Пузата Хата• 05 мая 2025

Видалення чотирьох 8-к за раз, наскільки довге відновлення?

Лікар рекомендує видаляти всі 4 зуба за один раз, будемо ставити брекети. І маю лише тиждень на відновлення, далі треба буде на роботу виходити і я не можу розтягувати видалення на 2-3 рази, на жаль. З верхніми не має бути проблем, а от нижні прорізались наполовину. От думаю, як довго я не зможу нормально їсти… Хтось так видаляв? Як ви перенесли операцію? Зразу напишу, що робити планую під місцевою анестезією, не під наркозом.
КротоТо• 05 мая 2025
Ответ дляСамо_достаточная
всі так роблять, особливо якщо в наркозі
Всі точно ні. У Львові знаю одну
Твоя подружайка• 05 мая 2025
Шукайте іншого лікаря. Професійні хірурги навпаки вмовляють не видаляти всі 4, бо з їхнього досвіду ймовірність ускладнень зростає через попадання їжі. Видаляють по 2 з кожної сторони. Щоб ви могли їсти на одну сторону, а інша заживає. Відпустку на роботі брати не обов´язково, сильно болить лише в день видалення.
БезПаспортаНеПродаю• 05 мая 2025
Мені теж лікар так рекомендував , але я зробила це за місяців 2 .. одного вирвала -трішки зажило і пішла вирвала інший
Один у мене дуже довго болів і заживав
Русланка з гілки• 05 мая 2025
Мне сказали только 2, а через месяц приходи остальное вырвем,
Крим мій• 05 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А зачем вы удаляли сразу все 4 если были уверены что будут осложнения ?
В смысле была уверена?) Как в этом можно быть уверенной? Удаляла все 4,потому что решила не растягивать удовольствие
Локшина на вухах• 06 мая 2025
Видаляла всі 4 одночасно в Добробуті на Оболоні. Зуби були не складні, видалили за хвилини. Ніяких ускладнень не було.
Перед видаленням роблять знімки щелепи і лікарю видно, де і які корені, досвідчений лікар вже на етапі знімків розуміє, які зуби проблемні або ні
Ms. Dolly• 06 мая 2025
Розраховуйте десь на тиждень відновлення. Моя мала видаляла півтора місяці тому під загальним наркозом.
Ms. Анонимная• 06 мая 2025
Ответ дляКрим мій
Вы написали что осложнений « как не странно не возникло» то есть выдирая сразу 4 зуба вы были готовы к осложнениям
Крим мій• 06 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Удаляя,а не выдирая,зубы все теоретически готовы к осложнениям. Но есть и особенные любители подраматизировать,типа вас😂