Вільний митець• 05 мая в 15:06
Троє дітей в однокімнатній квартирі- реально чи неможливо?
Живемо в однокімнатній квартирі. Маємо з чоловіком двох синів 4 та 5 років. Дуже хочемо третю дитину. Зупиняє тільки відсутність місця.
Маємо дачу, проводимо там стабільно 40% року але ж квартира…піде школа далі, так у вільне плавання не поїдеш на дачу.
Поділіться реальними історіями, хто мав досвід з трьома дітьми в одній кімнаті?
Решту думок прошу- пройдіть повз. Дякую
Форточка• 05 мая в 15:08
А сексом вы где занимаетесь ? В общем тамбуре ? Если ещё нет то через 5+ лет это вас ждёт.
ЛюблюДевчонок• 05 мая в 15:08
Ответ дляФорточка
Такие при детях спокойно шпилятся
Вільний митець
• 05 мая в 15:09
Ответ дляПокорительная
Капець, як на мене, то відстрочка того не варта, бідні діти(
Не у відстрочці справа , хоспаді 🥴
Сама не знаю• 05 мая в 15:09
Ответ дляГимли
Зачем?
За бугор свалят, как только третья зайка появится. Там лужайки раздают.
Санька-4b93• 05 мая в 15:09
Ответ дляЛюблюДевчонок
Тролляка что ли
Та не, как можно. Чисто по наивности жиночка интересуется, как оно с 3мя годовасиками на 40 квадратах, сама не может представить.
Покорительная• 05 мая в 15:09
Ответ дляВільний митець
Не у відстрочці справа , хоспаді 🥴
Ну тоді, вибачте, ви ку-ку, в однокімнатну і двох народжувати багато.
Гербарія сушу• 05 мая в 15:10
началась война
и когда при приехали впервые в новый город
мы сняли однушку
я муж и дочка
и это капец как мало места ................
У каждого не было своего угла
Рабочего места ....
Сейчас в трешке живем и то , я жду девочку и понимаю еще норм дети однополые в одной комнате им будет норм жить
мы сняли однушку
я муж и дочка
У каждого не было своего угла
Рабочего места ....
Докладальниця• 05 мая в 15:10
В моїй сімʼї пʼятеро дітей. Нам навіть в трьох кімнатній було тісно. А тут в однушці - то ж взагалі капець.
Инфотуфелька• 05 мая в 15:10
І ще як мати дорослих дітей і підлітків відмічу.
Дітям вже з 7-9 років потрібен особистий простір .
Розумієте? Тут вже мова не про ваше ’ хочу лялечку’
А про потреби дитини