Ще з цiкавого Где будет теплее в июне? +8 У кого опять похолодание? +1 Яка гарна у Києві зима.. +13 Порадьте, море +11 Крещенские морозы будут ещё две недели, это кошмар +65 Сколько еще температура минусовая будет в Киеве, кто знает? +24 Ледовый дождь опять +11 Дели- какая погода в начале февраля? +12 Європа березень, який одяг брати? +22 Кияни, бачили прогноз погоди? +164
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Дивний біженець Борисфенка 10+24210 Якщо в 14 років дитина не піде отримувати паспорт, чи можна потом5+1335 Про катування полонених6+1246 Поясніть, для чого водити своїх дітей до церкви?5+1195 Скільки грошей ви б заплатили своєму МЧ за машину?3+853 Батьки виховують підлітків чи виховання це роби що хочеш? Біля Макдональдс,3+773 Колишній сказав доньці що не хоче щоб вона була прибиральницею як її мама3+743 ещё
Сейчас читают! Подаю резюме на 1+1...+801 Дивний біженець Борисфенка 10+6410 Бросить мужчину потому что не дарит корзины цветов - уже норма?2+472 Как сделать, чтобы тушеное мясо было мягким, а не жевать его пол вечера?+421 Я не можу адекватно ходити на манік в тд2+372 Якщо в 14 років дитина не піде отримувати паспорт, чи можна потом5+365 Це нормально писати таке біженцям на українському форумі?2+362