Маю рацію• 04 мая 2025
Збираюсь виїжджати. Я ФОП але доступу до коштів немаю
Дуже складна ситуація. Я заміжня 13 років. Я ФОП і у нас спільний бізнес був . Вже 2 роки як ми не живемо разом. З чоловіком не працюю . Він веде сам свій бізнес. Карта Приватбанка у нього . Рахунок на мені але я не знімаю з нього кошти. Тільки він. У нас спільна донька. Він повністю її забезпечує. Закрити ФОП і розлучитися я не можу. Бо чоловік сказав Я забезпечую вас а розлучаємося і закриваємо ФОП після війни . Щоб його не забрали на війну. Хочу все покинути і виїхати . Поки є така можливість. Але я як в заручниках. Чоловік мені поганого нічого не зробив і просто взяти і підставити його не по людські буде. Прочитала в групах Німеччини що мені потрібно вказати по приїзду що я ФОП, надати рахунок. Пояснювати що я не маю доступу до коштів нема сенсу. Як можна вийти з такой ситуації?
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
От тут не скажіть… перевірки є. Так, вони вибіркові. Але ніхто не застрахований
Теоретично - є, практично - нема. Ніхто не хоче напружуватися. Напишете самі - повірять.
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Я по образованию учитель украинского языка но по специальности работала 2 года . 10 лет назад
а потом? еще какой-то стаж по какой-то профессии имеется?
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Ні. Знаю реальний випадок. Чоловік приховав, що пенсію в Україні вже отримує. Хоча по віку ще не повинен . При переводі з джобцентра в соціал, по віку, запросили у нього , щоб надав дані з пенсійного фонду - чи отримує пенсію і скільки. Це планово, без всяких підозр. І виписки з укр карток. А там ще і ФОП… і обороти великі… чим тепер все закінчиться невідомо, зараз все в режимі онлайн бачу
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Фоп 10 лет. В чем мой риск ?
А муж у Вас официально наемным работником оформлен или как?
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Всі пенсіонери приховують. І я такі випадки бачила. Виявили, що пенсію приховували, понараховували різницю, тепер по 100 євро в місяць з соціалу знімають, років через 5 розійдуться може в нуль.
Всі до цього ставляться з гумором - самі щось нарахували, самі щось відмінусували, скількісь все одно виплатять.
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Ті, хто по віку пенсіонери - не приховаєш. Вони чудово знають, що має бути пенсія, хоч якась. І вимагають довідку.
У нас з всіх пенсіонерів вираховують пенсію
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
А надо было два фопа открыть в семье ?
У моих знакомых да, оба ФОПы, и муж, и жена. Диверсификация бизнеса.
Мы с мужем тоже оба ФОпы, у него своя деятельность , у него - своя, абсолютно между собой не связанная.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
По віку в Німеччині це 67 років. Знаю кілька 60+ річних, отримають пенсії, Джобу не кажуть, довідок ніхто не хоче.
Пенсії ’скаженні’, звісно - 2200 гривень.
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Пенсії у всіх різні. У чоловіка, про якого я писала - 15 тис
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ну буде на 10 років довше повертати з соціалу.
ЕлькиПальки• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Тому що ми все одно розлучемося і як тільки я закрию ФОП він не буде мені давати кошти. Я просто хочу самостійно себе забезпечувати
Тогда закрывайте, в чем проблема?
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Стремно брехати
Закон об обмене финансовой информацией уже подписан, начиная с прошлого года. Так что ничего скрыть не удастся, увы.
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Плюс оштрафують, що ФОП приховав
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
І що? Документи згубила, пам´ять відшибло. Але ось вже приїхала, приймайте і інтегруйте.
В Германии всё очень строго. Если при подаче заявления на помощь не заявить о своих доходах и активах можно получить реальный тюремный срок.
За это уголовная ответственность. Минимум -- штраф. Но если обнаружится, что у Вас большие доходы -- тогда точно могут в тюрьму посадить.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Плюс оштрафують, що ФОП приховав
Ну також з соціалу ще 5 років штраф буде платити. Чи й не переляк.
Не працює з біженцями система штрафів. Бо є мінімальний прожитковий рівень, і тому ці штрафи розмазують на довгі майбутні періоди по три копійки щомісяця.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляФорточка
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Я поняла. Спасибо
Потом проверят, и со скандалом и штрафами заставят вернуть соц. выплаты. А это - первый минус в случае, если Вы будете хотеть остаться и получить ВНЖ: со старта пытались нажухать Германию, они такого не прощают, за махинации с соц. помощью и депорт можно схлопотать, если приличные суммы успеете получить.
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Побачимо, чим закінчиться
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Побачимо, чим закінчиться
Розповісте при нагоді, цікаво.
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляБубль Гум)
писати можна навіть на плоті патичком. А у автора документально вона - ФОП
И в декларации в налоговой у автора - миллионные обороты.
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ми приїхали в березні 2022. Ніяких питань про чоловіка не виникало. Просто вказала, що заміжня, чоловік в Україні.
Раньше было попроще. А сейчас
Наивная Хо• 04 мая 2025
Ответ дляСито для думок
Вы еще попробуйте закрыть тот фоп. Обязательно будет проверка, а там и штрафы. Хотите уезжать, вперед, только на вольные хлеба, социал вам не светит.
Второй вариант, закрыть фоп, пройти проверку, подать на алименты.
Ви згаєте скільки чекати на перевірку по закриттю ФОП?
Інколи пару років можна чекати
А тим паче в війну
Вони нікуди не поспішають. Податкова маю на увазі
Інколи пару років можна чекати
А тим паче в війну
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Сказки для лохов у немцев не прокатывают. Они буквоеды еще те.
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляБубль Гум)
ой, ліпше не пишіть дурниць і не позортесь
До Українців зараз дуже прискіпливо ставляться. На жаль.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я не вважаю їх лохами, вони прискіпливі. Але якщо авторка голожопа, то так про це і треба казати. Бо життя в Німеччині недешеве і соціал не завадить.
А скільки там трильярдів прибутків нарахують їй українські податківці- то не її проблема.
Карусель-весель• 04 мая 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Автор, що означає не світитися в податковій? Ви про що? Де зв´язок?
Ви його підставляти не хочете, а він вас аж бігом підставить.
Закривайте і тікайте.
Если не уже
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Вы странная. Немцы даже укр. пенсии из пособий пенсионеров вычитают.
А уж милионные обороты ФОПа автора и подавно не дадут ей права ни на соц. жильё, ни на соц. помощь.
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А что будет если автор где-то там в Германии укажет что она ФОП? Нпдо будет и там еще налоги платить? Ну и заплатите.
Попросят декларацию и скажут жить за свои деньги. А автор на пособия хочет выехать, я так понимаю.
Наивная Хо• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Фоп 10 лет. В чем мой риск ?
На думку податкової порушення є завжди і у всіх, просто в різних обʼємах
Тому якщо ці порушення виявляють, то штрафують
А от чи вже згодні ви з штрафом чи ні, це вже інше питання.
Можна в суді оскаржувати.
Але порушення є у всіх, навіть якість мінімальні, бо людський фактор існує завжди
Можна в суді оскаржувати.
Карусель-весель• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Все в электронном виде . Когда мы разошлись я оставила пароли и логины от всего. Т.е. он сам заходит в электронный кабинет. Платит налоги и отчёты сдает. Он поэтому и боится что если выеду а надо будет какая то бумажка или моя подпись а меня не будет в стране
Какой то чес, подписать бумажку можно электронной подписью
Открыть новый фор онлайн, расчетный счёт онлайн, бля, жопа с кресла можно не поднимать.