Маю рацію• 04 мая 2025

Збираюсь виїжджати. Я ФОП але доступу до коштів немаю

Дуже складна ситуація. Я заміжня 13 років. Я ФОП і у нас спільний бізнес був . Вже 2 роки як ми не живемо разом. З чоловіком не працюю . Він веде сам свій бізнес. Карта Приватбанка у нього . Рахунок на мені але я не знімаю з нього кошти. Тільки він. У нас спільна донька. Він повністю її забезпечує. Закрити ФОП і розлучитися я не можу. Бо чоловік сказав Я забезпечую вас а розлучаємося і закриваємо ФОП після війни . Щоб його не забрали на війну. Хочу все покинути і виїхати . Поки є така можливість. Але я як в заручниках. Чоловік мені поганого нічого не зробив і просто взяти і підставити його не по людські буде. Прочитала в групах Німеччини що мені потрібно вказати по приїзду що я ФОП, надати рахунок. Пояснювати що я не маю доступу до коштів нема сенсу. Як можна вийти з такой ситуації?
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПиши-пропало
Вы странная. Немцы даже укр. пенсии из пособий пенсионеров вычитают.
А уж милионные обороты ФОПа автора и подавно не дадут ей права ни на соц. жильё, ни на соц. помощь.
Обороти можуть бути хоч мільярдними, а заїхала вона в Німеччину з 300 євро в кишені, від цього і стартують.
Всі німецькі бюрократичні закидони розбиваються вщент об українські воєнні реалії - вони вже й прострелені машини пропонували продавати, і розбомблена квартири уВовчанську.
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Её попросят дать декларацию за прошлый год - и откажут по итогу в пособии.
Perfect look• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Тому що ми все одно розлучемося і як тільки я закрию ФОП він не буде мені давати кошти. Я просто хочу самостійно себе забезпечувати
Ну, у вас 2 варианта. Или вы закрываете фоп и на пособии сидите, или отказываетесь от пособия и муж вам дает деньги с этого фопа.
Вы хотите и рыбку съесть и сковородку не помыть, так не получится.
Наивная Хо• 04 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Не обязательно будет проверка. Мы с мужем своих закрывали, проверок не было.
А електронні кабінети перевірили?
Без перевірки ФОП не закриють
Але якщо це невеликі обороти, не було найманих, ПДВ, касового апарату, податки платили без порушень, то вони там в себе все позакривали і все
Але перевірка була
Просто без вашого відома
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПиши-пропало
У домогосподарок не буває декларацій.
Попа как у Кардашьян• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Не маленький. Иногда заходят крупные суммы . Не хочет идти в налоговую. Светится
Так пусть вам накинет сумму предполагаемых выплат.
Perfect look• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
А надо было два фопа открыть в семье ?
Муж почему 10 лет не открывал на себя ?
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
У домогосподарок не буває декларацій.
У тупых домогосподарок - да, вообще ничего не бывает.
А ФОПы - регулярно отчитываются перед налоговой.
Наивная Хо• 04 мая 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А что будет если автор где-то там в Германии укажет что она ФОП? Нпдо будет и там еще налоги платить? Ну и заплатите.
Ну сума податків може бути величезна
І ще і соц допомогу зобовʼяжуть повернути
Бо вона на неї права не мала, бо мала доходи, які приховала
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПиши-пропало
Ото я і кажу, що авторці варто побути тупою домогосподаркою.
Тим більше, що вона все одно не в курсі, що там звітує по ФОПу її чоловік і у неї коштів нема ніяких.
А життя в Німеччині дороге, потягне цей муж плати пару тисяч євро авторці з дітьми? Ой навряд.
Про те, що вона кинеться працювати на другий день, навіть говорити не хочу. Фантазерки суцільні.
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Всё она прекрасно видит, все обороты по её р/сч проходят. И сколько он себе на личную карту денег выводит - тоже видит )))
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПиши-пропало
А що на її власній карті відбувається? Отож.
То саме свою картку вона і має чесно показати.
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляБубль Гум)
дзявкаєте тут хіба Ви, причому, своїм дзявканням ще й відразу автору робите проблеми, розказуючи ’пам’ять відшибло’.
Пораду тут їй дали вже і я повністю підтримую: ФОП з себе зняти однозначно, раз пішли такі терки в сім’ї
Ви все правильно говорите. Якщо раптом ФОП перестане працювати і приносити дохід, то на автора все одно буде нараховуватиссь ЕСВ та прибутковий податок. А потім податкова служба начинає за ці борги перекривати людині кислород. І карткові рахунки арештовувати і особисте майно також.
Иванка Бур• 04 мая 2025
Поясніть хто небуть, як ФОП, оформлений на дружину рятує чоловіка від мобілізації?
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
І що? Хтось полізе шарудіти в бази фопів про півтора мільйони українців, які заїхали?
Араби взагалі паспорти викидають і німці взагалі імен не знають тих, кого приймають, якими назвуться, під тими і живуть.
Ну з арабами там зовсім друга історія. І їх приймають по зовсім іншому параграфу як Українців.
Плету интриги• 04 мая 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Это много платить налоги по ценнику немецких налогов.
Наивная Хо• 04 мая 2025
Ответ дляФорточка
Який податок?
У ФОП є або єдиний або податок на доходи фіз осіб і військовий збір
І якщо це третя група ЄП або загальна система, то нічого примусово ніде не нараховується
Навіть єсв
Тільки по факту, бо є зараз багато пільг по Єсв
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляФорточка
Тут багато різних історій і різних параграфів. Але старт однаковий - нічого не маю, нічого не знаю.
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Теоретично - є, практично - нема. Ніхто не хоче напружуватися. Напишете самі - повірять.
Яка дурня. Зараз Українців начинать шманать по повній програмі.
Куплю орехи• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Тобто Ви пропонуєте людині брехати?Не соромно?
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляИванка Бур
Ну наверное он нигде не оформлен официально, по прописке не живёт, нигде не светится. А станет ФОПом - надо светить адрес объектов налогообложения, где его легко за жопу взять.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляКуплю орехи
Що брехати - що вона голожопа? То це правда.
Куплю орехи• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
А рахунки автора говоритимуть про інше.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляФорточка
В Україні вже намагалися, половина ФОПів закрилася. Про облік і бази я промовчу, німецькі чиновники і в своїх розібратися не можуть.
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ні. Знаю реальний випадок. Чоловік приховав, що пенсію в Україні вже отримує. Хоча по віку ще не повинен . При переводі з джобцентра в соціал, по віку, запросили у нього , щоб надав дані з пенсійного фонду - чи отримує пенсію і скільки. Це планово, без всяких підозр. І виписки з укр карток. А там ще і ФОП… і обороти великі… чим тепер все закінчиться невідомо, зараз все в режимі онлайн бачу
Це називається шахрайством. Кримінальна відповідальність за це в Німеччині. Можуть посадити у в´язницю на декілька років.
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляНаивная Хо
Який податок?
Навіть єсв
уже нет никакой льготы по ЕСВ, кроме пустых оборотов на общей системе все должны платить взнос не ниже минимального. при условии, что ФОП не пенсионер и не наемный у работодателя, который за него уже заплатил с з/пл ЕСВ не ниже минималки
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляКуплю орехи
А рахунки автора говоритимуть про інше.
Рахунок автора - це її картка в Приватбанку з 1000 гривень. Що і є насправді.
Дайте подуться• 04 мая 2025
Автор, а вы уже придумали связь между открытым ФОПом и войной? А то я прям все уже варианты в голове перебрала, и не один не подошел...
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Пенсії у всіх різні. У чоловіка, про якого я писала - 15 тис
Там кримінал світить.
Иванка Бур• 04 мая 2025
Ответ дляПиши-пропало
Тепер зрозуміло, дякую