Кучерявочка• 01 мая в 23:45

Обучение к горшку

Подскажите как быстро ваши дети начали ходить по-большому в горшок? Сын 5 дней ходит на горшок, но только по-маленькому, какает в трусы и все, хотя понимает что надо на горшок
На циголках• 01 мая в 23:46
Не помню, но сейчас все какают куда положено, хотя я вообще не заморачивалась никаким приучением. Дочь вообще до 10 лет в памперсе спала.
автор Кучерявочка • 01 мая в 23:47
И как понять когда можно уже на улицу выходить без памперса?
На циголках• 01 мая в 23:47
Ответ дляКучерявочка
Когда будете несколько дней подряд приходить домой с сухим памперсом
сладкий_ноябрь• 01 мая в 23:47
Дитина швидко все зрозуміє, коли горщик буде її рішенням, а не вашим.
Морожена_курка• 01 мая в 23:47
Ответ дляКучерявочка
Лето впереди, можно уже без памперсов.
автор Кучерявочка • 01 мая в 23:49
Ответ дляМорожена_курка
Лето впереди, можно уже без памперсов.
Но пока же не так жарко. Я просто сомневаюсь что он попросится в туалет
Морожена_курка• 01 мая в 23:51
Ответ дляКучерявочка
Подержите под деревом)
Далеко от дома не уходите.
сладкий_ноябрь• 01 мая в 23:57
Ответ дляМорожена_курка
Подержите под деревом)
Далеко от дома не уходите.
Навіщо дитину привчати до того, що вона може це робити під деревом?
Чи дитяча моча чимось відрізняється від дорослої?
Потішаюся• 01 мая в 23:58
Ответ длясладкий_ноябрь
Дети не могут терпеть в отличие от взрослых
Пацелуйнитуда• 02 мая в 00:00
Ответ длясладкий_ноябрь
А вы в детстве всегда домой бежали?
сладкий_ноябрь• 02 мая в 00:00
Ответ дляПотішаюся
Вміють, якщо дозріли до цього.
+ є спец горщики дорожні.
Чи от грались ви на площадці, і повели дитину в кущі біля лавок?
А якщо какати захоче, теж там? Листком прикрили і ок?
Морожена_курка• 02 мая в 00:01
Ответ длясладкий_ноябрь
😂 так и знала, что кто-то зацепится )
Расслабьтесь и не приучайте.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 00:01
Ответ дляПацелуйнитуда
А вы в детстве всегда домой бежали?
Не повірите, я не памʼятаю того, щоб я це робила десь на вулиці під деревом. Хоча багато чого памʼятаю з віку 2,5-3 років.
Пацелуйнитуда• 02 мая в 00:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Интересно, а куда тогда? Дети такого возраста долго не терпят, да только под домом постоянно гулять тоже не вариант.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 00:06
Ответ дляПацелуйнитуда
Такого це якого?
Діти 3 років вже терпіти вміють. Тому що вміють контролювати, бо дозрів мозок до цих процесів.
Якщо раніше, то який сенс?
Я дуже добре памʼятаю, як влітку дівчинка, яку мама привчала до горщика і водила без памперса, сідала на гірку і просто пісяла на неї. І так постійно.
Мало того, мама чекала, поки вона висохне, а не прибирала за своєю дитиною.
Навіщо все ще, мені не зрозуміло.
Мої діти вийшли на вулицю без памперсів тоді, колби були готові до цього.
Пацелуйнитуда• 02 мая в 00:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Такого це якого?
Якщо раніше, то який сенс?
Навіщо все ще, мені не зрозуміло.
Дети готовы к горшку с 18 месяцев, не до 3 лет же в памперсах водить. Тем более, что процесс приучения гораздо быстрее проходит, когда с ребенка полностью снимают подгузник.
автор Кучерявочка • 02 мая в 00:13
Ответ длясладкий_ноябрь
Такого це якого?
Якщо раніше, то який сенс?
Навіщо все ще, мені не зрозуміло.
Якій вік був у дітей?
автор Кучерявочка • 02 мая в 00:23
Ответ дляПацелуйнитуда
Так и есть. При упоминания горшка ребенок кричал и отказывался, сняла памперс и в этот же день пошел куда надо
сладкий_ноябрь• 02 мая в 00:29
Ответ дляПацелуйнитуда
Діти готові тоді, коли їх не потрібно привчати до горщика шляхом мокрих трусів.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 00:36
Ответ дляКучерявочка
Якій вік був у дітей?
Старший в 2.2, в 1.10 він був без памперса, тому що сам цього захотів, вночі без памперса з 2.11. На вулицю без памперса почала виводити в 2.2. Тому що він перестав в нього пісяти і видавав певні звуки, коли хотів в туалет.
Молодший повність відмовився від памперса в 3,5. На вели цю без нього виходити почав ближче до 3.
Але нікого з них не насилувала горщиком і мокрими трусами.
Молодший взагалі не мав горщика, відразу на унітаз ходив. Навіть проколів не було, все чітко.
Можна звісно було з року морочитися, тільки навіщо?
тогдалия• 02 мая в 00:44
В мене це дуже наболіле питання. Моїй 2 роки 10 місяців і ні накладка на унітаз, ні горщики, ні мультики про какашки не допомагають. І метод мокрих трусів теж не допоміг. Її ось в садок з трьох років не візьмуть. Прямо не знаю що робити
автор Кучерявочка • 02 мая в 00:49
Ответ длясладкий_ноябрь
Не зовсім розумію ваше «насилувать мокрими трусами і горщиком»?
автор Кучерявочка • 02 мая в 00:50
Ответ длятогдалия
В садок тільки без підгузка хіба?
тогдалия• 02 мая в 00:52
Ответ дляКучерявочка
В садок тільки без підгузка хіба?
В нас групу з 3 до 4 років набирають лише з липня. А зараз ж ясельна чи як там група. І то методист сказала там вже ходять не на горщик, а на унітаз. У мене є два місяці привчити. Отакі вимоги в нашому садку.
тогдалия• 02 мая в 00:54
Ответ дляКучерявочка
Питання не мені. Але от моя спочатку сідала на горщик гралась, щось там лепетала пісьпісьпісь. Але не ходила. А зараз тільки я заікаюсь за туалет, то вона з виском та істерикою тікає в куток за диван за штору(((
сладкий_ноябрь• 02 мая в 00:55
Ответ дляКучерявочка
Не обовʼязково дитині обсцикати собі ноги, речі, щоб вона захотіла ходити на горщик.
Якщо ваша ще не готова, то чекайте, всьому свій час.
автор Кучерявочка • 02 мая в 01:07
Ответ длятогдалия
Не ходила без підгузка?
автор Кучерявочка • 02 мая в 01:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Так не обсикає, пісяє в горщик. Промахи були, але без істерик
автор Кучерявочка • 02 мая в 01:10
Ответ длятогдалия
Я в ясельну буду відводити, но ще навіть не знаю які умови з цим питанням
тогдалия• 02 мая в 01:10
Ответ дляКучерявочка
Не ходила без підгузка?
В звичайних трусиках вона просто впісювалась. Я змінювала, пояснювала що наступного разу захочеш сідай на горщик ітд і тд. Намагалась не тиснути, пояснювала, але без толку. Я за пару днів замахалась її перевдягати і прати і знов вдягала підгузки.