Аноним Советчик• 02 мая 2025
Вы носите леггинсы по улице?
Или они только для спорта,танцев ,к примеру?
заварний look• 02 мая 2025
Сейчас ношу, я в положении, леггинсы самая удобная одежда сейчас, с футболкой удлиненной и рубашкой
Не пириживай• 02 мая 2025
На детскую площадку только. Раньше и по городу носила, но сейчас себя чувствую, как в колготках.
Добрая свекровь• 02 мая 2025
Ні, ніколи на вулиці. Це одяг для спорту і дому. Піжаму тако на вулицю не ношу, купальник, домашні капці.
Mrs.Sexuality• 02 мая 2025
я дуже сексуальна в лосинах, тому не ношу на вулиці, тільки в тренажерці. Раз на велику їхала додому в лосінах і топі влітку, то коли приходилось дорогу пішки переходити і в магазин зайти - то чоловіки голови скручували.
Тому не ношу, невдобно шо такая увага до мене
Ні за холодну воду• 02 мая 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Легінси вже давно займають місце повсякденного одягу, а не тільки для спорту чи як домашній одяг. У всьому світі це один з самих поширених видів одягу на кожен день, кожна друга жінка їх носить.
Значит надо• 02 мая 2025
да, ношу с футболкой длинной овер, можно еще сверху рубашку тоже длинную овер, если холодно..
Шалена невинність• 02 мая 2025
Не ношу, але бачу багато дівчат в таких лосінах. Після того як ми носили колготи в сеточку під шкіряні шорти, то це ще нормально.
Чеширская кошечка• 02 мая 2025
Ношу такие как колготки под платья определенного стиля.
Сейчас живот растет - буду чаще носить
kissulichka• 02 мая 2025
Я в 9 лет носила лосины, ловить курей и заганять их в курятник было очень удобно
Шалена невинність• 02 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Арабки теж носять лосіни. Під абай.
дамаБезСобачки• 02 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Потому что удобно
Сижу_и_плачу• 02 мая 2025
Ответ дляНі за холодну воду
И это плохо. Они слишком вызывающе смотрятся. Фу пошлятина
Баррикадница• 02 мая 2025
Частіше ношу взимку з довгеньким оверсайзовим гольфом і пуховиком з високими носками