с иностранцами.
Тумба-юмба• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Дай Бог поляки не відчують того, що відчула Україна і інші країни, де нещодавно були або є війни 🙏🏻
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляСмайлик
поляки любят свое-язык, культуру, свои флаги...да я встречала таких которые говорят, что не нужно чтобы были развешены укр,флаги они хотят видеть свои....если честно ,я с ними согласна, зачем украинцы приезжают в чужие страны со своими атрибутиками, в то время как в своей стране они с ними не ходят?!если вы приехали в чужую страну -то уважайте народ, нацию, культуру, язык той страны там где вы, зачем ’навещивать’ свое?!
Зачем поляки приезжают в Англию и Германию и развешивают свои флаги?)
Тумба-юмба• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
На жаль, на жаль…
черная мамба• 01 мая 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Поляки такими были всегда по отношению к украинцам, всю нашу историю.
так і є. Чомусь вони вважали себе панами, а нас рабами((
Ламборджини• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
Это зависит от местности, вы же понимаете? В маленьком городе - больше рабочий класс, в крупном -нет.
Крупных городов у них не так много
Смайлик• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
я в Германии была не видела польск.флагов, про Англию не скажу
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляСмайлик
В Германии даже российские есть,не то что польские
Смайлик• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
в рос.я поверю,но тоже не видела, там кварталы их живут, а мы же про поляков говорим
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляСмайлик
да ні ,навпаки, кого там тільки нема-й з країн совка,негрів, китайців, ідусів зараз багато але всі уживаються..я би сказала Варшава як транзитна зона, приїджають-уїджають тому вони й англ.мову гарно знають
Поляки знають англ мову бо їздять батрачити в Англію, в Англії 1 млн поляків на данний момент. І якщо порівняти Польшу і Англію то так,поляки мононація)) Я сьогодні була в Лондон зу, то 90% відвідувачі араби,на тому тижні у науковому музеї було повно поляків з дітьми.
БоХатая• 01 мая 2025
Ответ дляСмайлик
Они в окнах свои флаги развешивают. Как-то мне попалась в Лондоне квартира где на всю стену в комнате был польский флаг))
Звездолётчица• 01 мая 2025
Ответ дляБаррикадница
Поляки себя вообще считают где то близко к немцам)
Корона им на глаза наползает. А когда они у немцев работают то колпак
Смайлик• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
флаги в квартирах-это одно и личное дело каждого
Звездолётчица• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Для полек мужья - иностранцы такое же обычное дело как и для наших. А вот наших могут быть за гражданами Польши но не факт что поляками. Кстати, поляки француженок любят. Но вот с нашими, с бразильянками и хз ещё кем это все равно очень небольшой процент именно от поляков, а не от граждан Польши
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляЛамборджини
Крупных городов у них не так много
В Украине тоже. Что вы хотите доказать? Что в Польше неучи а в Украине сплошь интеллектуалы? Серьезно?
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Откуда у вас такая статистика? Полно браков украинка - поляк. Поляк немка и тп. И испанцы тут не редкость. Это естественно небольшой процент. Больший всегда свои местные.
Inconvenient• 01 мая 2025
Ответ дляБаррикадница
Интересно почитать комментарии украинцев на этом форуме о Волынской резне. Я не встречала, може, пропустила
Но их же несложно найти. Вот, например:
smilingsky2010• 03 вересня 2024
Відповідь дляТетянаРоманцова
Мы платим за грехи наших предков
Так пусть они сразу заплатят, Волынская резня - это самооборона
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3597304-1
sammy•
16 липня 2024
Відповідь дляElena_Chornaya
да хотелось посмотреть к чему приведет статья - к культурной дискуссии или, как обычно, к оскорблениям и не желанием признать, что украинцы в прошлом не такие святые
Ще раз: поляки не вбивали українців? Де територіально трапилася волинська різня? Чому захищаєте поляків? Вони й самі непогано цю фрази вивчили- тулять їх де треба і де не треба. Тільки чомусь про гріхи своїх предків не хочуть згадувати,дивно,так?) До речі, як і ви)
smilingsky2010• 03 вересня 2024
Відповідь дляТетянаРоманцова
Мы платим за грехи наших предков
sammy•
16 липня 2024
Відповідь дляElena_Chornaya
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Не тільки тому. В ліцеумі після вступу тестування на рівень знань, після - 3 групи сильні, середні, слабші. Англійська кожен день. Постійно тестування. Та тільки лінивий не вивчить. В нас і близько не так.
Звездолётчица• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
А у вас откуда такая статистика? Я жила в Польше, куча знакомых, друзей в разных городах. Я уже писала про то какие поляки женятся на украинках.