Чарівна патика• 01 мая 2025

Видалення зубів мудрості 15-16 років

Зуби під яснами. Хто видаляв дітям чи сам проходив це, розкажіть, скільки часу зайняло? Яке знеболення та чи було боляче, неприємно? Як заживало? Яка вартість? Може порекомендуєте хірурга у Львові?
Блакитне небо• 01 мая 2025
Видаляли на вул.Пекарській 69А, все ок
tereska• 01 мая 2025
Що вам ортодонт каже після консультації, які перспективи росту та чи будуть якось впливати на весь зубний ряд?
Намазюкана нішою• 01 мая 2025
Удаляли по одному , один зуб 3 тыс . Интервал месяц. Через 7 дней снимали швы. Дочка на боль не жаловалась, пила антибиотик и чем-то полоскала , не помню как называется. Под местной анестезией
Свій варік• 01 мая 2025
місяць тому робили в Києві.
1. Шукайте щелепового хірурга,а не просто стоматолога. Бо можна наробити біди.
2. Виривається по 2 шт з однієї сторони під анестезією.
або усі 4 під заг.наркозом (мед.сон).
3.Ми робили по 2 шт,бо наркоз це не є добре,виривання зубів це не та операція що потребує заг.наркозу. Після наркозу боляче істи і опухає щелепа добряче. тому їсти якраз можна на іншу сторону. якщо всі 4,їсти3 дні через трубочку,все ниє і болить. ми робили по 2 з перервою 3 тижні. шви знімали п=за протоколом через 14 днів. Аб приймати 5 днів при кожному видаленні.12 тис.грн за усе.
під заг.наркозом 20 тис. 12 за азуби і 8 анастезіологу
Не гавкаю- но охраняю• 01 мая 2025
Видаляли на Зоологічній під медикаментозним сном. Зажило швидко, процедура продовжувалася близько години, дорого
4есотка• 01 мая 2025
откуда взялась эта мода удалять всем поголовно зубы мудрости на всякий случай?
Мрію про пончик• 01 мая 2025
Доньці 17, плануємо під медикаметозним сном видаляти у червні, як здасть вже нмт. Вони у неї практично горизонтально у щелепі і давлять на сусідні, там корені на знімку вже навіть вигнуті. Лікар дав список аналізів і розрахунок по вартості. Близько 15 тис.
Свій варік• 01 мая 2025
Ответ для4есотка
а де ви побачили на всякий случай? щоб потім не платити по 40 -50 тисяч за брекети. і не ходити з кривими зубами. після знімка все видно. у нас всі зуби мудрості росли під кутом 45 град.
Намазюкана нішою• 01 мая 2025
Ответ для4есотка
У нас нижние уже давили на семёрки, верхний были высоко. Мы из Харькова, я только там знала хирурга хорошего , а с дочкой уезжали за границу на учёбу. А тут с этим беда. У сына начали прорезываться в 26 лет, стали двигать, все что посоветовали - пить немисил от боли.
Істеріомама• 01 мая 2025
видаляйте ультразвуком - не так травматично
Намазюкана нішою• 01 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Нам доктор не захотел по сном, говорит должен разговаривать с пациентом. Но потом мне рассказал, ваш ребёнок ходит как на маникюр, я больше боялся, потому что реально верхние очень высоко, на неё смотрю, спрашиваю её как она ( когда пилил зубы) , а она глазами улыбается
Пилосмок працює• 01 мая 2025
удаляли по два, с интервалом в две недели. мой сын перенес удаление гораздо проще чем я
Мрію про пончик• 01 мая 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Нам, навпаки, порадив. Бо дуже великі і глибоко. Плюс брекети стоять. Каже, що краще відмутичитися за один раз і все. Не пити двічі антибіотики та ходити зі швами. Але ми і в часі обмежені: зараз 11 клас закінчити спокійно спочатку треба, весь вільний час розпланований під репетиторів, а в серпні вже переїжджати...У цього лікаря я 4 імпланти собі поставила, легка рука.
автор Чарівна патика • 01 мая 2025
Ответ для4есотка
Це роблять не на всякий випадок, а робиться знімок і дивляться, як ростуть і впливають на зубний ряд, тоді приймається рішення. У подруги почав рости після 40, зуби гармошкою стали
ProstoKoschka• 01 мая 2025
Ответ дляСвій варік
місяць тому робили в Києві.
або усі 4 під заг.наркозом (мед.сон).
Сину видаляли і під мімцевим, і під загальним. Ніякої трубочки і набряка майже не було. А от після місцевого був великий набряк.
ProstoKoschka• 01 мая 2025
Ответ для4есотка
Якщо не знаєте причини, нащо ляпати про ’моду?’
ProstoKoschka• 01 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Он одна мадам пише, що видаляють такі зуби через моду
Мрію про пончик• 01 мая 2025
Ответ дляProstoKoschka
Угу, то вона не стикалася. У нас у сім´ї у чоловіка і у двох дочок такі зуби мудрості спадково. У нього почали прорізуватися після 30 років, нагнало так, що робили операцію і потім два тижні лікарняного. У старшої доньки різко схопив у 20 років у чужому місті, куди приїхала на 3 дні до подружки, теж шукала п´ятий кут і лікаря терміново, бо біль був адський, видалили один, з другим змогла доїхати додому (добиратися добу). Молодшій тепер все планово.
Скорая помощь• 01 мая 2025
Дочке удаляли в 12 лет, ещё не было корней. Тоже по два под местным наркозом. Отёк сильный был. Обошлось 10 тыс. Искала именно челюстно-лицевого хирурга.
Сыну 16, тоже хочу удалить. У мужа повылазили и внизу весь ряд сдвинули.
Свій варік• 01 мая 2025
Ответ дляProstoKoschka
все залежить від організму. у класі виривали десь 8 осіб. набряк у всіх. набряк не від наркозу, а від того що розрізають нижні ясна. і зашивають. коли зуб глибоко ще сидить. в нас класний щелеповий хірург був з війс.госпіталю. там ас у своїй роботі. до нього потрапити- то квест. бо хочуть усі.
Свій варік• 01 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
вот и у нас так, когда еще не біло корней.,дочке удалили
Свій варік• 01 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
чого так всі аб бояться? після аб кишківник сам відновлюється за 14 днів, а з йогуртом за тиждень. а від заг наркозу у Львові померла дитина в січні чи лютому,про це писали,а в Києві теж помер хлопчик. НЕ треба той наркоз пхати скрізь,це не полосна операція, щоб була така необхідність. . на дурнях заробляють анастезіологи)))
Намазюкана нішою• 01 мая 2025
Ответ дляСвій варік
Я в свое время столкнулась с тем, что частные клиники не удаляют зубы молочные без анестезии.
ProstoKoschka• 01 мая 2025
Ответ дляСвій варік
В сина зуби були глибоко, набряк був незначним.
Завжди з рушником• 06 мая 2025
Ответ для4есотка
Тому що в підлітків немає ще коренів, тому не так больно і травмовано