Просто звязда• Изменено 02 мая 2025

Твір про те, де працюють батьки

Цікаво, чи є ще такі завдання зараз в школах. Коли я навчалася в класі 2 чи 3, нам задали написати твір на тему, ким працює моя мама. Моя мама працювала прибиральницею і я цього соромилася, бо зазвичай в такому віці діти жорстокі і вміють добре булити. І от я написала, що моя мама працює в офісі. Вчителька перевірила, піднімає мене і питає на весь клас ’ А ким працює твоя мама в офісі? Бухгалтер?’.
- ’Ні...вона прибирає там’
- ’то твоя мама техпрацівник!’ відповідає мені вчителька і по класу я чую сміх моїх однокласників.
Як мені тоді було соромно, скільки глузували тоді діти з мене.
І от мені цікаво, чи зараз твори на особисті сімейні питання теж є чи це заборонено?
P.S. Маму свою я люблю і ціню, і оцінила всі її старання для мене, але трохи згодом, коли підросла. На жаль її немає вже 5 років.
Губи з філером• 02 мая 2025
Ответ дляПтица секретарь
А что было потом? Чем-то вас донимали?
Чи не могли б допомогти школі.... і перелік будматеріалів, потрібних робітників.... а чи не могли б допомогти з машиною, школі треба інвентар привезти..... і т.д. люди не розуміли, що в мене особисто нема ні матеріалів, ні робітників, ні автопарку
Птица секретарь• 02 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
Вот это наглость!
Надеюсь, вам удалось слиться с этого попрошайничества
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Сейчас не знаю, 6 лет назад было, когда дочь училась в 3 классе, написала, что мама с папой весь день сидят за компьютером, а ей рассказываем что это вредно, и что это не честно...
Пы. Сы. мы с мужем оба в айти....
Дадуть освітянам команду попрацювати з неблагополучними сім´ями - і будуть розкручувати тему, що ваша дочка в сім´ї почувається ображеною, обділеною, що з нею нечесно поводяться батьки. Дискомфортні умови.
В школах замість деяких уроків приходить шкільний (або нешкільний) психолог і вивідує у дітей інформацію про сім´ю, родичів, місце роботи, зарплату, почуття дітей.
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Это каждый год на протяжении 11 лет) в этом году заканчивает старшая. Зачем? 🙈
Це питання треба задавати тим, хто вам ці анкети пропонує заповнити.
пані Солоха• 02 мая 2025
9й класс. Сын отказался дежурить в столовой. Начали пресовать. Написала записку со ссылкой на законы, что это добровольно.
За его 9 лет учебы столовую не посещал.
И тут начался прессинг его. Учитель, однокласники.
Он стойкий
Позвонила учителю и поговорили. Ответ один. Он свернул с правильной дорожки, отказавшись дежурить
Напомнила о понятии булинг.
Вообщем, буду переводить....
Наследие совка дальше растит удобное стадо
Губи з філером• 02 мая 2025
Ответ дляПтица секретарь
Вот это наглость!
насправді я не проти допомогти була, і допомагала по мірі можливості. Але ж не ’як по свячену воду’ і мало не в приказному порядку Я знаю, що підрядники мені не відмовлять, але навіщо мені потім бути їм винною? Одне діло, коли людина запропонує сама ’ось, лишилось мені трохи матеріалів на об’єкті, забирати не буду, може десь їх використаєте’, а інше ’Іване, давай мені на завтра (і по списку)’.
Та вдалось))) старшого перевела в іншу школу, ми якраз переселились в свій будинок, а менший вже пішов відразу
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляПтица секретарь
Контроль ))))

А можно написать «такое же как и год назад» 😄
В 2022 році вчителі збирали інформацію де дитина: чи дома, чи за кордоном, чи поїхали по Україні. І КУДИСЬ ПЕРЕДАВАЛИ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ.
Я в шоці, як легко батьки зливають інформацію. Стороннім особам!
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
Зато вони розуміли, що у кожного учня є 2 батьків + інші родичі. По любому хтось поведеться.
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
За его 9 лет учебы столовую не посещал.
Он стойкий
Напомнила о понятии булинг.
Вообщем, буду переводить....
А говорять, що рабство відмінили)))
Раби найбільше ненавидять не свого жорстокого хазяїна, а раба який хоче стати вільним!
Идууу--уууу блин• 02 мая 2025
А от я ніколи не стидалася.На весь клас казала,що в мене тато-слесарь сборщикмеханосборочных работ.А мама бахромщица.
В те времена был престиж рабочего человека.
Грамотний хвіст• 02 мая 2025
Ответ для-Ань-
Отвечают: распоряжение администрации, обновление данных
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви тут при чому? Ви не на зарплаті у адміністрації, ви не повинні виконувати їхні розпорядження.
Все що ви повинні були - ви надали при зарахуванні в школу. А знаючи українських директорів, ви мабуть надали значно більше, ніж повинні.
пані Солоха• 02 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Это им распоряжение, а не вам. Зачем бежать исполнять чужие распоряжения?
Болтушка Му• 02 мая 2025
Есть и сочинения и анкеты постоянно раз в году дают. И ещё про профессии когда урок был требовали фото с места работы родителей. И ещё знаете какие задания есть-сфотографировать как убираешь квартиру,кухню.... Так что союз -детский лепет перед современной
Кубик Рубика• 02 мая 2025
Ответ дляЧумачечая_
Ой, у старшего давно было. Я была молода, в отличном настроении и нашкрябала вместо сына: мой папа разведчик, а мама в отряде космонавтов. Страниц на 5 расписала о подвигах родителей. Наржались. Получил 11. Мне даже обидно было, я рассчитывала на 12 и орден.
Я вообще к таким моментам отношусь с юмором. Школа это не исповедь, можно врать с размахом 😝
А на самом деле я адвокат, а муж IT.
Младший писал лишь бы кратко. Поэтому написал какую-то нудную и скучную правду на страничку и забил.
Вообще, на такие темы я учила детей либо максимально помалкивать, либо просто придумывать . Особенно на темы по английскому, где расскажите про свой дом, комнату, распорядок дня, машину, квартиру, дачу и где деньги лежат.
Где деньги лежат, это такая тема на английском?
Як міряти?• 02 мая 2025
Профессии родителей - это полбеды, в моем совковом детстве в младших классах при всех учительница просила сначала встать тех, у кого нет папы, потом тех, у кого нет мамы. Это нужно было, чтобы посчитать бесплатников, но блин, у вас же вся информация была на бумажках, нет, надо было еще детей помучить
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Отож. До батьків адміністрація школи не звертається, а передають свої хотєлки через вчителів.
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляБолтушка Му
А чому ви, дорослі люди, на це ведетесь і дозволяєте втягувати в це своїх дітей? Вчителям ці фотки не потрібні, вчителям дали завдання позбирати фотки і передати фотки якимсь стороннім особам.
Можна легко відмовитись від таких завдань. Якщо не вистачає простого ’Ні’, то в законах написано, що держава гарантує доступність і безоплатність освіти. Якщо учня не забезпечила держава фотоапаратом і квартирою, а також віником чи шваброю - то завдання сфотографувати як ти прибираєш квартиру не може бути обов´язковим.
Коли мовчу- приємна жінка• 03 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
Мене більше цікавить, навіщо школі інформація, де працюють батьки. Бісить.
У нас директриса собирала данные в журнале у классного руководителя, чтобы знать, что из кого можно выдоить в пользу школы: одни родители площадку спортивную заасфальтировали, другие стеклопакеты в нашем классе поменяли. И после этого нам резко поменяли кабинет: раз один класс смогли как конфетку отремонтировать, то и второй сможете.