Маю рацію• 04 мая в 16:57

Збираюсь виїжджати. Я ФОП але доступу до коштів немаю

Дуже складна ситуація. Я заміжня 13 років. Я ФОП і у нас спільний бізнес був . Вже 2 роки як ми не живемо разом. З чоловіком не працюю . Він веде сам свій бізнес. Карта Приватбанка у нього . Рахунок на мені але я не знімаю з нього кошти. Тільки він. У нас спільна донька. Він повністю її забезпечує. Закрити ФОП і розлучитися я не можу. Бо чоловік сказав Я забезпечую вас а розлучаємося і закриваємо ФОП після війни . Щоб його не забрали на війну. Хочу все покинути і виїхати . Поки є така можливість. Але я як в заручниках. Чоловік мені поганого нічого не зробив і просто взяти і підставити його не по людські буде. Прочитала в групах Німеччини що мені потрібно вказати по приїзду що я ФОП, надати рахунок. Пояснювати що я не маю доступу до коштів нема сенсу. Як можна вийти з такой ситуації?
сЛАдКОежКА• 05 мая в 09:44
Ответ дляМаю рацію
Я по образованию учитель украинского языка но по специальности работала 2 года . 10 лет назад
Я аж очі вгору підняла, почитала старпост і... добре, що Ви вчителем української мови не працюєте, прямо хвалю
сЛАдКОежКА• 05 мая в 09:51
Ответ дляБорисфенка
Обороти можуть бути хоч мільярдними, а заїхала вона в Німеччину з 300 євро в кишені, від цього і стартують.
Всі німецькі бюрократичні закидони розбиваються вщент об українські воєнні реалії - вони вже й прострелені машини пропонували продавати, і розбомблена квартири уВовчанську.
Ви скільки років у Німеччині, три? Як казали колись мені німецькі колеги, котрі там народилися й ті, хто емігрував 20 років тому, німецька бюрократія повільна, але дотошна. Штраф може прийти і через 10 років, + нарахують додатково відсотки на ті штрафи. А обманути їхню систему не кожен юрист може.
сЛАдКОежКА• 05 мая в 09:52
Ответ дляНаивная Хо
А електронні кабінети перевірили?
Без перевірки ФОП не закриють
Але якщо це невеликі обороти, не було найманих, ПДВ, касового апарату, податки платили без порушень, то вони там в себе все позакривали і все
Але перевірка була
Просто без вашого відома
+ ліквідаційний звіт, зберегти собі десь надійно всі-всі документи (договори, платіжки та ін.), бо теоретично перевіряти ще можуть декілька років після закриття ФОП
сЛАдКОежКА• 05 мая в 09:54
Ответ дляФорточка
Ви все правильно говорите. Якщо раптом ФОП перестане працювати і приносити дохід, то на автора все одно буде нараховуватиссь ЕСВ та прибутковий податок. А потім податкова служба начинає за ці борги перекривати людині кислород. І карткові рахунки арештовувати і особисте майно також.
та десь заднім числом знайдуть переліміт або будуть перевіряти когось із контрагентів і зачеплять перевіркою ФОП (навіть закритий), можуть запросити акти, договори та ін.
сЛАдКОежКА• 05 мая в 09:55
Ответ дляПиши-пропало
Ну наверное он нигде не оформлен официально, по прописке не живёт, нигде не светится. А станет ФОПом - надо светить адрес объектов налогообложения, где его легко за жопу взять.
хитро- і голо- це трохи про різне
сЛАдКОежКА• 05 мая в 09:56
Ответ дляБорисфенка
В Україні вже намагалися, половина ФОПів закрилася. Про облік і бази я промовчу, німецькі чиновники і в своїх розібратися не можуть.
вони розберуться, повірте
Борисфенка• 05 мая в 12:08
Ответ длясЛАдКОежКА
А чоловік авторки може послати її через місяць і ніяких довідок не надавати по ФОПу, отоді вона задовбається вигрібати проблеми одразу зі старту.
Пасти Ла• 05 мая в 16:03
Ответ дляПлету интриги
Вас Джобцентр не заставлял подавать на алименты?

В нашем заставляют подавать на алименты ВСЕХ. Даже если не разведены.
Меня не заставляли. Дочери было на момент подачи документов в джоб центр 15 лет. Мне доплачивают на неё около 60 евро, как одинокому родителю, но это не алименты. Мой гражданский муж, отец дочки, в Украине.
Шалена красуня• 06 мая в 10:27
Коротше автор якщо ви прямуєте в Німеччину у Вас будуть серьйозні проблеми з ,рцдопомогою.а якщо врахувати останні зміни....то ... питання одне ким плануєте і готові ппацювати?