Маргарита и Мастер• 07 мая в 08:14
Як визначити наявність тромбів в організмі?
Треба робити УЗД всіх судин? Чи є якийсь універсальний спосіб? Можливо аналіз крові, чи що ще може бути? Якщо підозри на конкретне місце немає
Умничка-помощничка• 07 мая в 08:19
Думаю,УЗІ у флеболога,аналіз крові покаже лише густоту крові, але теж треба здати
Маргарита и Мастер
• 07 мая в 08:24
Ответ дляРомашкинная
Здати Д-димер
А він може показати що є згустки? Кров точно густа, гемоглобін 161, лікар сказав забагато, чоловік 39 р. Але от саме щодо тромбозу не зрозуміло...
Девальвация• 07 мая в 08:26
Ответ дляМаргарита и Мастер
Автор, найдите врача , вы сами никогда не разберетесь
Маргарита и Мастер
• 07 мая в 08:28
Ответ дляЧавонадо
фото
Це все я читала, деякі симптоми наявні, але чи дійсно то все треба зробити одночасно, щоб розуміти стан по всьому організму? І УЗД, і МРТ і тд.... Можливо хтось має власний досвід, знає як краще то визначити..
Соня-сонятко• 07 мая в 08:29
Ответ дляМаргарита и Мастер
Можно конечно у экстрасенса спросить )))
Он сразу видит, где тромб )))
Кто крайний?• 07 мая в 08:33
Ответ дляМаргарита и Мастер
доплер головы и шеи
узи вен ног
гемоглобин мб от того что пьет мало жидкости или недавно переболел вирусом
узи вен ног
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вы прикалываетесь? Вам третий человек пишет, что нужно сдать анализ крови. Коагулограмму, д-димер, фибриноген, протромбиновое время и прочее.
Какое МРТ какое узи? Ну вы серьезно? Вы еще вскрытие ему сделайте, там точно все станет понятно.
Гемоглобин у него повышен на ерунду. Норма до 160. Воды мало пьет ваш мужчина как минимум.
Сдайте анализ крови и не морочьте голову.
Все буде• 07 мая в 08:42
Ответ дляГитта Ягг
Не нервничайте, дамочка)
Щедрик ведрик• 07 мая в 08:44
Ответ дляДевальвация
Ну от нашла, такий лікар шо тільки сказала шо багато.
Моїй мамі все життя років зо 20, казали матка збільшена і все, нічого далі не досліджували і не розбиралися.. виявилося міома і тре видаляти матку.
Девальвация• 07 мая в 08:47
Ответ дляЩедрик ведрик
У нас катастрофа в медицине, действительно, найти профи очень непросто , но нужно искать, иначе дела не будет, найти и платить хорошие деньги за консультацию, а с вашей мамой все просто:20 лет назад могла быть просто увеличена матка, а миома появилась недавно, это ни о чем не говорит
Працівниця року• 07 мая в 08:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
Д димер !
Божий одуванчик• 07 мая в 09:02
Кровь сдать и взять направление к гематологу,это как минимум.А как максимум -сверху простынь уже накатали
Маргарита и Мастер
• 07 мая в 09:14
Ответ дляГитта Ягг
Я не прикалуюсь, я дала відповідь на те, що мені скріншоти з гугла скинули, де то все треба робити, щоб визначити тромбоз. Тому і питаю, які конкретні кроки робити, щоб не робити ото все. У нас спеціалістів в цій сфері немає в місті, щоб піти до гематолога і все уточнити. Будемо здавати кров для початку. Води дійсно п´є дуже мало, і мої вмовляння не діють від слова зовсім...
Дякую за поради усім!
Железобетон• 07 мая в 09:15
Ответ дляЧавонадо
фото
Как вы задолбали своим ИИ, это в любой статье есть во-первых, а во-вторых уже все умеют, нафиг в каждую тему тащить
Чавонадо• 07 мая в 09:35
Ответ дляЖелезобетон
Вам
ВЫВсеВрете• 07 мая в 10:34
Ответ дляЧавонадо
Вам
Печально что ИИ заменил вам мозг и импатию.
Скоро человечеству вообще не будет необходимости думать и учиться, деградация полная.
Чавонадо• 07 мая в 11:01
Ответ дляВЫВсеВрете
Печально, что вы не знаете как правильно пишется слово Эмпатия, вот это реально деградация)
Заела_пластинка• 07 мая в 15:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
Протромбіновий тест (ПЧ, % за Квіком, МНВ / INR) - це дешевший аналіз.
Коагулограма (ПВ, % за Квіком, МНВ, АЧТЧ, Фібриноген, ТЧ) - дорожче коштує, але в аналізі є основні показники.
Для визначення, чи є тромб в судинах шиї - УЗД судин шиї.
Для визначення, чи є тромб у судинах нижніх кінцівок - УЗД судин нижніх кінцівок.
У Сінево норма гемоглобіну у чоловіків 130-160 г/л. У чоловіка гемоглобін 161 г/л.
Який показник тромбоцитів?
Аналіз коагулограма або протромбіновий тест покаже, яке згортання крові - нормальне, тенденція до гіперкоагуляції, або тенденція до гіпокоагуляції.
Який показник тромбоцитів?
Маргарита и Мастер
• 07 мая в 16:28
Ответ дляЗаела_пластинка
Який показник тромбоцитів?
Дуже дякую за таку розгорнуту відповідь! Тромбоцити 237,1
Заела_пластинка• 07 мая в 19:06
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тромбоцити у нормі. У Сінево норма тромбоцитів в межах 180-360.
Якщо є питання, нехай чоловік здасть аналіз на Протромбіновий тест (ПЧ, % за Квіком, МНВ / INR).
Сінево - 1100. Протромбіновий тест (ПЧ, % за Квіком, МНВ / INR)
Прочитайте публікацію про підвищений гемоглобін, розділ - Чому підвищений гемоглобін: причини
Публікація інформативна.
Маргарита и Мастер
• 07 мая в 21:09
Ответ дляЗаела_пластинка
Публікація інформативна.
Дуже Вам дякую!!!