Та легко!• 04 мая 2025

Крадіжка в магазині підлітком

Син підліток вкрав в магазині товар на суму 300грн, коли зайшов іншим разом в той самий магазин по камерам впізнали, охорона затримала, визвали поліцію, визвали батьків склали адмін протокол.
Навіщо взяв? Відповідає, що виникло бажання, взяв, просити гроші на покупку було соромно.
Не маргінали, гроші кармані якщо просить отримує, гаджети, одяг, велосипед - все є.
В чому моє упущення? Бесіди проводяться, своїм прикладом показуємо що гроші заробляються щоденною працею, ніхто на шару нічого немає.
Як донести до дитини що неможна так робити, щоб зробив висновки правильні та не пішов по наклонній? 🤨
іронічна антитеза• 04 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Я просто у відчаї, чесно
Автор, ваш відчай тут нічим не зарадить. Таке роблять і дуже бідні і дуже забезпечені діти, і з дуже інтелігентних, і з маргінальних сімей. Причини різні, комусь нема чого їсти, а комусь хочеться полоскотати нерви,друзі взяли на слабо, похизуватись перед дівчиною.
Загалом, головний посил- він має відпрацювати те, що вкрав (і якщо штраф ще був, то і його). Найкраще, на неприємній роботі. Ну і йому має бути дуже соромно за скоєний вчинок. Як організувати роботу і на що відреагує його совість, поможете знати тільки ви. В мене знайомі такий розбір польотів влаштували (там малий у них регулярно крав), що він кілька місяців геть на булочку боявся просити після. Для мене з боку не ок, як вони вирішили провчити дитину, але вони кажуть, що спрацювало і дійшло. Тому, дивіться, на що відреагує ваш.
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Просто кожному потрібен свій час для того, щоб обрати підходящу стратегію використання грошей. І те, що ваша молодша дитина використовує гроші не так,як ви бачите це правильним,не говорить проте, що вона не вчиться , або дійсно не має рації
да возьмите взрослых - кто то ни в чем себе не отказывает, живя на широкую ногу, кто то скромно, и еще отложит обязательно
все живут по разному, и распоряжаются финансами тоже
ТрамвайGirl• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
І як? Їй сподобалися ці емоції, а особливо повернення товару у магазин?
Она их пережила, больше интереса в этом нет.
Распутница• 04 мая 2025
Я не знаю как это работает. Взять меня, я могу спокойно ’типа’ украсть, не заплатить, увильнуть. А вот дочь это категорическая личность, только всё честно и справедливо.
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляТреба ось так
Всегда можно потребовать больше.
Вимагати можна все, що завгодно. Але функціонал батьків саме у тому, щоб дитина не переходила межі дозволеного і розумілася де вони пролягають
Моль Моллівна• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Саме для цього батьки в видають обговорену суму у оговорений термін і розповідають які є можливості її використання і також про те, що графік виплат саме такий як призначено. Розумієте?
Господи, та є купа дорослих, які не можуть без боргів і кредитів від зарплатні до зарплатні прожити. А ви хочете такої продуманості від підлітка.
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Саме так. І ви, даючи кишенькові кошти, допомагаєте дитині визначитися саме з тою моделлю,яка їй підходить
Треба ось так• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну тогда можно взять.
Вы сейчас оправдываете воровство тем, что родители должны давать деньги по умолчанию
А чем ’потом’, отличается от ’сейчас’?

Сейчас просто лень ждать.
Потом будет лень ждать+ работать
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
ему подходит безлимитная карточка
у вас нет случайно?
Алина-1240• 04 мая 2025
Ремнем, чтоб синий был. Штраф и 300 грн чтоб оплатить, забрать у него какую то вещь и продать. Гаджеты и велосипед тоже забрать на месяц-два. Если не повториться-выдадите опять
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляМоль Моллівна
І? Кредитна система основа економіки багатьох ( майже всіх) держав. Дитині і дорослій людині просто необхідні знання з приводу розрахунку, отримання та виплат кредиту. І саме у інтересах батьків , навчити цим знанням свою дитину
Крижана бурулька• 04 мая 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Всі так кинулися виправдовувати підлітка, наче це дитина 5 років, яка не розуміє, що чужого брати не можна. Та й в 5 років більшість дітей це знає. Мало кишенькових, шукає адреналіну....Серйозно? На місці батьків я б налякала його наслідками так, що він би й думати забув про такі речі. Хоча б із страху, якщо вже вродженої порядності немає.
Так, просто захотілося спробувати, такі вчинки ні на що не впливають
автор Та легко! • 04 мая 2025
Зараз наказаний, не пішов гуляти, збирались з друзями в приватному будинку на подвірʼї. Наче засмучений. Сказала щоб подумав над вчинком, проаналізував, ременем - не подужаю, дитинка на 1,5 голови вища за мене 🫣
Моль Моллівна• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Я про мікрокредити, звісно, для людей, які не вміють свою зарплатню на місяць розподілити. А не про кредити на квартиру чи бізнес. Спустіться трохи на землю.
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
ему подходит безлимитная карточка
у вас нет случайно?
Так і у вас її нема. Тому саме ваша дитина має вже зараз навчитися жити у світі обмежень, навчитися плануванню та раціональному використанню того, що має
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
откуда сведенья что у нас нет ограничений
есть как раз
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляМоль Моллівна
В про це також необхідно говорити з дитиною, навчити їх рахувати. Це взагалі не важко
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
есть как раз
Її, я мала на увазі безлімітну картку
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Її, я мала на увазі безлімітну картку
Ваше упущення в тому,що гроші у вас треба просити. А вони просто мають бути,кожен місяць оговорена сума

ладно, вы так и не выкрутились
общие фразы как оно должно быть в идеале
Бутербродница• 04 мая 2025
’’’гроші заробляються щоденною працею, ніхто на шару нічого немає’’’

какой-то совковый подход
родители вас так учили?
а акции, крипта и тп.- это не заработок?
деньги зарабатываются тяжелым трудом или головой
и вы готовите сына к тяжелому труду и безденежью
Пописанная парта• 04 мая 2025
Ответ дляТреба ось так
Нет.
Можно с родителей стребовать больше.
А че такого? Давали же пусть дальше дают.

А на работе месяц надо горбатится. ждать
Автор ребенка может работать?
Треба ось так• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Вы серьёзно?
Треба ось так• 04 мая 2025
Ответ дляПописанная парта
Автор ребенка может работать?
Не знаю
автор Та легко! • 04 мая 2025
Ответ дляБутербродница

какой-то совковый подход
родители вас так учили?
Головою, в офісі або віддалено з дому.
Син бачить, чує коли вирішуються питання по телефону. Тобто все бачить чує. Я не казала про важку працю. Я люблю свою роботу, працюю кожного дня, це маю на увазі.
Акції і кріпта - то невідома для нас тема
Я-ваш шанс• 04 мая 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Я колись вкрала, щоб довести подружкам, що я можу, я крута і не страшно, гроші були купити, родина ок, я дура.
Вкрала лаки для нігтів на розкладці на ринку, рік так 1997-98, побачив якийсь банабак, що продавав, потім бігла тікала, перелякалася, більше ні-ні, була наука.
я так колись вкрала щось из косметики. ніхто і не помітив. Але не могла користуватися.
Секретница• 04 мая 2025
Я в советском детстве украла в магазине пироженое, у мальчика с садике зеркальце - очень мне понравилось. На этом всё. В жизни чужого не возьму, для меня это табу. Даже денег никогда не занимала, пусть лучше мне будут должны, я очень щепитильная. Выросла в обеспеченной приличной семье, шо то було 2 раза в детстве ХЗ.
автор Та легко! • 04 мая 2025
Ответ дляПописанная парта
Автор ребенка может работать?
Він би не проти, але поки що немає такої роботи
НашлаПерепискуМужа• 04 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Скільки просить - їде з друзями в Мак отримує суму, треба на день народження йти також, на перекус/булочку скільки просить перераховую
Давайте карманные деньги, без просьб ’на булочку’, ну и отдельно на ДР.
Пописанная парта• 04 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Ви думаєте приємно кожного разу просити гроші?
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляТреба ось так
Вы серьёзно?
Цілком, ви справді про це не знали?