Ваша прЭлесть• 01 мая 2025
Поляки щось не те роблять(
Вчора запостила полька, яку знаю з дитинства. Подруга моєї мами. Не розумію ці коливання в їхньому суспільстві. Невже не розуміють, що це лише на руку кацапам. А вони не є такі сильні, як їм здається.
Як Ваше оточення в Польщі відноситься до таких речей?
За посиланням поляки здирають прапор України, кидають у них.
Inconvenient• 01 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну ви порівняли Польщу і Ірландію. На виплати дійсно халявщики поїхали. Особливо в Ірландію, ще й скаргами різні департаменти завалювали. І іжа їм не така, і білизну не тоді і не так перуть…
Не всі, в сусідньому селі всі вакансії зайняті, Українці один одного навіть підсиджують, щоб відібрати роботу в інших. Я не халявщик, і якщо будь-який спеціаліст не працює за фахом, він втрачає кваліфікацію. До того ж, отримувати зарплату набагато вигідніше, ніж виплати. Єдина перевага, якою я скористалася - навчання в університеті, але такою нагодою скористалися б усі. Але люди, яким все не так, є, нажаль.
Наездница• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Досить почитати коментарі Українців стосовно Волинської різанини, хоча б на цьому форумі або на Youtube, щоб зрозуміти причини такого ставлення. І у будь-якій країні мало кому б сподобалися розвішені іноземні прапори.
Українці самі толерантні!
Дозволяють вішати будь-які прапори чи символи у своїй країні . Он на центральній площі менора і всім норм.
Стрекозей• 01 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
То хто їм винен? Горбатого могила виправить. Які тупі люди, Господи
Читаю багато різних форумів і укр і польських . Так от, вони не вірять в те, що Росія насмілиться йти війною на НАТО. А з подачі рос ботів зараз взагалі розганяють тему , що це наша пропаганда і ми вже задовбали їх цим , робимо з себе жертву і розказуємо, що стоїмо щитом за них , за Європу . Їх думка така, що ми нероби, ледарі і їх використовуємо . Наша влада заробляє на війні великі гроші в вона нам вигідна і ми не хочемо її закінчувати , адже прекрасно живемо по Європах і у себе, ходимо по ресторанах і нічого , на їх погляд, не виказує, що у нас війна .
Насправді настрої не дуже гарні для нас . Останніх 2 роки нас ненавидять . Русня з початку війни активно розігнала тему Волинської різні , болючу на них тему, яку вони радісно підхопили і тепер у них одна відповідь : ми бандерівці, які живцем разами і знущалися з поляків , вагітних та дітей . А замість покаяння- поставили Бандері памʼятник і зробили з нього нац. Героя .
Вони забули як Росія на них напала і землі відібрала, вони забули Катинську трагедію . У них зараз один ворог, якого вони люто ненавидять : українці. А більшість з них навіть на можуть сформувати чітку відповідь за що ненавидять. Просто за національність . Коли намагаюся пояснити, що це все є рос інформаційна війна, пропаганда - заперечують
Inconvenient• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
А шо поляки мало українців різали?
Тобто звіряче вбивство беззахисних дітей, жінок, літніх людей - виправдане? Не у 16-му столітті, а у 20-му? І на яке ставлення в такому випадку ви розраховуєте?
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляЛамборджини
Я вижу, что не одни сплошь интеллектуалы) больше рабочий класс
Это зависит от местности, вы же понимаете? В маленьком городе - больше рабочий класс, в крупном -нет.
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Насильство не виправдане ніколи. Будь яке.
Стрекозей• 01 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
А зачем в чужой стране вешать свой флаг? В Украине так делают?меня бы тоже бесило если в Украину понаехали и делали из страны свою родину. С флагами и прочим.
Хочется заявить о себе и напомнить ну станьте на площади в вышиванке час перед камерами постойте и всё. Зачем развешивать флаги по всей стране? Это Польше,не Украина. Вы не дома.
Прапор висів на закладі державної служби . Тобто прапор вивісили самі поляки . Українці тут ні до чого .
Мама Никитки-2• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Тоді ви виключення з правил. Там де виплати вистачає на більш менш нормальне життя відсоток працюючих українців стрімко наближається о 0
Баррикадница• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Интересно почитать комментарии украинцев на этом форуме о Волынской резне. Я не встречала, може, пропустила
Inconvenient• 01 мая 2025
Ответ дляНаездница
Українці самі толерантні!
Але у Поляків свої закони правила і їх треба поважати. Прочитайте коментарі до відео. Ми в гостях. Я, наприклад готова прийнятив своїй квартирі гостей з котами і собаками, але якщо інші в своїй не хочуть - це їхнє правило. Хоча це, мабуть , невдале порівняння.
Алиса Куклачёва• 01 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Яка пільга? 40 злотих за людину платили. Ви не в курсі, як в одну кімнату по 2 сім’ї селили, щоб більше грошей заробити?
А розповісти вам, що Польща майже не витратила власних коштів на українців? Поцікавтесь, скількі грошей їй з ЄС було виділено в 22 і 23 роках.
Думаю, Ви не досить уважно прочитали мій допис і особливо той, на який я відповідала. Мені доводили, що поляки - це великі благодійники.
Ваша прЭлесть
• 01 мая 2025
Ответ дляоксюморон
В Украине могло быть не меньше лайков. Это ни о чем не говорит. И тем более раз он антиукраинский, может у него какие-то сторонники и есть. Но не факт что прямо массово.
Я не понимаю, на мерии висели только польские и украинские флаги или еще какие-то? Может там и других стран флаги висели, и их они тоже посрывали. В польском видео называется ’идем срывать чужие флаги’, а не ’идем снимать украинские флаги’.
У меня ощущение, что раздули просто.
Ні, якраз український пішли знімати. І він про це говорить відкрито. Це з його сторінки. Прапор висів на підтримку України. Там ще був польський та Європи.
Баррикадница• 01 мая 2025
Ответ дляПочемучка
Звісно , вклад
Коли поляки з дитячими візками чекали в перемешлі жінок з дітьми - одразу ясно було Вклад їде
Наши друзья поляки первые звали нас бесплатно жить к себе столько времени, сколько понадобится, в феврале 22г. Если надо, встретили бы на границе Польши. Пару лет назад они бесплатно гостили у нас в пригороде Киева. И среди поляков, и среди наших много есть нормальных адекватных людей.
Inconvenient• 01 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Якби Українці вибачилися за Волинську різанину, одразу надали можливість ексгумації жертв, то не було б сенсу і привіду використовувати ці провокації. Так, це провокації, на цьому форумі їх було 3, але вони виявилися вдалими. І в Катині (і не лише в Катині) розстріляли військових, а під час Волинської різанини вбивали цивільних.
Мама Никитки-2• 01 мая 2025
Ответ дляАлиса Куклачёва
Аааа, тоді вибачте.
Баррикадница• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
В Катыни украинцы расстреливпли поляков? Или все же русские?
Наездница• 01 мая 2025
Ответ дляУси Пуси
Історична істина для усіх рожевих:
пшеки (пшекія) - це абсолютно те саме що й кацапи з кацапії.
Однакова пихатість, однакові тер. претензії до України, різниці тільки дві:
1) пшеки на заході, а кацапло - на сході.
2) пшеки були тим самим для нас до 17 сторіччя чим зараз для нас є кацапи, кацапи просто перейняли пальму у пшеків.
У роки Хмельниччини українці так само ненавиділи пшекію як і зараз кацапію.
Підхід був тоді той самий, ’нормальні’ українці для пшеків були лишень ті які ополячені та окатоличені (те саме що - російськоєзичність та рпц), а українськомовні українці за Україну то для пшеків було - бидло,
Якщо коротко, то не люблять люди один одного
І так по всьому світу
Шкала Радощів• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Слухайте, у поляків та українців складна історія взаємин, і вбивства були з обох сторін, тільки поляків тероризували ще і перевдягнуті гебешники, плюс активна рашапропаганда. Будь-які вибачення за минуле можуть бути тільки взаємними
Inconvenient• 01 мая 2025
Ответ дляБаррикадница
Я разве писала, что Украинцы? Вот что пишет по этому поводу Britannica:
Katyn Massacre, mass execution of Polish military officers by the Soviet Union during World War II. The discovery of the massacre precipitated the severance of diplomatic relations between the Soviet Union and the Polish government-in-exile in London.
Сталина, я бы в первую очередь назвала в качестве основного преступника.
Стрекозей• 01 мая 2025
Ответ дляЛамборджини
Конечно. Большинство поляков тоже работают на заводах, фабриках, магазинах. У них наличие высшего образования вызывает удивление, потому что большинству из них оно недоступно было)
Що означає недоступне ? Вони ліниві і не хочуть вчитися. Навчання безкоштовне . Абсолютно доступне . Плюс відсутність оподаткування зарплатні до віку 26 років зробили свою справу: навіщо це час втрачати на освіту, коли можна заробляти не 22 злотих на годину, а 30 ?
У ліцеї та університеті , де вчиться моя дитина , більшість з них не ходили на заняття, а на іспитах - беруть квиток, кладуть його назад і просто виходять . При вступі на курсі сина було більше 100 чоловік. До випуску дійшло тільки біля 30 чоловік. На спеціальність сина -12 чоловік. Зараз вчиться у магістратурі. Оплата - 100 тис грн на семестр. Для нас теж це дуже дорого. Але освіта в пріоритеті. Для поляків - ні . У нас кожен має 1-3 вищих освіти. У них - одну вищу має тільки кожен третій- пʼятий. У кращому випадку
Шкала Радощів• 01 мая 2025
Ответ дляСмайлик
поляки рос.мову вже давно забули, або якщо її памятають то роблять вигляд що не знають, у них люди об’єднані ідеєю, любять своє...у нас нема такого в суспільстві, хіба ото зараз може патриотизм виріс та почали на балконах прапори розвішувати й то це одиниці, переважно на ЗУ...от у вас є прапорець на балконі?!а тут як свято свободи, більшість їх розвішує
На мерії, про яку мова у відео, теж українці прапор повісили?
Inconvenient• 01 мая 2025
Ответ дляШкала Радощів
Може тоді воно і було б взаємним.
Шкала Радощів• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Може тоді воно і було б взаємним.
Це вже справа дипломатів, як це все організувати
Подібне було у багатьох прикордонних місцевостях у різних країнах, я вже не кажу про епоху географічних відкриттів і знищення цілих народів сучасними найбільш демократичними країнами або скільки людей вбила церква. Немає ніякої необхідності під час війни у Європі зводити старі рахунки
Туся муся• 01 мая 2025
Ответ дляPrervana
Работают там, где мог бы работать поляк?
Тобто, поляки віддають роботу українцям замість поляків ?
Ви самі зрозуміли, що написали ?
Українці там працюють, бо є попит !
Ви самі зрозуміли, що написали ?
Українці там працюють, бо є попит !
Тумба-юмба• 01 мая 2025
Ответ дляАлиса Куклачёва
Харків´ян. Те, що запрошення звучить не вперше, не виправдовує ваш цинізм. І де ви були? На ринку Барабашова? Бо ті, хто був в наших театрах або філармонії, повертаються або хочуть повернутися.
Я була в Ха до війни. Красиве чисте місто
Стрекозей• 01 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Передивіться більше інформації : кожен український президент перепросив у польського народу з трибуни за ці чорні сторінки спільної історії . Чому вони сьогодні маніпулюють питанням вибачень ? Скільки ще разів треба вибачитися ? А ексгумація їм конче потрібна саме зараз , під час війни , під ракетами ?
І ще прочитайте більше інформації про цю трагедію , що їй передувало і як мстилися поляки ? Вони теж різали і палили цілі села українців . Але ж їм ніхто це до вини не ставить . А « совєцька власть» не давала нашим історикам все задокументувати і розібратися щоб розставити всі крапки над і . Тому висвітлено все на сьогодні, досить однобоко і доведено, що користуючись ситуацією польські історики значно завищили цифри жертв. Наприклад у селі проживало 10 тис людей , 8 сімей виїхало до Польщі . А в переписі жертв врахували і всіх членів родин , які давно виїхали і не проживали у цьому селі.
Тумба-юмба• 01 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Ну вони страшенні націоналісти, всюди польські прапори на будинках,балконах. Ви в Україні таке бачили десь? І мову вони свою бережуть, всі хто в Польщі мають розмовляти польською. Я і так здивована що вони стільки часу дивилися на укр прапори по всій країні, в Україні їх стільки не висить.
Українські прапори досі висять не лише в Польщі, а й в багатьох інших країнах ЄС. Це прояв солідарності до країни у війні. Не треба шукати інших сенсів
Korsika999• 01 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В ПОЛЬШЕ ЗАВТРА ДЕНЬ ФЛАГА, поэтому ,видимо,сняли
Не флага, а день Конституции, и он 3 мая
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
У нас кожен має 1-3 освіти??? Це де, вибачте??
Так, в крупних містах багато хто запитує дитину до ВУЗу і вона отримує спец по якій ніколи не буде працювати. Сенс? Витратити 5 років...
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
І нічого поганого в відсутності освіти немає. Середні здібності, немає бажання - іди працюй. Я розмовляла з місцевими, це ок йти в технікум або й не йти взагалі. Але там і батьки без освіти.