Карамелька• 04 мая в 10:54
Чому в Україні нема нормальних тканин для одягу і одягу з нормальних тканин?
Живу в селищі. Добре. Є інтернет. Групи з одягом у вайбері, фейсбуці, інстаграмі - де нормальний одяг? Тканина - софт, креп жатка, поліестер, армані шовк - я так розумію, що це перероблені пластикові пляшки. Купила типу ангорову кофту - так вона поскручувалась, штани з типу еко шкіри - потріскалась після першого носіння. Мало того, що синтетика, так ще й моделі того одягу безформенні, як обвислі мішки, в платтях резинки під грудьми, як для вагітних. Про принти я взагалі мовчу - як матрьохи на ринку. Для чого шити плаття 52-58 розміру, під яке не одягнеш бюстгальтер і довжиною, яка тільки дупу закриває. Для кого вони?
Заходиш на гуманітарку - тканини - до кольОру, до вибОру - і шерсть, і віскоза, і бавовна, і суміш тканин така, яка не мнеться і форму тримає, і одяг схожий на одяг. Не все ж брендований дорогий одяг, але схожий на одяг. Бачила відео, де люди ламаються в магазини гуманітарки, як дурні. Боже, яка все таки масова кількість людей бідна.
Україна ж, по ходу, настільки відстає від цивілізованих країн, що тут не надають цьому значення, як і всьому іншому.
Є якісь бутики, в яких, можливо, і є нормальний одяг з якісних тканин, але для певної категорії людей, за захмарними цінами.
А у нас макарошки• 04 мая в 10:56
Вы о чем?)) глобализация привела к тому, что в Украине и в условном Мюнхене уже давно продается одно и то же
4есотка• 04 мая в 10:58
Секонд, мої спостереження - беруть аби брати. Нагрібають мотлох. Для чого?
Соседушка• 04 мая в 10:59
В секонде и выбираю. Есть хорошие места с хорошими завозами, есть не очень. Надо искать по месту жительства
Скромняшка• 04 мая в 11:01
Виїздіть у місто на шопінг. По інтернету важко щось нормальне без примірки купити
Будьте так ласкаві• 04 мая в 11:08
Странно, в Резервед, Манго и другом масс-маркете полно хлопка, вискозы, льна
Редиска Я• 04 мая в 11:14
Ответ для4есотка
а мои наблюдения - люди, которые не умеют одеваться, наберут хлама и в заре, и в хм и в любом другом магазине. поэтому вопрос - зачем платить больше?
ХуАнита• 04 мая в 11:19
У вас все в кучу смешалось.
Те кто ломится в первый день завоза в секонде - делают это далеко НЕ от бедности.
И ткани есть хорошие. Просто может они вам не по карману. Вот вы и не смотрите. Смотрите на сайтах. Зачем вам группы в вайбере???
Мадам Тю-лю-лю• 04 мая в 11:20
в европе полно магазинов быстрой моды. эти же сенсей ньюйоркер хм и подобное. качество плохое и много синтетики.
хорошие вещи стоят недешево. тот же марко поло штаны 200, пальто 300 евро
ЗабежАЛОЧКА• 04 мая в 11:21
Бо бавовна - дорого. Ми її не виробляємо, треба купити, завезти. Того й шиють з гівна
СкрипяСердцем• 04 мая в 11:22
Автор візьміть у любого Баєра курс як замовити за кордоном або самі в інтернеті подивіться, і робіть собі покупки на знижках європейських брендів, на сайті начебто є склад, в Україні де якісно буде дорого
Голена блондинка• 04 мая в 11:23
Ответ дляСкромняшка
Погоджуюсь. Я в європі, але на краю географії, до норм магазинів не добратися. Чоловік сердиться, бо весь час вдома коробки стоять, замовляю просто купу речей, які в каталозі здаються хорошими, залишаю може одну-дві штуки з великої коробки, іноді взагалі нулль. Виручають лише безкоштовна доставка і повернення
ЗабежАЛОЧКА• 04 мая в 11:23
Ответ для4есотка
Чим вам Зара ненормальна?
Але там теж повно поліестеру
Шо в тій Зарі хорошого?
Голена блондинка• 04 мая в 11:25
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
В НМ достаточно натуральных тканей и даже неплохое качество есть. Только рыться надо не меньше чем в секонде. Я уже не надеюсь там сама найти, смотрю блоггеров и покупаю по их наводкам, тогда оказывается, что нормальный выбор))
Мадам Тю-лю-лю• 04 мая в 11:26
Ответ дляГолена блондинка
но и цены уже совсем не бюджетные. пиджак льняной за 200е последнее мне реклама показала
Голена блондинка• 04 мая в 11:29
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну и распродажи ведь есть. У меня есть чудесное пальто cos 70% шерсти за 70 евро, хорошие пуховые куртки за 90, неубиваемые футболки по 12, шелковые рубашки по 60....
Вообще не обязательно платить 200-300
Голена блондинка• 04 мая в 11:30
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Есть и вполне бюджетное. Дорого там кожаные штаны и куртки и кашемир. Хлопок, лен, вискоза - можно купить за копейки
Голена блондинка• 04 мая в 11:34
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Елена Галант блоггер, например. Ее подборки в основном состоят из НМ, манго, массимо и кос. Все со ссылками. Изредка рекомендует полиестер, но только если модель очень понравилась, состав она всегда просматривает. Можно оттуда идеи брать
Мадам Тю-лю-лю• 04 мая в 11:44
Ответ дляГолена блондинка
Вообще не обязательно платить 200-300
это где?
Муркошечка• 04 мая в 11:46
По моим наблюдениям, наши покупают на али и клепают на них этикетки.
Покупаю одежду только из натуральных тканей. Резервд, Мохито, Хаус, .. онлайн из Польши.
Голена блондинка• 04 мая в 11:48
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
это где?
В основном на оф.сайтах в распродажу. Большинство одежды у меня таки кос, лекала подходят.
Ну и заландо. Там можно мидл-маркет сумки взять за смешные деньги
Деловитая• 04 мая в 11:49
Ответ для4есотка
Хто як, я наприклад 10-15 раз на відкриття ходу і можу за цей час тільки одну річ взять
Мадам Тю-лю-лю• 04 мая в 12:09
Ответ дляДеловитая
я последнее время тоже так. беру только идеальное. даже на продажу лень, ради 100 грн голову морочат
Флюорография гуся• 04 мая в 12:21
Я зараз не дуже орієнтуюся в промисловості України, але логічно вважаю, що цивільне зараз робить на воїнські потреби. Тому все виробництво текстилю, галантереї та інших матеріалів, що раніше так сяк йшло на одяг, зараз іде на військові обмундирування. Чому вас це дивує - я не розумію.
Українська глибинка була дуже бідна завжди і не мала ані смаку, ані вибагливих потреб щодо якісті тканин та дизайну. Але виростила чимало класних авангардних дизайнерів, що одягають зараз Голівудьськи холми та Амстердам. А чи знаєте ви якісь великі українські текстильні фабрики? В цілому що з індустрією вироблення, фарбування тканин, шкір, вовни? Ні я нічого нічого цього не пам´ятаю у масштабі. Був лише льон, але це таке кустарне виробництво. Та якісь цеха по відшиву замовлень на Європу. Тому не дивуйтеся: якщо немає промисловості, то не буде і нормальної якості товарів. Люди беруть дешеве, все привезене з Кітаю, за що можуть заплатити жителі вашого регіону.
Деловитая• 04 мая в 12:33
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я обычно покупаю за 100 продаю за 50 свои пролёты и то месяцами
Херсон це Україна• 04 мая в 13:07
Авторе, от ви йдете вулицями, ну люди ж вдягнуті,і вдягнуті нормально теж. Десь же вони вдягаються.
Я недорого знаходжу нормальні речі. З синтетики єдина літня сукня - типу шифон, але не парить і легка. Все інше хлопок, льон.
А ну і зимове ще є з синтетикою - типу лосин під брюки, верхній одяг.
Але я купую в основному в реальних магазинах, бо нестандартний розмір.
Омлетик• 04 мая в 13:10
Тому що ’чудові люди’ підняттям вартості газу 15 років тому вбили хім.виробництво в Україні. А без нього закрилися ті комбінати, де виробляли нормальні тканини. Така біда.
Плакулька• 04 мая в 15:39
Это общая тенденция в мире. В магазинах ЕС тоже все больше синтетики. Есть целые сайты, типа Shein, где вся одежда из полиэстера.