Морковна• Изменено 07 мая в 06:28

Я винна у всьому і навіть більше.

Кожна сварка, чи якась інша неприємність - ’ Це ти винна. Це через твою байдужість. Тобі всеодно на всіх. Ти тільки й чекаєш, щоб посваритися...’.
От наведу приклад вчорашньої ситуації.
Поїхали з чоловіком та донькою до стоматолога. Хоч я й сама могла прекрасно доїхати, але він дуже хотів з нами. Всю дорогу мені промивав мізки, що в місті затори і потрібно було раніше виїздити ( ніби я екстрасенс). Раніше не було такого, перекрили на ремонт дві великі дороги і тепер затори. Планували на зворотному шляху заїхати по оренду до квартирантів ( вони недалеко від стоматології). Але чоловік поїхав не в ту сторону, без пояснення ’ Зараз побачиш’( так радісно говорив, ніби мене везе в ресторан і це сюрприз ’. Привіз до магазину Сама ліпила і знову ж піднесено ’ Пішли. Вибереш пельмені собі’. Відповіла, що болить живіт і не хочу зайвий раз ходити. Нехай сам купить. Розкричався, що я не одна вдома. Що я ніхрена не готую і навіть не хочу обрати пельмені ( я з 07:00 до 18 год на роботі в інколи так, я забила на ту готовку, бо я людина, а не робот). В результаті нікуди він не пішов, а в нервовах виїхав з парковки і поїхав. Я так зрозуміла, що на квартиру ми вже не їдемо. Набрала квартиранта, вибачилася і сказала, що в інший раз. Ми й справді поїхали додому фіг зна, якими шляхами. Всю дорогу та вдома зі мною не говорить, не відповідає на мої питання, просто німе кіно. Сьогодні зранку ’ То ти не хочеш зі мною миритися? Тобі й так добре? Тобі, бачу, взагалі похер на все!’. Відповіла, що так, мені байдуже і говорити не хочу. І звісно, почалося ранкове бахкання посудом та дверима. Виїздив з двору так, що чули, мабуть, всі сусіди...
Гитта Ягг• 07 мая в 10:12
Ответ дляНе люблю натовп
Я не просила. Кроватку, коляску и прочее покупала сама, потому что у меня было желание, возможность и вдохновение во всем этом разбираться. Это касается и мебели и предметов интерьера. Зачем кого-то привлекать если можно сделать самостоятельно? Я не о починке крана а о такой элементарной вещи как покупка. Точно так же муж не привлекает меня когда покупает телевизор или коврики в машину
Зачем? Это и его ребенок тоже, почему он не может участвовать? То же и про интерьер. Он там вместе с вами живет. Зачем делать одной, если вас двое и это можно делать вместе?
Попразендовна• 07 мая в 10:17
Я себя уважаю и не смогла бы жить с мужчиной, для которого я на каждом шагу не такая и которому со мной все не так.
Ну его нафиг так жить.
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:26
Ответ дляСиреневая цапля
Я не вижу по тексту где муж не прав... Выходить раньше, да, никто не знал, но если ехать далеко, то лучше раньше. И пельмени купить было секунда, а как же с квартирантами собирались общаться, тоже из машины? На готовку забила.... А кормить кто будет? Короче, не понимаю.
Не видите??? 1. Его никто не просил ехать. 2.Пельмени купить мог сам. 3. Мимо квартирантов проехал в припадке. Или ей надо было из машины на ходу выпрыгивать? 4. Кого кормить? Он инвалид, парализованный? Он не может поесть приготовить? То может к мамке пора? Такое...
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:26
Ответ дляГолубая фишка
Звичайно. Не зобовязана то нехай живе сама
В этом случае в 100 раз лучше сама чем с этим...
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому це вона має жити сама,?
Бо мужика обслуживать надо, на другое он не согласен)))
Шкідлива молекула• 07 мая в 10:28
Ответ длявАлнуюся сильнА
А что отвезти собственного ребенка к стоматологу это теперь считается каким-то преступлением со стороны мужчины? Или ’сделать назло’? Вроде это нормально же было
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:30
Ответ дляЛеплю из пластилина
Цікаво чим харчується дитина, який графік в чоловіка, хто більше заробляє
Какая разница кому больше платят? Каждый из супругов работает. Притом жена еще успела выносить, родить и вырастить ребенка. Потом пошла на работу и после работы должна!! убрать, наготовить, обстирать и пр.. А муж что должен?
Качка в тапцях• 07 мая в 10:30
Автор, в мене теж такі конфлікти часто, інколи вже нестерпно :( Я працюю з 8-17, потім фізичний підробіток з 18-20, потім дома ще , треба приготувати, поприбирати, на дачі все проконтролювати, субота там до 22 інколи з фонариком. Так, інколи допомагає чоловік, але сили вже інколи на останній волосинці. І так вже 3 рік, відколи мама померла, і дитині за кордоном треба оплатити за житло, важко- не те слово, інколи навіть не фізично,не знаю на скільки мене вистачить ....
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:32
Ответ дляЛеплю из пластилина
Якщо в чоловіка графік інший, він працює довше і заробляє більше, то було б логічно, що авторка готування бере на себе. Якщо, звісно, люди у шлюбі партнери.
Ну если он зароботок отдает на личные траты жене, то да, могла бы.
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:33
Ответ дляГолубая фишка
То й нащо так жить . Можна й самому і їсти в закладі
А жена нужна только для обслуживания?
автор Морковна • 07 мая в 10:33
Ответ дляНе пириживай
Придурок,извините,что тут ещё скажешь. Но похоже и вам он уже надоел, хочет внимания, угодить,а вы никак.
Дуже все це набридло і втомило. Вдома хочеться спокою, але йому так нецікаво.
Леди Репях• 07 мая в 10:33
Ответ дляГитта Ягг
Согласна полностью.
автор Морковна • 07 мая в 10:34
Ответ дляГолубая фишка
Ну так человек хочет есть. Что тяжело быдо купить те пельмени.
Прекрасно міг купити їх сам.
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:34
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ок. Чоловік привіз їх до магазину, щоб вона обрала готову їжу, але й це її не влаштувало.
А самому заехать и купить мужское достоинство не позволяет?
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:35
Ответ дляБезникаяЯ
А чим харчується дитини, теж яка різниця?
Хто займається хатніми справпми, теж яка різниця?
Чому всім на все пох , теж яка різниця?

Всі працюють.
Але хатню роботу і їжу ніхто не відміняв. Тому треба сідати і домовлятися, а не оте все.

Але автору домовлятися взагалі не хочеться. І її чоловік від того психує.
А чого псіхує а не домовляється? Бо псих?
Шкідлива молекула• 07 мая в 10:36
Ответ дляМорковна
Прекрасно міг купити їх сам.
А чого не разом? Він вас дратує сам по собі? Ну реально в вас же живіт не болів до квартирантів їхати
автор Морковна • 07 мая в 10:36
Ответ дляКринжова баба
Я не понимаю, зачем жить вместе в такой ситуации? Это любовь такая? Самопожертвование?
Це і не любов, і не самопожертвування... Якась дурна звичка, а ще небажання всіх цих розборок під час розлучення. Є багато спільного, як уявою ці скандали з поділом, то одразу змігюю думку щодо розлучення.
З царем в голові• 07 мая в 10:37
Ответ дляКачка в тапцях
Ну так не убирайте. Или убирайте раз в месяц. Вы на себя это всё взвалили, хотите быть идеальной хозяйкой, но никому это не надо. Ну неприбраный двор, ну и что. Здоровье дороже.
А вот что работаете так много, сочувствую((
Котя_люлю• 07 мая в 10:41
Ответ дляА що таке?
А що у автора? Чоловік мав наглість запропонувати піти з ним і вибрати їй пельмені? Не йому, а їй які вона хоче.
такі чоловіки виносять мозок по будь якій причині, якась дитяча позиція, ну запитай ти ’тоді я сам схожу, які тобі...зі свинини, з телятини і тд..’
Взагалі я відповідала іншому автору, бо та вважає, якщо жінка не готує, то сенс у проживанні двох
А що таке?• 07 мая в 10:46
Ответ дляКотя_люлю
В мене таке враження, що це автор виносить мозок без причини. Особливо момент з головою повеселив, яка не боліла поки автор думала, що її в ресторан везуть. Там чоловік з самого початку винен в тому, що захотів поїхати разом. Очевидно ж в плани автора це не входило.
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 10:49
Ответ дляШкідлива молекула
Причем тут преступление? Он вызвался ехать и вынес жене мозг. По какой причине? Она не делает как он хочет?
Я таке знаю• 07 мая в 10:50
Ну что тут скажешь?или фея есть,или недотрах,на фоне того что он махровый абьюзер.Дочке тоже достается?Выхода два,либо смириться и терпеть,либо финподушка и адьос.Хотя сейчас многие мужики на стрессе изза тцк,ваш на брони,что так спокойно катаетесь?
автор Морковна • 07 мая в 10:50
Ответ дляФляшунька
Він просто псих. В мого теж бувають припадки, а потім як нічого не було . Я в таких випадках кажу йому щоб йшов до психіатра, бо в нього проблеми. Він проблеми не бачить, йому так ок.
А мій бачить проблему тільки в мені. Я все роблю неправильно, думаю неправильно, навіть дихаю. Мені в більшості байдуже, насправді. Але він починає цими стуканнями, криками привертати увагу. І мене це тривожить, я відчуваю страх.
автор Морковна • 07 мая в 10:52
Ответ дляЛеплю из пластилина
Діти дорослі ( підлітки). Самі можуть приготувати навіть і мені, коли є час. Чоловік з 7 до 16. У мене дохід більший.
автор Морковна • 07 мая в 10:52
Ответ для12 галюцинаций
Що вечеряли?
Макарони)
Я таке знаю• 07 мая в 10:53
Ответ дляSeehund
Ее муж хочет, чтобы автор все взвалила не себя, а не удается, поэтому и псих бьёт.)
💯
автор Морковна • 07 мая в 10:54
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так и есть, вам похер на все, похоже если он скажет разводимся,вы обрадуетесь, но сама этого не говорите
100 разів говорив вже і я говорила. Далі розмов діло не йде.
Шкідлива молекула• 07 мая в 10:54
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вынес мозг чем? Просьбой сходить вместе за пельменями?
автор Морковна • 07 мая в 10:58
Ответ дляШкідлива молекула
Справді болів живіт і зайвий раз ходити навіть сили не було. Але якщо ю все було добре, то я навіть можу просто не хотіти. Чи я маю бути згодна на все?
До квартирантів я теж не планувала йти. Вони мені до авто кошти виносять, коли я поспішаю або не можу зайти.
Дратують такі його вчинки.
Борода• 07 мая в 10:59
Ответ дляНе люблю натовп
Вопрос не в том кто больше зарабатывает а кто больше занят. При чем тут размер заработка?
блин, у меня подруга тоже так говорит!
Муж на 2 работах фигачит. Она блогер. За последние 2,5 года заработала 800 грн один раз. Но быт на нем, потому что он работает удаленно!
Ссоры подобные каждый день, он начал говорить про развод - козел! Она согласна на развод, но жить пока все равно вместе и быт на нем
Некоторые люди кажется не от мира сего....