Маю рацію• 04 мая 2025
Збираюсь виїжджати. Я ФОП але доступу до коштів немаю
Дуже складна ситуація. Я заміжня 13 років. Я ФОП і у нас спільний бізнес був . Вже 2 роки як ми не живемо разом. З чоловіком не працюю . Він веде сам свій бізнес. Карта Приватбанка у нього . Рахунок на мені але я не знімаю з нього кошти. Тільки він. У нас спільна донька. Він повністю її забезпечує. Закрити ФОП і розлучитися я не можу. Бо чоловік сказав Я забезпечую вас а розлучаємося і закриваємо ФОП після війни . Щоб його не забрали на війну. Хочу все покинути і виїхати . Поки є така можливість. Але я як в заручниках. Чоловік мені поганого нічого не зробив і просто взяти і підставити його не по людські буде. Прочитала в групах Німеччини що мені потрібно вказати по приїзду що я ФОП, надати рахунок. Пояснювати що я не маю доступу до коштів нема сенсу. Як можна вийти з такой ситуації?
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляБубль Гум)
писати можна навіть на плоті патичком. А у автора документально вона - ФОП
І що? Документи згубила, пам´ять відшибло. Але ось вже приїхала, приймайте і інтегруйте.
Папина дочка• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Он там не проживает
Ну так тем более. Откроет ФОП по месту регистрации, он там не проживает. Нет проблем. Налоговая в армию не забирает, если что.
Плету интриги• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Мене не заставляють, написала, що чоловік воює, ніяких аліментів.
Про всіх вперше чую.
У подружки двое детей. Муж в Украине. У нее не принимают документы в ДЦ, так как алиемнты первочереднее, чем выплаты из ДЦ.
Плету интриги• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
У мене так само
Может только в нашем ДЦ так.
Бубль Гум)• 04 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Пишите запрос в погранслужбу Украины на електронку. Наши многие так писали и ответ, как правило, является веским аргументом для имиграционной службы
+1, на сайті ДПСУ навіть є зразок звернення
Бабо-лебідка• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Он там не проживает
Три дня назад открыла ФОП онлайн. Какие проблемы?
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПлету интриги
Хай скаргу напише, одразу приймуть.
Не мають права не приймати.
Плету интриги• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Хай скаргу напише, одразу приймуть.
Не мають права не приймати.
Не знаю. Сама разберется. Я бы не начинала общение с ДЦ с жалоб.
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляПлету интриги
Ми приїхали в березні 2022. Ніяких питань про чоловіка не виникало. Просто вказала, що заміжня, чоловік в Україні.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПлету интриги
Іноді варіантів інших не буває. Письмові скарги чудово допомогають.
Заикальница• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Он там не проживает
І в нього немає жодної платіжної картки? Він ніде не підписував від свого імені документи?
Бубль Гум)• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Треба було вас спитати. 10 років тому коли ми починали і він з ранку до ночі був на виробництві йому ще потрібно було їздити по налоговим здавати звіти ? Я як дружина йому допомогали ось і все
та мені пофіг, то ж Ви тему створили, не я)))
Плету интриги• 04 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Это начало войны. А я пишу о события осени прошлого года и 2025.
Бубль Гум)• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
ой, ліпше не пишіть дурниць і не позортесь
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляПлету интриги
Ок. А я пишу, що ніякі аліменти від Німеччини і від чоловіка не отримую.
Значить буває по різному
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляБубль Гум)
А ви маєте кращу пораду? Чи аби подзявкати?
Бубль Гум)• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
дзявкаєте тут хіба Ви, причому, своїм дзявканням ще й відразу автору робите проблеми, розказуючи ’пам’ять відшибло’.
Пораду тут їй дали вже і я повністю підтримую: ФОП з себе зняти однозначно, раз пішли такі терки в сім’ї
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляБубль Гум)
Ходіть здорова.
Бубль Гум)• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Ходіть здорова.
І ви виздоровлюйте, що б не позоритись такими ’порадами’ тут і в житті
Самая СоветЧиваЯ• 04 мая 2025
А что будет если автор где-то там в Германии укажет что она ФОП? Нпдо будет и там еще налоги платить? Ну и заплатите.
Все до блиску• 04 мая 2025
Ответ дляSo_so
А какая связь между фопом и не забрали на войну?
теж цікаво
Все до блиску• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Не маленький. Иногда заходят крупные суммы . Не хочет идти в налоговую. Светится
ну кудись піде в інше місце й засвітиться все одно, чи він бізнес веде з дому та нікуди не виходить?
Все до блиску• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Собираюсь. Я не потяну финансово себя и ребенка . Он против выезда нашего
автор троляка, фоп на ній, а працює чоловік, хоче виїхати, чоловік проти, хоча вже вирішили розлучитися, така дурня шо капець
Простецкая• 04 мая 2025
Ответ дляПлету интриги
Да, коммуналка подходит. Там должно быть Ваше имя.
А чим оплата комуналки підтвердить наявність автора в країні?
Я прекрасно оплачую її з іншої країни
Форточка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
А в чому брехня? Бізнес у вашого чоловіка, ви маєте дулю з маком. Так і напишете в декларації.
ФОП зареєстрований на автора, а не на її чоловіка.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляФорточка
І що? Хтось полізе шарудіти в бази фопів про півтора мільйони українців, які заїхали?
Араби взагалі паспорти викидають і німці взагалі імен не знають тих, кого приймають, якими назвуться, під тими і живуть.
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Справа не в податках. Все , що зароблено в України, буде вирахувань з виплат в Німеччині. Скажімо виплати на людину 500, а автор в ФОП заробила 400. 500-400 - 100 євро Німеччина доплатить.
Пиши-пропало• 04 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
А зачем идти в налоговую? Сейчас регистрация ФОП происходит он-лайн, предпринимательский счёт в Моно тоже, например, можно открыть он-лайн. Не придумывайте то, чего нет. Закройте ФОП и спокойно уезжайте.
Или элементарно - перекройте ему доступ к своим счетам в банке перед выездом, привязав их к своему номеру телефона - и гуд бай.
У меня например мой ФОП в спящем режиме переведен на общую систему, раз в год отчёт-пустышка - и всё, на предприним. счёте 0. оборотов.
Чаклунка-ведунка• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
От тут не скажіть… перевірки є. Так, вони вибіркові. Але ніхто не застрахований