Мона_Лиса• 01 мая 2025

В мене одне питання, чому людство не вигадало корм для людей?

Для активних, низеньких, жінок, чоловіків, дітей, старших, молодших.
Гіпоалергенний корм, для здорових кісток, для нирок.
Чому все для котів?
Дивне створіння• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ну можна без добавок.
Я ж не кажу щоб це замінило шашлик з торотм.
Але щоб в атб був відділ там де зараз мюслі продаються.
З , наприклад, кормом для підлітків
А было бы не плохо есть витаминизированный обезжиренный корм со вкусом наполеона....
автор Мона_Лиса • 01 мая 2025
Ответ дляДідова баба
Есть. Видела консервы в огромных жестяных банках -на 5 кг
Срок годности до 2035 ( 10 лет )
В них, мясо, овощи и каши переработанные
Ну ви ж самі розумієте що консерва 5 кг це не про швидкість і зручність
Дідова баба• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Та то зрозуміло, це для якогось екстрім виживання на багато людей, просто пались такі
Впевнена, що є і маленькі
Зоркая Зорро• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Тю. Ну пакет з їжею я і сама зготую.
Мова саме про корм. Ті самі гранули де вижали саму корисність з продуктів , достатньо з´їсти 100-200 грм.
Зручно брати в дорогу , або коли нема часу на поиготування
Я выше писала. Пришли к выводу, что недостаточно для мозга просто поглощения безвкусной пищи. Процесс намного сложнее. Не просто так используются все больше усилители вкуса. Соль и Сахар это базовые усилители. Важны вкус, запах, внешний вид.
Кукусик• 01 мая 2025
Здрасти, а мивина???
И консервы жуйте.
Копуша• 01 мая 2025
З давніх давен вже сушили м´ясо та рибу, щоб довго зберігати і це можна назвати ’сухим кормом’. Ще сухофрукти є. А якщо повністю штучний варіант, то я сумніваюся, що це буде корисно. Навпаки. І наш організм не настільки витривалий як у домашніх тварин, хоча і вони потихеньку генетично псуються.
дякую аж підскакую• 01 мая 2025
Ответ дляБабайко
И у меня давно такой вопрос возникал, почему не могут придумать капсулу где есть дневная норма , всё что нужно для человека. Но это не выгодно никому)))
Уже давным-давно давно это есть)
Мед питание (эти жидкие растворы), детские смеси, также смотрите фильм про питание в космосе)
наКоблучках• 01 мая 2025
Вигадали, просто наш корм більш ріноманітний.
наКоблучках• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Тю. Ну пакет з їжею я і сама зготую.
Купуйте той, що для котів ) і айда хрумати в дорозі ))
Свекруховна• 01 мая 2025
И я жду, когда придумают. Как задолбала готовка, придумывать, что же сегодня съесть. Так закинулся и пошел
ЧупакабраЗеБест• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ну капсула нехай ту мАч.
Але ось так мішок корма купив.
А там тобі і сублімований білок і клітковина, і жом бурячка, і пелюстки календули.
Жменя корма, вода і ти активний і здоровий
я думала давно такой корм изборели - пельмени
пАлАвинкА• 01 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Скорее всего это навязано, можно мозг обмануть и представить вкусным не вкусное)
Белоснежко• 01 мая 2025
Ответ дляМамин тріль
Так мля вредные, нутрициологи говорят ☝️
и невкусные
Небоброїдка• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Взяли кішку забулдигу з мусорного баку. Рахіт.
За рік - коняка, шерсть - хоч на вагу продавай.
Вы агент Маска или глобалистов?
Йосип_молодий• 01 мая 2025
вы хотите есть корм вместо стейка с салатом?
Поліпривіт всім• 01 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Какая капсула? Кишечник остановится, если съедать в день только капсулу с витаминами и микроэлементами. Нужен объем еды
Ні. Реальна історія) Ангус Барб´єрі голодував 382 дні. Він пив воду, чай та каву без цукру і вітаміни.
Кастрюлька• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ок, а чому немає на прилавках як альтернативи?
В нас віна. В мішок чи чемодан , як він там, в підвал короче.
Пакет корма, баклажка води - і всі здорові
Так есть же, консервы
автор Мона_Лиса • 01 мая 2025
Ответ дляНебоброїдка
Вы агент Маска или глобалистов?
Рекламний агент кішчачого корму. Чекаю коли ж ви запитаєте назву корму
Кастрюлька• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Почему?
Апрель Ивановна• 01 мая 2025
Ответ дляБабайко
Будут зомби, будут рыгать от однообразной еды. Это человек, а не животное.
Грушки-яблочки• 01 мая 2025
В магазинах для спортсменів точно є таке. А якщо в звичайних магазинах немає, значить замало бажаючих такий товар купити і краще призначити ті полки на щось що принесе прибуток, а не те що буде лежати поки термін закінчиться.
Всіх підсаджую• 01 мая 2025
Вот такое есть. Но тоже не на долго.
СкрипяСердцем• 01 мая 2025
Ответ дляБронетапці
Придумали. Например, нутридринк или смеси для спортсменов
челюсть атрофируется, т.к. не будет жевательной нагрузки
Кому там слова не давали• 01 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ну можна без добавок.
З , наприклад, кормом для підлітків
Не знаю як для підлітків, а на корм для чоловіків явно був би попит.
Тримаю свічку• 01 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Вигадало, ПП, так ніхто ж не їсть. Коти теж не їли б, якби не господарі, які годубть їх тим, чим вони не хочуть харчуватися.
Ну вы за всех котов не расписывайтесь. Мой кот мышей и воробьев не ест например, нам носит. Добытчик.
Доросла дівчинка• 02 мая 2025
Мівіна